Първокласници - 2022/2023 - Тема 1

  • 28 733
  • 651
  •   1
Отговори
# 645
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 306
Аз съм подвързвала с машина, която слага найлонови облекла по размера на учебника. Много е удобно, обаче опашките на 15-ти са огромни. Ще пропусна. Досега учебници предварително не са ни давани, явно в нашето училище не се процедира така.

Униформи нямаме, децата ходят с анцузи в дните с физическо и дънки/панталони в останалите. Дрехи купувам от английските сайтове, там е пълно с униформи.

# 646
  • Sofia
  • Мнения: 5 989
А после тези машинни подвързии махат ли се? Питам, защото аз подвързвам с фолио.
От втори клас връщат ли се учебниците?
Махат се.
Да, учебниците се връщат. Само тези за първи клас си остават за нас.

И при нас учебниците се дават само на 15-ти септември, никога по-рано.

# 647
  • Мнения: 9 884
Ползвам си облекла от фабричните, те размерите са доста и рядко някое найлонче да се измъкне. И също, ползвам найлончетата и повече от една година, ако са чисти и запазени. Примерно найлончето от учебника по рисуване може да се ползва отново, защото си е като чисто ново Simple Smile

# 648
  • София
  • Мнения: 3 269
Днес съм на родителска среща на бъдещия първокласник Heart Вълнение Simple Smile

# 649
  • Мнения: 6 157
Да си направим нова тема за нашите вече второкласници, че нещо се омешахме?

# 650
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 306
Тя тази тема е за друг набор така или иначе, не пречи да си я изпишем, а родителите на новите първолаци да си направят нова тема и да гледат къде пишат все пак. Очевидно се дискутира миналогодишния първи клас.

# 651
  • Sofia
  • Мнения: 5 989
Да си направим нова тема за нашите вече второкласници, че нещо се омешахме?
Вече е първи септември и аз мисля че е време да стартираме нова тема за предстоящата година.

Заповядайте в новата тема за 2023/2024г : https://www.bg-mamma.com/?topic=1585987.new#new

Общи условия

Активация на акаунт