С приятеля ми сме заедно почти 8г. Малко след като се събрахме на вратите се появиха кръстове направени с блажена боя. Не им обърнах особено внимание. Започнах да намирам най различни неща по двора, който не трябваше да бъдат там. Като хляб, черупки от яйца и т.н.На тях пак не обърнах внимание понеже си помислих че котката може да ги е донесла. До преди малко повече от месец, когато трагично загина 5 годишната ми дъщеря. Тя която беше толкова здрава и не знаеше какво е антибиотик. Тя, която беше винаги усмихната и лъчезарна и любимка на всеки, който я познаваше.Малко след погребението и започнах да се замислям за разни неща. Например: колко тегаво вървеше ремонта на бъдещата и стая, колко трудно се уредихме с екскурзията на която тя загина и всякви неща. Решихме да отидем на гледач (но сигурен защото шарлатани много) отидохме вчера и той ни каза че на 2та като семейството ни е направена тежка, силна черна магия от ходжа. По поръчка на жена. Има вероятност от това да е загинала дъщеря ни. Каза ни какво да правим и след 10 дни пак да отидем да видим какво става. Ще занесем дрехи и на другите 2 деца за да видим дали няма нещо и на тях.
[/quote






Моля да споделите, кой Ви е помогнал, защото и аз имам нужда от помощ. Благодаря.  Fanikirova777@abv.bg

      Последна редакция: ср, 28 фев 2024, 22:15 от Фанни