Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 93 824
  • 3 079
  •   1
Отговори
# 1 740
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Боже, какво стана с Ули и коя е trox?
що? Не схващам...

# 1 741
  • Мнения: 12 241
Върни се назад до сутринта и виж сама.

# 1 742
  • Мнения: X
И аз не разбрах, но явно постът на Ули е оцелял броени секунди.

# 1 743
  • Мнения: 6 510
Минахме метър ние, здрави сме най- важното. Но наистина беше нещо, което досега не съм изживявала. Съотборника е добре, но за наблюдение в болницата. Някакъв батут е хвърчал, Килеша го е избегнал, но момчето до него не успяло. Ключица счупена и удар по главата. Утре щели отбора да ходят да го видят в болницата. Улиците са затрупани с клони. Преди час закарах щерката до тях, от големите локви по булеварда катастрофа е станало. Половината булевард без ток беше.. Имам огъната ламарина под прозореца на едната стая, отде е дохвърчала... идея нямам. Ходих до магазина преди вечеря... освен клони имаше и дюшек 🤣  Отде е дофърчал, не знам...
Кво се трие пак? Нямат ли си друга работа някои нашественици?
И пак присвятка, кво ни е набелязало тукачи?

# 1 744
  • Мнения: X
Видях. trox  е Сирос.

Сирос, я се връщай моментално! Как пък няма да правиш кефа на оня тъпак Хорейшио! Нали си наясно, че това миризливо нещо иска точно този ефект.

# 1 745
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
ОМГ! ПРИПАДАМ НАЧИ...

# 1 746
  • Мнения: 12 241
А къде изчезна Ули? През телефона не мога да открия профила ѝ.

Сирос, я се завърти на обратно. Има хора, дето сън не могат да заспят, докато не направят някоя мрЪстойка.

Последна редакция: нд, 18 сеп 2022, 05:53 от 🧡 Clo 🧡

# 1 747
  • Мнения: 7 436
Ули не е изчезнала. Нали, Ули? Дай знак.
Сиросче да се връща бързичко. Не си струва, особено заради онези провокации.

# 1 748
  • Мнения: X
Между другото, иска ми се да напиша нещо сериозно, защото човек не може да отделя прекалено много внимание на миризливи герои от тъпи сериали като Хорейшио.

Тук е виртуално пространство и всички ние сме, малко или много, измислени герои. Нямам предвид, че не сме реални хора. Дори аз съм се срещала с хора от форума и се познаваме. Имам предвид, че във виртуалното пространство всеки решава какво и колко от личността си да покаже. Не идваме тук с лична карта и пръстови отпечатъци за идентичност. Затова приемам, че е съвсем нормално някои от нас не само да не показват всичко от себе си, но и да украсяват виртуалния си образ с черти, каквито биха искали да имат. Дори някой да е измислил форумния си образ, ако не злоупотребява с него в реала, не виждам нищо лошо.

Кое е важното? Важното е, че тук сме приятна компания, която води приятен лаф мохабет. Докато това е така, няма значение дали образът на някоя от нас съвпада с този от личната му карта. А, ако на някой външен, неучастващ в тази компания това не му харесва, той е напълно свободен да не се присъединява.

Точно заради това, което написах, намирам за крайно незряло и слабо интелигентно поведението на модератора, който трие спама в тема, която е спамо-чат, воден от докладванията на персона, която влезе тук с бутонките и чието поведение беше за бан.

# 1 749
  • Мнения: 2 274
Почти нищо оцеляло няма, защо са изтрили и Скай, пътуват си обратно ли ?
Ули, Сирос ???
Кой пак докладва, баси.

Аз не споделям всичко. Някои момичета тук знаят повече за мен, не смятам, че трябва да товаря темата с ежедневните си проблеми, тук-таме споменавам по нещо. Основното го знаете.

# 1 750
  • Мнения: X
Ули си е тук. Сирос да се връща моментално.

# 1 751
  • Мнения: 12 241
Баси, оцелява за секунди всичко. ДобрИ, започнах и аз като бабичките, скрийншотове да си правя. Че и аз бая съм изтървала от екшъна.

# 1 752
  • Мнения: 7 436
Уиш, както често се случва, си успяла да облечеш в думи и моите разпилени мисли.

Аз цяла вечер съм с впечатлението, че драмата има две нишки. Едната в друга тема, където не видях началото на историята, но не успях да се въздържа на няколко провокативни за мен писания, а постът ми бе изтрит, съвсем очаквано.

Другата тук, макар да не разбрах как точно се случи, но не е никак приятно. Остава една горчилка.

# 1 753
  • Мнения: 12 241
Аз директно попитах. Да видим.
https://bg-mam.ma/p/840351/45312071

# 1 754
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 290
хахахаха, няма и минута и БАМ! Simple Smile

накратко
скай пътува и се притеснява от дъжда.
някой я успокои.
след това мина Бачорски и вече ни скай пътува, ни спокойствие има.

само за ушите не схванах.

някой призна, че е ял свински ушички и
или са го изтрили от яд, че те не са.
или някой се е припознал като ухо (че и свинско!) и е примъцал да изтрият и ушаците.

и в двата случая е голям смях

Общи условия

Активация на акаунт