Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 93 817
  • 3 079
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 7 432
Моите уши са варени, на лентички, леко лютички, с разни пипери по тях. От лакомия направо така ги нападнахме, въпреки плановете да минат през тиган. Но има още малко, утре няма да им се размине.

Обличам тениската с Васко Жабата и надувам музикалния поздрав от Уиш.

# 1 771
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 286
Моите уши са варени, на лентички, леко лютички, с разни пипери по тях. От лакомия направо така ги нападнахме, въпреки плановете да минат през тиган. Но има още малко, утре няма да им се размине.

Обличам тебиската с Васко Жабата и надувам музикалния поздрав от Уиш.

а моя не ти харесва, а!
не ме уважаваш ти мен - фръц пък!

# 1 772
  • Мнения: X
Ренко, дай подробности за подвизите на Шефа, че да се посмеем на твой гръб, моля!

Добри, бързо да докладваш Бърдева!

# 1 773
  • Мнения: 7 432
Моите уши са варени, на лентички, леко лютички, с разни пипери по тях. От лакомия направо така ги нападнахме, въпреки плановете да минат през тиган. Но има още малко, утре няма да им се размине.

Обличам тебиската с Васко Жабата и надувам музикалния поздрав от Уиш.

а моя не ти харесва, а!
не ме уважаваш ти мен - фръц пък!
Сакъз, Добри, недей така. Изпуснала съм го в тарапаната. Ей сега ще го изденса и него.

# 1 774
  • Мнения: 12 241
О'Рахаля се вихри тази вечер, не само при мен. И редакцията не винаги се отразява... Сакъз/сакън. Се там.

Имам много сериозен въпрос.

Вай и Сис ли бяха хакерките в затвореното ни общество? Кажете как моята малка калпазанка, успява системно да се откачи от Фемили Линк на Гугъл за родителски контрол и да си премахне наложените ограничения за време за сън и дневен лимит, за ползване на устройствата.
Сложих си и пръстов отпечатък на телефона, не може да се отключи от друг, той е контролиращия... Как по ягодите го прави това хлапе.
Сега я заплаших, че ако още веднъж го направи, ще я огранича хардуерно, до Бъдни вечер чак.

# 1 775
  • Мнения: 6 332
Не мога,но поне 60 чифта очи ме гледаха съчувствено,някой дори устно го изразиха,други пък ме питаха,как се справям вкъщи с него.Въртеше се в кръг по дансинга самичък,след това почваше да търчи с пълна газ без посока,оглежда се като лалугер,и като види,че не ми е в полезрението дърпаше четките,с които чистят масите,спираше навсякъде,където имаше останали маслини и нападаше чиниите,на два пъти отклоних поглед,и беше избягал сам в тоалетните,опитваше се и вън да избяга,но се беше разярила буря вече, няколко бутилки вино,закачени на стелаж на стената щяха да отидат фира,абе нормални детски щуротии.Обаче при другите нормални деца пауъра им свърша,и се спират да хапнат или пийнат,а той, щом го доближиш,започва да бяга и се крие,лази под масите...И в най-ураганния вятър не издържах,грабнах го,и на таксито.

# 1 776
  • Мнения: X
Оглеждал се като лалугер Шефа! Joy
Сипи си повечко, Ренко. Сипи си.

# 1 777
  • Мнения: 12 241
И нещо по-силничко от вино.

# 1 778
  • Мнения: 10 959
Ох, Ренко, сякаш моето преживяване описа на сватбата, на която бяхме канени преди няколко седмици, уДжас.
Другите деца си хапнаха, пък потанцуваха, пък пак си хапнаха, нашето не се спря, само за маслини не обикаля, макар че това точно щеше да ме зарадва Joy
И аз така, грабнах я и с писъци се изнесох накрая.

# 1 779
  • Мнения: 6 332
Оглеждал се като лалугер Шефа! Joy
Сипи си повечко, Ренко. Сипи си.
Това го прави винаги,когато е намислил щуротия.Отвътре му идва.И му се виждат дяволчетата в очите.Татко постоянно ми повтаря,да се радвам че е такъв.И да,радвам се, много,но понякога съм на предела.Пих вино,доста 😊,но от толкова фитнес с него,все едно беше вода.
Ули,разбираш ме значи. Обаче бяхме на кръщене.И в църквата беше забавно 🥴

# 1 780
  • Мнения: 2 273
Кло, пишеш how you can unlock device parental code from Family Link или How to Bypass Family Link и излизат стотици видеа. Всеки софтуер си има вратички.

# 1 781
  • Мнения: 10 959
Ох, Ренко, спестих си я църквата, пратих мъжката част от семейството само, ама при кръщене няма как наистина. Припотих се само като си го представих сега.

# 1 782
  • Мнения: 12 241
Кло, пишеш how you can unlock device parental code from Family Link или How to Bypass Family Link и излизат стотици видеа. Всеки софтуер си има вратички.
То аз искам да ги затворя тези вратички, не да ги отворя. Тя се е научила да ги отваря, ама да ѝ секна от сега мераците за незаконни действия. Нищо, че съм я записала в паралелка с такава насоченост, още от пети клас. Не искам върху мен да го прилага, тоест на себе си да вреди по този начин. В крайна сметка, нямаше отдавна да има ограничения, ако можеше сама да си наложи спирачки. А не може явно. За седмица, лятото навъртя почти стотачка сметка за интернет, след като издумка за има-няма седмица 25 GB мобилни данни.

# 1 783
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 286
О'Рахаля се вихри тази вечер, не само при мен. И редакцията не винаги се отразява... Сакъз/сакън. Се там.

Имам много сериозен въпрос.

Вай и Сис ли бяха хакерките в затвореното ни общество? Кажете как моята малка калпазанка, успява системно да се откачи от Фемили Линк на Гугъл за родителски контрол и да си премахне наложените ограничения за време за сън и дневен лимит, за ползване на устройствата.
Сложих си и пръстов отпечатък на телефона, не може да се отключи от друг, той е контролиращия... Как по ягодите го прави това хлапе.
Сега я заплаших, че ако още веднъж го направи, ще я огранича хардуерно, до Бъдни вечер чак.

има клипчета в Интернет.
на телефона става с влизане в сейв мод, след това вече има неограничен достъп до всички приложения, които са дошли с телефона.
в пак в този режим може да изтрие всички приложения, които иначе не дават да бъдат изтрити. Wink като парентал контрол Wink
за компютъра имало друга далаверка, но не ми стигна търпението Горинич да ми обяснява.

# 1 784
  • Мнения: X
Кло, на кой оператор си? Аз съм към Yettel  и за 35 лева месечно имам неограничени минути и интернет. Може би ще ви е изгодно, като се има предвид, че прекарвате лятото в селското шато.

Общи условия

Активация на акаунт