Спам тема(Септемврийче Спам!) - от 01.09. до 30.09.22г.

  • 11 418
  • 536
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 515
Днес ми пристигнаха две поръчки от Нотино. Нямам търпение да изпробвам всичко, което поръчах. Пък няма как да стане наведнъж Grinning Най-малкото, защото половината продукти са за чуплива коса, за моментите, когато искам да си я оставя естествена. И другата половина за лесно изправяне, за когато искам да не е естествена Joy Утре чакам и да получа едни отливки от една мила съфорумка, която каза че ще ми прати, за да пробвам някои продукти дали ще се харесат на косата ми, за да не събирам излишна козметика и да не харча пари.

# 16
  • Мнения: 6 383
Цоп и аз! Grinning

Мерси, Джасте! Много хубави снимки и гифчета ... мм, ходи ми се на море, ама едно такова странно го дават времето. Па да отида и да си стоя вътре воопще не ми е опция. Ще издивея от яд и ще вгорча живота на всичко живо около мен. Мдаа. И сега се чудим какво-що. Мразя и да се чудя ... чудничко. Joy Освен на майтап да го избия, нема друг начин. Фчера и днес вървят шантаво. Уповавам се на утрето. Joy

# 17
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Само Левски и дар амджик Simple Smile

# 18
  • Мнения: 15 317
Добро утро! Grinning
Ай, ставайте, бре, че тез протеинчета вас чакат. Петъъъъъккк ееее...



Скрит текст:

# 19
  • Мнения: 6 383
Пу, първа кат за петък, след Джастето. Joy Избрах си последния, и море има. Wink

Тука ней заваляло още. Дават го към следобеда. Облаци, бре, облаци, знаеш ли де ще ги отвее ветеро.

# 20
  • София
  • Мнения: 10 584
Толкова много работа имам, че ги взимам всичките!!

# 21
  • Мнения: 9 822
Ох какъв избор, палав ще е на Джаста петъка явно.

Времето е само за нещо топло и книжка, два пъти излизах от леглото, два пъти се върнах

# 22
  • Мнения: 19 883
Много искам да работА днес, но нямам желание.
Ще се отдам на хедонизъм.
//
Джастелина, за мъжете веке се разбрахме в другия спам. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 23
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Ай да видим ся кой е добър по матиматика Simple Smile

Скрит текст:

# 24
  • Мнения: 19 883
JoyJoy Добрите стари тъпи смешки. Ма кефат.

# 25
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Мдам, най-трудно било след отпуска да спреш да закусваш бира Simple Smile

Последна редакция: пт, 02 сеп 2022, 17:14 от Пънчилай лама

# 26
  • София
  • Мнения: 10 584
Вярно!! Много вярно!!

# 27
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Дивотията продължава Simple Smile

# 28
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
🧐

# 29
  • Мнения: 15 317
Добро утро в събота! Grinning
Къдя сте, бре?!
Нося ви диетична закуска - Палачинки с брашно от овесени ядки и сусам:
Със сиренце



И с домашно къпиново сладко без захар:



Пп Много се гордея с "произведението"си, мислех, че нищо няма да се получи, а станаха страхотни палачинки, като истински. Много съм доволна.
Има и "нормална" закуска. Джастев се "възползва" доволно от нея Joy Stuck Out Tongue Winking Eye:



Пп Тук времето е леко хладно и мрачно. Мая спи на кълбенце. Сега почна да просветлява.
Чакаме свеки и се настройваме да чистим и да я посрещаме. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт