Фитнес “Академик”?

  • 1 615
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте! Може ли мнение за фитнес “Академик” и повече информация за цените(месечна карта)? Ако може също да препоръчате добър фитнес или зала за аеробика в Редута?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: X
Цените са обявени на сайта. Работят и с мултиспорт.

Можете да им пишете на фб страницата с конкретни въпроси, отговарят бързо.

# 2
  • Мнения: 40 922
Просторен и светъл фитнес, но уредите май са си все същите от преди много време. Което ни им пречи да са здрави и хубави, но някак са по-мъжки, за вдигачи на тежко. И не са толкова фенси и разнообразни, някак не ми е женски фитнес. Освен да се е променил, де, защото от над пет години не съм ходила, но май почваше да запада откъм клиенти. Което не е лошо, защото няма да има навалица, а и лесно се паркира, което е голям плюс. И хората са симпатични, няма гъзари и мутреещи елементи (без значение кой с каква кола е дошъл вътре не си личи).

# 3
  • Мнения: 256
Здравейте,
За да не създавам нова тема ще използвам тази да попитам за фитнес академика Джим, който също е горе-долу в този район. Имам желание да ходя на групови тренировки там или плуване. Ако някой може да сподели как са цените, също има ли възможност за плуване съвсем неангажиращо, без инструктор или нещо такова? 😃
Също за груповите тренировки ако някой има интерес като мен да ходи на Канго джъмп или зумба, може да ми пише. Притеснява ме, че може да отпадне часа ако съм само аз желаещ примерно, а много ми се ходи точно на такъв тип занимания.
Виждам, че там има и спа център, което ми се струва супер.

Последна редакция: нд, 20 ное 2022, 14:20 от Steffi.v

Общи условия

Активация на акаунт