Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... октомври

  • 79 359
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 2 430
  • Мнения: 12 066
Таласъмът отговаря Grinning И двете, дядо попе и двете. Обикновено се будя сама и после няма заспиване. Ако случайно не се събудя сама, то детето ще реши, че ще прави нощни разходки. И като стана, като ми се вдигнат нервите, пак няма заспиване.  Та празно няма.

До таласъма на темата - ти сама ли ставаш толкоз рано или те будят? Щото днес и мен ме изталасъмчиха, ама плеснах един задвратник на големия да си ляга обратно да спи... и заспа де, след два часа въртене и сумтене...


Сядам за бързо кафе, че дремя вече. Щях нещо да казва, но забравих.

# 2 431
  • Мнения: 18 571
Кайсия, по-лесно е да ги опърлиш. Или направо да ги “обезкожиш”.

# 2 432
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Днес как ми се спи, ако знаете...
Инак ми е така...

Последна редакция: пн, 31 окт 2022, 15:20 от mystic woman

# 2 433
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Здрава и щастлива да е Синеочка! Желая и безгрижно детство, късмет и все така да покорява мъжките сърца.

Направо ми се свива сърцето като чета за болните дечица - бързо да се възстановяват душички мили.
И аз не мога да се адаптирам към новото време - щеми трябва седмица поне.

# 2 434
  • тук и там
  • Мнения: 11 613
За пърленето се сетих и аз, ама нямам горелка. Със запалка дали ще стане?
Кожата я обичам . Любимата ми част е от пилето-като се изпече и стане една хрупкава..
Моите бъркат някакви  сладки от Лидл за Хелоуин-готова суха смес, смесва се с масло и яйце и се прави тесто..
Чакам ги да ги набъркат и тогава да мина една прахосмукачка  и да взема един душ.

 Косата ми е за боядисване, но гледам да я боядисвам по-рядко,че и без това нямам много и в момента  съм със косопад. Побеляват ми корените на две седмици, ама ако започна да я боядисвам на две седмици, ще оплешивея сигурно..Та няма да ми трябва много за Хелоуин-да докарам на вещица де..
Носът си го имам по рождение..GrinGrinning

Последна редакция: пн, 31 окт 2022, 15:52 от Кайсия

# 2 435
  • Мнения: 7 306
Нямате ли си друга работа с тези челси боти сега...
Хвърлих едно око набързо и страдам - тези, които ми пасват (уж) по размер, не ми харесват на цена и фасон.

# 2 436
  • Мнения: 10 909
Хич не са моите тези челси боти, макар че сега се замислих кое им е определящото за името височината или типа подметка.

Защото боти харесвам по принцип. Аз най-сетне тази година си взех за сефте, нищо, че винаги съм ги харесвала Simple Smile но аз нали боси нося, та там изборът на прилични цени е ограничен. Моите са друг цвят.
Скрит текст:

# 2 437
  • Мнения: 15 356
И нашата кокошчица е с температура.
Ени, и тук да честитя и да пратя целувки на Синеочка !
Утре в 6.30 сутринта съм на фитнес.Имам топ инструктор, скоро и хранителен режим.С две думи ще ставам като на 22 🥳.

# 2 438
  • Sofia
  • Мнения: 1 692
Синеочка е прелестна! Жива и здрава да е!
Сис, малките с такава температура успяват да са фурии. Моята госпожица беше така, чак след 39.5 полягваше. Аз чаршафи не съм увивала, но редовно й давах да се плацика с хладка вода в един леген колкото й душа иска и сваляше така. Проблемът с чаршафите е, че може бързо да смъкнат температурата, което е опасно.
А ти пускай идеи за мода и грим, че нЕкои от нас (демек аз), си обичат да се контят и им е интересно. Благодарение на теб започнах да слагам очна линия, изключително постижение за левите ми ръце!
Болните дечица да оздравяват!
Отложиха ми химията днес, че нещо кардиограма, пулс и кръвно бяха извън нормата. Предположения - от притеснение до емболия. Направо се видях пътник. Сега съм вкъщи и се надявам утре на хубава дата и ден да подкарам с повече късмет.

Последна редакция: пн, 31 окт 2022, 19:10 от Child of June

# 2 439
  • Мнения: 7 306
Ули, страхотни са! Много мой стил.

# 2 440
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Джун Hug Стискам палци да е наред всичко до утре!

Моят като е бил с Т сам си искаше в банята...

# 2 441
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
с две ръце съм за всъдеходките на Ули.
от много години гледам само да са удобни.
обичам боти, обичам ниски обувки, всичко обичам.
най-много си обичам кларковете, но е трудно да си намеря "моята" обувка.
кракът ми е къс като за 37-38, а 3 широк като за 40 Sad Sad Sad и каквото и да взема хем хлапче, хем стяга Sad

нещо съм се бъгнала, преди ходех с прави роклички до коляното, сега като си погледнах гардероба - две черни, прави, по-официални и няколко от тоя тип. само не гледайте човката, моля.

моите са шаренки, но са такива, воланчести. Simple Smile

# 2 442
  • Мнения: 12 205
За пърленето се сетих и аз, ама нямам горелка. Със запалка дали ще стане?
Кожата я обичам . Любимата ми част е от пилето-като се изпече и стане една хрупкава..
В детството ми, пилетата в магазините нямаха много лицеприятен вид. Та в къщи беше класика - в капачка от буркан се сипва малко спирт за горене, запалва се със запалка, тя за другото няма да я свърши никаква и много бързо и лесно се довършва пърленето. Зàбрави за горелката.

Изтървах Синеочка, но пожеланията ми за щастливо детство са от сърце ❤️❤️❤️

# 2 443
  • Мнения: 2 170
Оф, мога да бачкам като презрян вол, дори и за извънредно изсипали се ангажименти няма да жугна, ама някой да ми виси над главата и през 30 секунди да ми вкарва съклети мърморейки - ох, кога ще свършиш, оф, проточи се тая работа, а ще се справиш ли до 16 часА... Ииии ставам ултра, мега гига, хипер зла. Не съм градски транспорт и не  спазвам извънредни разписания. Когато- тогаТО!!!
Ш'си сипвам от служебния алкохол, то се е видяло.

# 2 444
  • USA
  • Мнения: 2 152
Да е честита прелестната Синеочка Heart Само на колене да й падат мъжете и всичко което мама мечтае за нея, нека се сбъдне Tada

Сиси, много се радвам на модните консултации, имаш усет за красивото.
Стискам палци Беболинка да свали температурата и да оздравее бързо Heart

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 07:49 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт