Защити

  • 1 623
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Всеки ден в ежедневието си се срещаме волю-неволю с различни хора, някои доброжелателни, втори -не, трети - лисици , четвърти -магове...... Кое е най -доброто средство на защита от негативни влияния? Идеи? Най-вече срещу значителните негативни влияния. Аз се сещам за едно, дано е достатъчно. Но не пречи и други.
За разбиращите няма нужда да изброявам видовете негативни влияния.

Имах предвид предварителни защити, срещу недоброжелателни индивиди.  Чувала съм за вибрационни редове или нещо подобно.

---------------------------------

Попаднах на тези линкове, който има някаква връзка с темата:

Лечителят Панайот Трифонов: „Спете върху сурови яйца и забравете за болести и несгоди!"


https://novostibg.eu/%d0%bb%d0%b5%d1%87%d0%b8%d1%82%d0%b5%d0%bb% … mE6OAD2eKWt1o0Uhc

Изчистване на дома от негативна енергия

https://ezine.bg/n-29565-%D0%98%D0%B7%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0 … qTkRhD2C8c-7iTWB4

Джордан Питърсън: Подбирайте си такива приятели, които ви желаят най-доброто

https://www.gnezdoto.net/promeni-sebe-si-promeni-jivota-si/3122- … rxpTka4i5IMdJdnME


Как да разпознаете лошия човек? /много полезна защита /

https://bukvarche.com/2022/10/03/%d0%b4%d0%b5%d0%b9%d1%81%d1%82% … 0%b2%d0%b5%d0%ba/

Последна редакция: чт, 13 окт 2022, 07:15 от AnMary

# 1
  • Мнения: 61
Чак не ми се вярва какво прочетох!

# 2
  • Мнения: 447
Нещата със защитата хич не са прости и лесни, защото тя е свързана най-вече с това, доколко е силна вътрешната система или микрокосмоса на човека, както и с неговата вяра. Най-силната защита категорично е молитвата и то молитва, която е дадена от Бога чрез учител, който наистина познава Бога и му служи в Дух и Истина. И самата молитва и нейния текс съдържа именно това, как човека да бъде ограден и защитен. И после човек бива пазен от Господните сили. Въпроса е, че ако човек е слаб вътрешно и неговата вяра е колеблива, Господните сили няма да могат да му помогнат, защото такива хора съзнателно или несъзнателното лесно започват да вярват в отрицателната страна на живота а именно, че някой може да им напакости, да им попречи или, че нещо лошо се случва в живота им. И така една душа, ако призове Господ да я пази и закриля и в последствие, някой човек и каже, че има енергиен проблем или някакво външно вмешателство, ако човека започне да вярва в думите на другия човек, Господ не може да продължи да го закриля, защото силите на светлината спазват закона за свободната воля и в каквото вярва душата, това получава и те в случая не могат да се намесят.
Как да бъде обяснено това чрез пример. Има история за един човек, нс когото колегите решили да му направят малко сурова шега и се наговорили, всеки когато го срещне, да му каже, че изглежда блед и болен и да го попита дали всичко е наред с него. Така и се случило на първия етаж с колегата, който го е срещнал - казал му - колега, нещо си много блед, да не си болен? Той отговорил, не, добре се чувствам, всичко е наред. На втория етаж при същите думи човека започнал да се замисля и леко да се притеснява. На третия етаж вече повярвал, че има проблем и директно отишъл при началника си, за да иска разрешение да ходи на лекар. За да работи защитата, трябва човек да  поиска такава и после да има непоколебима вяра. Както се казва в Библията, на всеки се дава според вярата. Който се съмнява е като вълни, който ги носи вятъра накъдето повее.
И също, за да работи защитата, енергията на човека трябва да бъде чиста и доколкото е възможно балансирана. Ако човек има енергиен проблем, няма как защитата да му реши проблема и той да бъде добре. Затова първо трябва да се реши енергийния проблем и после вече човек може да се огражда и защитава. Иначе е все едно кален и мръсен човек, да си облече чисти дрехи и да каже, че чист.

# 3
  • Мнения: 8
Само отчасти и то малко си прав TruthSeeker. Молитвата е молба към висшите планове. Ако решат да я изпълнят, ще е изпълнят независимо от състоянието на молещия ги. Отделно, че защитите, ако  са направени по определени начини, не само защитават от нападения, но и лекуват евентуалните поражения или връщат обратно изпратените удари. Дори е възможно и да налагат наказания за определени действия или опити за такива.  И не е необходимо да е чиста енергията на човека, за да работи защитата. Да не говорим и за колко различни видове защити има - вкл. и със защитници и помощници, а не само със щитове и капани.
Всъщност демоните могат да дадат не по-лоши защити от ангелите, защото те прекрасно познават номерата на които може да се изложи защищавания и могат да ги предотвратят или неутрализират при нужда.

# 4
  • Мнения: 447
Само отчасти и то малко си прав TruthSeeker. Молитвата е молба към висшите планове. Ако решат да я изпълнят, ще е изпълнят независимо от състоянието на молещия ги. Отделно, че защитите, ако  са направени по определени начини, не само защитават от нападения, но и лекуват евентуалните поражения или връщат обратно изпратените удари. Дори е възможно и да налагат наказания за определени действия или опити за такива.  И не е необходимо да е чиста енергията на човека, за да работи защитата. Да не говорим и за колко различни видове защити има - вкл. и със защитници и помощници, а не само със щитове и капани.
Всъщност демоните могат да дадат не по-лоши защити от ангелите, защото те прекрасно познават номерата на които може да се изложи защищавания и могат да ги предотвратят или неутрализират при нужда.
Моите уважения към вашето мнение, но искам да ви задам само 1 въпрос. Вие имате ли някаква опитност за нещата, които твърдите или се базира на четене на книги и философия? Защото аз говоря от опит и от неща, които съм видял лични и от хора, които ползват защити от различни сиситеми и методи и продължават да имат енергиен проблем и неразположения и питат именно, защо не работят. Ако това, което вие твърдите бе вярно, аз нямаше да съм срещал десетки такива хора. По начина, по който говорите ми напомня на потребителя senkotron, с който доста пъти сме разговаряли. Това да мисли човек, че това, което могат да правят Ангелите и демоните е едно и също е подобно на това, което са казали за Христос, когато е гонил бесовете, че го прави чрез сатаната и той тогава много просто и елементарно им обяснява, че едно царство, ако се раздели, това веднага пропада. И от това, което пишете ясно се разбира, че не разбирате каква е разликата между светлината и мрака и техните методи. В основата си светлината и мрака са едно цяло, тъй като Създателя е един, но проявленията на тези сили са коренно различни, както е различно движението по часовниковата стрелка и обратно на часовниковата стрелка, както е различно да се движиш напред от това да се движиш назад. Това някой да твърди, че демоните, ако искат мога да помагат и Ангелите, ако искат да вредят е все едно човек да ми обясни, че за да изратне едно растение няма нужда от светлина, и мрака може да върши същата работа.
А това твърдение, че защитата може да те лекува също е голяма заблуда, но всеки може да си мисли и вярва в каквото иска.

# 5
  • Мнения: 8
Чудесно е че се сети за стария ми ник, мисля че по-нататък няма нужда да обяснявам какво знам и доколко го знам.
Както казах преди това има защити и защити. В някой защити е възможно да се добавят и лечебни функции, докато други са си чисто защитни. И в тази връзка към защитите могат да се добавят и наказателни функции, които да се активират при определени действия спрямо защитения. (!!!)
Разликата м/у демоните и ангелите не е в знанията им, а в начините на разплащане за услугите или обучението им. Вярно, че при демоните методите са по-груби понякога, но това не значи, че не може да се научи и нещо полезно от тях.
Мога да пусна някоя защита, която е и лечебна при това, както и мненията на ползвалите я. Мога да пусна и една доста универсална Драконова схема, дето лекува, чисти, балансира, зарежда с енергия и при това е лесна и за чертане и за активиране и съм я изпитвал сам как действа. Ако малко си поиграя, мога да добавя и защитни функции към нея.
Ника ми изобщо не е избран случайно, но ми се ще да си остане само като ник, да не ми се налага да се обръщам към тези, които са зад него, че принудят ли ме да го направя, ще стане мътна и кървава.

# 6
  • Мнения: 422
Какви са причините да паднат защитите на човек изведнъж?

# 7
  • Мнения: 8
Maidmer: Падането на защитите може да е както от изчерпване на енергията им вследствие на неподдържането им или постоянни атаки, така и от свалянето на защитите вследствие примерно на чистки или съзнателно сваляне в подготовка на последващи маг. действия. 

# 8
  • Мнения: 3
Здравейте! На лекции съм в друг град, и си наемам апартамент всеки път със съквартирантката ми. Този път май не улучихме. Много ни е близо до университета, но съседите са крещят по цял ден. Апартаментът, в който живеем ние, е разделен на две части със стена и отделни входове (направени са два отделни апартамента, и двата са на нашия хазяин, в единия сме съквартирантката ми и аз, в другия - крещящите хора).

Снощи, през нощта, звънна домофона, станах и си погледнах часа, и беше 4:08. После звънна втори път и третия път просто не престана да звъни. Писах на хазяина ни в 4:16 и той отговори на секундата и каза, че най-вероятно домофонът се е повредил и ще дойде на следващия ден да го оправи. Аз просто отворих слушалката и спря да звъни за момента, но когато я върна, продължава. Излезнахме за лекции и като се върнахме, видяхме, че има забучено клонче точно на нашия звънец, което предизвиква звъненето. Съквартирантката ми го хвана и го хвърли. Клончето е сгънато като крачета и посредата е завързано.

Много ми е странна и заплетена цялата ситуация, много се чудя дали някой не се опитва да ни урочаса нещо. Също така подозирам, че може да е и хазяинът, все пак кой нормален човек на неговата възраст (45+) е буден в 4:16 и отговаря на секундата. Според вас какво е това клонче? Трябва ли да се притеснявам, или да се изнасяме преди да съм се притеснила

Общи условия

Активация на акаунт