Термин март 2023 тема номер 4 💙❤️

  • 22 722
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 380
Добре дошли на всички бъдещи мами с

термин март 2023! 🥰 🍀

🌷 ***Списък с термини:*** 🌷

Lucie - 1-ви март, Белгия, 40 г
LadyBoo - 1-ви март
Алисе Османалиева 720917, 2 март
Мирослава Симеонова 725277- 5 март, София, 26 г
Xrisi.i - 6 март, Казанлък, 23 г
Rgirl123 - 6 март
Irnata_87 -   6 март, София, 35г
Лора Монова - 6 март
Nicole16 -7 март, София, 25 г
VSSh - 7 март,София, 33 г
Daniella. - 8 март, София
Aria Mia - 8 март
Ev_ - 9 март, София, 38 г
M.K. 638929 -  10 март, Добрич/Белене, 41 г
Smiley88 - 11 март,  Бургас
Midna - 11 март
Mrvv - 12 март, Пловдив, 29г
Victoriiia - 12 март
snejinka - 13 март
Tiare - 14 март
Geri20 - 15 март, Русе
Lady25 - 16 март, Велико Търново
Nicolee.smoletsova - 17 март, 23 години, Варна
AlisV - 18 март, София
pisi12 - Бургас
Trendi - 20 март, Петрич
Asalea - 21 март, 35 г
So close - 23 март, 33 г, София
MariieD - 25 март, 35 г
kukli4ka456 ❤️ - 26 март, 35 г, София
*Make*a*wish* - 28 март, 34 г, София
Цветито9104 - 31 март, 31 г, София
Suerte* - 3 април, 32 г, София
funny - 5 април


Календар на бременността:

https://m.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHMlM0ElMkYlMkZicmVtZW5ub3N … 0bWwlNUUlN0NwbQ==

За оригване на бебето:

https://m.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cubmhzLnV … 5JTJGJTVFJTdDcG0=

За скокове в растежа:

https://m.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cud2hhdHR … uYXNweCU1RSU3Q3Bt

За безопасното спане на бебето:

https://m.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuY2RjLmd … odG1sJTVFJTdDcG0=





Последна редакция: ср, 09 ное 2022, 15:09 от Irnata_87

# 1
  • Мнения: 290
Много ми хареса новата темичка❤ дори се разчуствах😁 тея хормони. Радвам се ,че сме толкова активни , като гледам други подобни теми и някой няма дори една цяла изписана а тук сме вече с номер 4🤗.  Нека продължаваме така да си споделяме , да си даваме съвети и да си изливаме "душите"❤

# 2
  • Мнения: 1 507
Мерси за новата тема. Живея в София, на 33 г. съм и съм с термин 23.03.

# 3
  • Мнения: 1 380
Абсолютно, февруарските мами,а и не само нямат и по една тема. 😀

Да споделяме само хубави новини във

всички теми! 🍀

Участвайте в анкетата за пола. Сигурна съм,почти,че момчетата ще са повече,но да видим, това са моите наблюдения от известно време тук и по други групи.

Който иска го добавя в списъка да си пише термин. 🍀

Последна редакция: нд, 09 окт 2022, 13:51 от Irnata_87

# 4
  • Мнения: 985
Честита нова темичка!!! Да я напълним само с хубави новини! 🥰

# 5
  • Мнения: 55
Следя и новата тема Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 6
  • Мнения: 226

Да споделяме само хубави новини във

всички теми! 🍀

Участвайте в анкетата за пола.

Който иска го добавя в списъка да си пише термин. 🍀
Ние не искахме да знаем още пола. На 4ти ноември на феталната вече май ще питам Simple Smile Моят термин е 13март. Нищо не съм гледала за колички, легла, шишета, нищо! На мъжа ми няма да му е първо дете, на мен-да. Та от части разчитам на неговия опит, макар че не мисля, че много задълбочено е запомнил нещата 😆. Много ми се иска да кърмя без шише, а директно, но да видим.

# 7
  • Мнения: 1 380
Аз много се надявах на момиче, но ще е трето момче,това е,природа. Да сме живи и здрави,може и да се радвам на внучки, но гаранция няма. С нетърпение чаках за пола. 😀

В кръга на шегата: Мъжът ми каза да си търся някой само с дъщери. 😀

Последна редакция: нд, 09 окт 2022, 16:40 от Irnata_87

# 8
  • Мнения: 671
Irnata_87, благодарим за новата тема! Страхотна е! Да се напълни само с хубави новини и да сме все така активни до края! Много неща научавам от тук, за което много ви благодаря!
Smiley88, какво става с теб? Всеки ден те мисля и стискам палци всичко да е наред Hands Pray

# 9
  • Мнения: 1 380
Момичета,вие обичате ли да се гримирате? На мен ми е страст,а напоследък като все ми е зле не го правя. Днес въпреки това реших да се гримирам и ето ме,и се къносах,че аз от 20 годишна имам бели коси. Ще я изтрия след час,моля не цитирайте. ☺️

Последна редакция: нд, 09 окт 2022, 19:23 от Irnata_87

# 10
  • Мнения: 985
Аз също обичам по  малко да се гримирам, нищо особено или прекалено. Но сега съм повече в къщи и няма смисъл, та така. Онзи ден излизахме на вечеря та сложих едно червило поне... Все пак  няма да го излагам бебо.. Мама да прилича на човек ☺️

# 11
  • Мнения: 1 380
Funn,както виждаш и аз съм вкъщи 😀,но от месеци не бях и исках. ☺️

# 12
  • Мнения: 985
Да. И това е много хубаво. Когато ние се чувстваме добре и красиви, знам че и бебетата ни ще са добре, а и околните около нас😀. Преди месец, когато ми беше постоянно зле и бях кисела мъжа ми се бъзикаше, че все съм в лошо настроение и чак го е страх да се прибере😀. Добре че мина, надявам се да не се повтаря скоро 😀

# 13
  • Мнения: 290
Аз също много обичам да се гримирам , на грим до сега не съм ходила , защото смея да твърдя ,че се гримирам по-добре от някой гримьори. Но сега като съм вкъщи не съм се геимирала скоро , но и избягвам тъй като си слагам мигли косъм по косъм (отново сама )😃 и от сенките полепва по миглите особено тези с блясък. Значи да разбирам ,че не само ще сме мартенски мами , но и хобитата ни са еднакви😁😇

# 14
  • Мнения: 1 380
Аз съм била на гримьори по повод и определено не мисля,че те ме гримират по-зле,а напротив, но си купих всички неща за професионален грим и смятам,че се справям доста добре,а и спестявам пари. За кръщенето на малкия също се гримирах сама. Иначе аз съм много доволна от гримовете,на които съм била.

Общи условия

Активация на акаунт