Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 14

  • 60 595
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 3 290
В нашия филиал има скара и всичко се пече на място. Често взимам току-що изпечени директно от нея наденици, суджуци, кюфтета и кебапчета и съм доволна от вкуса и степента на изпичане. В други филиали само ги поддържат топли. Ами със сигурност ще има разлика във вкуса. Та, зависи от филиала...

# 721
  • София
  • Мнения: 634
шеф Ангелов има ресторант и то на много високо ниво ;
във фирмения магазин на Елби - пазар Ситняково - всяка седмица, от понеделник до събота ,има промоция на техни производства :
тази седмица е на пакетирано овче сирене,
а следващата ще е промоцията на маслото -
за тези, които като мен, предпочитат Елби ;;
до техния магазин има прекрасен магазин за тахани - много голямо разнобразие

# 722
  • Мнения: 24 541
Освен ресторант, шеф Ангелов има заведения за бързо хранене - БДС се казват. Там предлагат кюфтета. Въпросът ми беше тези кюфтета ли продават в Била.

И Фантастико таксуват кутийките за храна Днес взех маслини и на касовата бележка видях, че кутийката е 20ст Stuck Out Tongue Winking Eye

# 723
  • София
  • Мнения: 5 286
Мусаката в Билла от 11.90 редовна цена вчера, е 17.30 редовна цена днес!
Или ѝ готвят " супер промо" или Ангелов лично я бърка от тая нощ 🤐

# 724
  • Мнения: 4 195
Освен ресторант, шеф Ангелов има заведения за бързо хранене - БДС се казват. Там предлагат кюфтета. Въпросът ми беше тези кюфтета ли продават в Била.
Не ми се вярва да продават същите в Била.
Плюс това в седмичната брошура кебапчетата са само едно от нещата. Той предлага основно готвени ястия - лазаня, пълнени чушки, леща, кавърма. Точно буламачите на Била, които са толкова зле сготвени, че приличат на каши.  Скоро не съм взимала нищо, но няколкото ми опита бяха силно разочароващи преди време.
За изявен готвач с толкова успешни бизнеси (или поне така се говори), за мен е чиста антиреклама да е лице за тези манджи, които са по-зле от студентски стол.

# 725
  • Мнения: 35 153
Моя мъж много харесва кюфтетата на Билла. Когато са на 0.60 лв, са идеални за вечеря Wink

# 726
  • Мнения: 27 728
Освен ресторант, шеф Ангелов има заведения за бързо хранене - БДС се казват. Там предлагат кюфтета. Въпросът ми беше тези кюфтета ли продават в Била.
За изявен готвач с толкова успешни бизнеси (или поне така се говори), за мен е чиста антиреклама да е лице за тези манджи, които са по-зле от студентски стол.
Когато аз бях студентка, даже храната в стола на университета си беше вкусна...😁

# 727
  • Мнения: 4 195
Аз пазарувам често в Била, просто защото това ми е най-близкият и удобен хранителен магазин. Това не значи, че нямат своите изцепки и кофти продукти.
Основно прясното месо Българска ферма им е хубаво и е удобен за ежедневно необходими пакетирани храни като кафе, мляко, хляб и т.н.
Сирене, кашкавал и яйца спрях да купувам от там, че цените станаха рекордни, а по вкус не ми харесват. Само по изключение.

# 728
  • Мнения: 35 153
Миналата седмица напазарувах много добре консерви от Билла. Имаха много хубаво намаление на всички консерви

# 729
  • Мнения: 10 426
И аз пазарувам от Елби 0 на Ситняково, купих и от овчето сирене, но не съм го опитвала. Кашкавалът им беше 40 лв., но аз купувам рядко и по малко. Веднъж купих масло, не ми хареса. В магазина до него има различни тахани ли? Аз мислех, че е само за халва и не съм влизала. Някой беше казал, че не им е хубава халвата.

# 730
  • София
  • Мнения: 9 953
За елби от първа ръка...още в началото на века кръщаваха млякото с какво ли не...
сега не знам как са обаче.

# 731
  • Мнения: 2 054
Здравейте! Някой купувал ли е от Билла комплект за пача?
Интересува ме какво съдържа, освен краченце и ушенце, каква е другата мръФка на снимката?
Или, ако някой е там, да хвърли едно оЧо и да сподели. Благодря!

# 732
  • Мнения: 14 967
Свинска буза е.
Когато купувам, гледам да не е много тлъста.
Харесвам ги тези комплекти на Българска ферма.

# 733
  • Мнения: 27 728
ОМГ, въпросният Шеф рекламира храните от топлата витрина на Била и по телевизията...😅
Тайс, а как приготвяш този комплект?🙂

# 734
  • Мнения: 14 967
ОМГ, въпросният Шеф рекламира храните от топлата витрина на Била и по телевизията...😅
Тайс, а как приготвяш този комплект?🙂
Сварявам под налягане в кукъра. После обезкостявам крачето с омазване до лактите 🤪, нарязвам ситничко всичко, връщам в бульона, добавям масло, червен и черен  пипер и прясно мляко.
Поднася се с чесън с оцет. Пача.

Общи условия

Активация на акаунт