Почерпка за РД в офис

  • 2 387
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
Здравейте!
Скоро имам РД и ще черпя в офиса
20-тина човека сме.
Преди си играех да правя торти, но сега няма да е на деня, а след него, така че мисля да пропусна готвенето Simple Smile
Иска ми се да взема банички, или някакви хапки.. можете ли да ми препоръчате откъде?
Преди съм взимала от пекарни Ванилия, сега не знам как се справят.
Софийска баница са им хубави, но малко не познават парите... за 20 човека, златна баница ще излезне 😅
Ще съм благодарна на всякакви идеи за почерпки за офис

# 1
# 2
  • Мнения: 9 532

Никога не бих поръчала от папая. Още навремето бяха отврат, тортите не се ядяха щ. Съмнявам се, че са се подобрили

# 3
  • Мнения: 5 898

Никога не бих поръчала от папая. Още навремето бяха отврат, тортите не се ядяха щ. Съмнявам се, че са се подобрили

Аз торти не ям, камо ли да поръчвам. Говорим за кетъринг все пак, нали?
Кетърингът им е много добър. Поръчвала съм от доста места, но само Папая съм повтаряла няколко пъти.
Поръчвала съм предимно солени хапки. От сладките само някакви тарталети и бяха прекрасни.

# 4
  • Мнения: 10 428
И аз си играех преди... Омръзна ми, а и като цяло файда 😁
Бонбони, сладки, соленки и газирано/сок. Толкоз. Ние сме 120 човека 🤣🤣
Оставям по една кутия от големите лидълски в кухненското и в офиса и толкоз.

# 5
  • Мнения: X
В повечето офиси сме поръчвали Спфийска баница и не са били разочарование. Не знам как са цените, виж някоя баничарница близо до вас дали прави подобни. Аз имам близо Ни кай и са хубави, но в твоя квартал може да има други подобни. С поръчка от предишния ден можеш да ги вземеш сутринта преди работа и да ги занесеш.

Другият вариант предишната вечер да изпечеш баница, аз съм го правила, ама много си обичах екипа.

# 6
  • Мнения: 9 532
Викаш кофти торти с некачествени продукти, а готин кетъринг ...едва ли. Всъщност обичайно се носят някакви страшни гадости като кетъринг, но хората се радват и си го хапват.
Баница е винаги добра идея.

# 7
  • Мнения: 393
Благодаря!
Надявах се някой да е поръчвал банички на хапки отнякъде за да препоръча..
Софийска баница е 20-21лв на кг.
Не знам колко трябва да взема за 20 човека...  Някак 80-100лв за баница ми се вижда лудост, все пак и сладки неща трябва да взема..

# 8
  • Мнения: 5 147
Ми, за мен, на фона на повечето места, Софийска баница си заслужава парите. А и на другите не е много по-евтино, след направена бърза справка в Гугъл.
За колегите винаги си я правех аз, не купувах, не ми е чак такава разправия.
Друго, с което съм черпила са огромните пици на xl, но като гледам и там са вдигнали цените, иначе за 70лв пристигаха три огромни пици по 12парчета всяка (2 + 1 подарък)
Винаги можеш да вземеш пърленки, два буркана с лютеничка, сиренце, кашкавал и мезенца. Един колега носеше домашни мезета, взимаше франзели и няма такъв кеф на закуска Simple Smile
Или замразени баници/банички. Не съм фен, но са опция. В Метро има тип Фурнети - сладки и солени.
Пък и защо да е тесто - праскови, грозде, какво им е Simple Smile

Последна редакция: вт, 13 сеп 2022, 13:10 от Inferiya

# 9
  • Мнения: 5 898
Викаш кофти торти с некачествени продукти, а готин кетъринг ...едва ли. Всъщност обичайно се носят някакви страшни гадости като кетъринг, но хората се радват и си го хапват.
Баница е винаги добра идея.

Нищо такова не казвам. И не викам. Wink Обичайно изискванията ми за храна са доста високи.
Ти предполагам само си гадаеш какво им е качеството на кетъринга и на какво аз се радвам? Или все пак имаш опит и ме познаваш лично?
Аз казвам, при това не от еднократен опит, че качеството е каквото трябва да е. Пресен хляб, колбаси, дипове. Няма как да сбъркаш стар колбас или вкиснат дип, или гранясало масло. Кюфтенцата дори бяха полутопли, т.е. сготвени наскоро.
Тортите им не съм опитвала, но тарталетите да. И те бяха вкусни и леки. И мисля някакви солени еклерчета с мус от крема сирене.

# 10
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Може да изпечеш от готовите малки банички на Белла или Фамилия. В офиса много се харесват.

# 11
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Под Плиска точно на спирката на 72 има една баничарница(забравих и името)-там правят много хубави неща-и солени,и сладки, и не са много скъпи.Като родих бебето миналата година ММ от там поръча 3 огромни баници за персоналът на 3-те отделения, които се грижеха за нас и на лекарите много им харесаха(занесох ги топли-топли и наистина бяха много хубави,понеже и вкъщ ме чакаше една).Баницата пак излиза около 20 лв,но е достатъчно голяма и за 20 човека две ще стигнат ако се нареже на хапки.

Общи условия

Активация на акаунт