КАРТИ ТАРО - ТЕМА 28

  • 22 206
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 103
По Кралица чаши и 4 жезли мисля, че децата ще искат нещо от теб, което не искаш да дадеш или да направиш. Някаква ситуация с децата ще е и на теб няма да ти се занимава много. И Крал жезли ще влезе в ролята на защитник по Рицар мечове и ще прекрати ситуацията по Света, което ти ще възприемеш като един вид подарък по Рицар жезли.

# 706
  • Мнения: 1 471
ОВ за картите ми от днес
Днес си бях аз Кралица Пентакли - спокойно си оправих къщата, направих си няколко онлайн поръчки, мъжът ми цял ден имаше много работа, но успя да се прибере на време и да поеме детето, което вече ми късаше нервите 😅 даже ми донесе ядки подарък - Крал Пентакли 🥰
И ако нещо друго не се случи се мятам с ядките на дивана и ще гледам Роки
innasn 🌟

Добавям - получих подарък (пари)от мъжа ми да си купя нещо 🤑

Последна редакция: сб, 18 мар 2023, 23:26 от Twinklestar

# 707
  • Мнения: 1 103
ОВ и от моя страна: ни-що, абсолютно ни-щич-ко! Ни Крал чаши, ни Маг, ни све. Ходих на кино, пътувах в метрото, разходих се, ходих до магазина, прибрах се, мина полунощ и нищо.

Обаче (!!!), тъй като вече минахме в новия ден, побързах да изтегля карти и за него. Този път класически и скучно извадих 3 карти, но пък прекалих с уточняващите.

И на дъното е...


Трите основни карти са 10 жезли, Крал чаши, Справедливостта. Уточняващи на Крал чаши са 6 жезли, Тайната жрица и Кралица чаши. Уточневащи на Справедливостта са 2 чаши, 3 чаши, Слънцето.

Отново излезе този Крал чаши, отново в центъра и отново с уточняваща карта 6 жезли. Картите са разбъркани многократно, гледах и на една приятелка на три отделни разклада, вадя ги една по една като бъркам някъде в средата на колодата... Не се повтарят случайно. Нещо искат да ми кажат тези две карти. Според вас какво е това нещо?

Имам тълкуване, но се опасявам, че си нагласям търкуването натам накъдето ме влече.

Последна редакция: нд, 19 мар 2023, 00:42 от innasn

# 708
  • Мнения: 394
innasn, и на мен ми е трудно да я чета тази колода, не се засягай😊🤍но по-важното е на теб да ти допада и да ти говори...
Според мен тези две карти дето ти се падат искат да ти кажат, че и днес ще си под влиянието на емоциите по крал чаши, ще очакваш появяването му и ще имаш излизане отново(6ж), като по пажа мечове доста ще го мислиш и анализираш, ще си остра и критична през деня..а пък останалите паднали се май показват, че ще ти е натоварен и тежък ден като усещане и вероятно дори буквално проявление със справянето на много задачи за деня, като дори може да имаш усещането, че ще ти липсва баланса...
Относно вчерашните ти карти:
6 жезли като я гледам тази карта виж как показва разходката ти. Тук го няма коня дори..
Относно Мага съм чела че се проявява в гледане на представление или изява на някого(или нашата такава, това дори ми се е проявявало) и ето в случая при теб в гледането на филм. И като загледаш съседната ти 8 чаши как се изкачваш по стълбите за кино салона за да изгледаш филма.
Крал чаши като първа карта ми навява емоционалността ти през целия ден, но контролираната такава по краля, защото само той умее това да поставя под контрол чувствата си за разлика от останалите дворцови от чашите.
2 мечове -вероятно с приятелка сте ходили,т.е.само двете сте били. А по 3 жезли-била си цял ден в очакването за дадения човек, който те кара да преливаш от чувства по него(АЧ), гледаща към водата (пак емоции)и кораба...
Така е мн.буквално тълкуването ми😉, лесно мога да си изсмуча от пръстите по обратния път събитията, т.е.да ги навържа вече случилите се с падналите се карти, но да ти кажа на 100 процента как ще се развие един нов ден, едва ли дали бих хванала така нещата.😁

Иначе на мен вчера не ми се проявиха картите за деня. Изтеглих Рицар жезли и цепих на Мага. Еми нищо активно по картите не правих навън, в смисъл такъв да излизам, както планирах преди това. Занимавах се с домашни работи и проекти и времето се завъртя и дори се наложи да поръчам храна за вкэщи. След като я хапнах започнах да се чувствам зле...сви ме корема и зависнах в тоалетната. Ето дори и сега се събудих и не мога да спя от неразположение, кофти ми е и не мога  да заспя...и затова взех пиша тук..

Тази колода романтично таро мн.ми харесва, но нещо не ми показва нещата сякаш...

# 709
  • Мнения: 99
Излишно е да теглите по три или повече карти за дневни карти.Теглете си по една и ще видите колко вярно ще ви показва всеки път общата енергия за деня 😉

# 710
  • Мнения: 1 103
Ако е сама една карта, бих могла да й дам поне 20 различни значения в началото на деня и реалното й проявление да го разбера чак в края (евентуално). Далеч не ме бива толкова, че по една карта да мога разчета общата енергия предварително. Особено ако нямам специфични планове за конкретния ден и така да навържа нещата.

Излишно е да теглите по три или повече карти за дневни карти.Теглете си по една и ще видите колко вярно ще ви показва всеки път общата енергия за деня 😉

# 711
  • Мнения: 1 471
Тук съм съгласна с innasn, винаги има смисъл Simple Smile
Днес отново изтеглих Кралица на Пентаклите като дневна карта, но отдолу излезнаха Паж пентакли, 10 мечове (която вече се прояви, емоционално не се чувствам добре и се наревах яко) и 5 мечове (ужаса ще продължи 😶🌫)
Та днес не е вчера 😒

# 712
  • Мнения: 18
Здравейте,
очаквам обратна връзка от интервю, което ми проведоха на 1 март за работа. Казаха, че ще върнат отговор до една седмица, но така и не го направиха тази седмица.
Попитах какъв ще е отговорът, когато дойде такъв :
Асо чаши - Тройка пентакли - Императрица (цепенето е на Шестица чаши)
С тия чаши и Императрица хич не съм обнадеждена нещо....
Може би да имаш предложение за стаж мисля зависещо от жена-шеф.3 пентакли се свързва с черакуването. Дай обратна връзка , когато ти се обадят.

Привет,
връщам обратна връзка Simple Smile Обадиха ми се в петък, за да ми кажат, че официално съм одобрена и ми изпратиха оферта, която съм на път да приема. Обаждането дойде от жена, а шефката на целият екип също е жена. Вероятно това е Императрицата Simple Smile
Благодаря още веднъж на всички Simple Smile Това е Таро - когато работи е безпогрешно!

# 713
  • Мнения: 1 471
Здравейте,
очаквам обратна връзка от интервю, което ми проведоха на 1 март за работа. Казаха, че ще върнат отговор до една седмица, но така и не го направиха тази седмица.
Попитах какъв ще е отговорът, когато дойде такъв :
Асо чаши - Тройка пентакли - Императрица (цепенето е на Шестица чаши)
С тия чаши и Императрица хич не съм обнадеждена нещо....
Може би да имаш предложение за стаж мисля зависещо от жена-шеф.3 пентакли се свързва с черакуването. Дай обратна връзка , когато ти се обадят.

Привет,
връщам обратна връзка Simple Smile Обадиха ми се в петък, за да ми кажат, че официално съм одобрена и ми изпратиха оферта, която съм на път да приема. Обаждането дойде от жена, а шефката на целият екип също е жена. Вероятно това е Императрицата Simple Smile
Благодаря още веднъж на всички Simple Smile Това е Таро - когато работи е безпогрешно!

Казах аз, че Императрицата е ръст във всяко отношение и  винаги е ДА 🤓
Успех!

# 714
  • Мнения: 1 103
Скрит текст:
Здравейте,
очаквам обратна връзка от интервю, което ми проведоха на 1 март за работа. Казаха, че ще върнат отговор до една седмица, но така и не го направиха тази седмица.
Попитах какъв ще е отговорът, когато дойде такъв :
Асо чаши - Тройка пентакли - Императрица (цепенето е на Шестица чаши)
С тия чаши и Императрица хич не съм обнадеждена нещо....
Може би да имаш предложение за стаж мисля зависещо от жена-шеф.3 пентакли се свързва с черакуването. Дай обратна връзка , когато ти се обадят.

Привет,
връщам обратна връзка Simple Smile Обадиха ми се в петък, за да ми кажат, че официално съм одобрена и ми изпратиха оферта, която съм на път да приема. Обаждането дойде от жена, а шефката на целият екип също е жена. Вероятно това е Императрицата Simple Smile
Благодаря още веднъж на всички Simple Smile Това е Таро - когато работи е безпогрешно!

Казах аз, че Императрицата е ръст във всяко отношение и  винаги е ДА 🤓
Успех!
.
И не само, че Императрицата е ръст, както вече отбеляза Twinklestar, ами и 3 пентакли индикира договор, особено в трудовоправни и бизнес взаимоотношиния. Изключително ярко и ясно изражение на картата при този въпрос.

Успех! Simple Smile

# 715
  • Мнения: 6
здравейте,може ли да ми помогнете
въпрос:"неговите чувства"
1.крал чаши
2.смърт
3.обесеният

Последна редакция: нд, 19 мар 2023, 20:49 от liyanaas

# 716
  • Мнения: 1 103
Бихте ли снимали и качили снимка на картите, моля.

здравейте,може ли да ми помогнете
въпрос:"неговите чувства"
1.крал чаши
2.смърт
3.обесеният

# 717
  • Мнения: 1 471
Карта на деня - Кулата 😬
С какво ще е свързана Кулата
Рицар жезли + 10 пентакли + Висшата жрица
Отдолу 9 пентакли

Нещо свързано със семейни пари ?
Комбинацията рицар жезли с 10 пентакли е роднина, а 10 пентакли с жрицата - матриархат

Последна редакция: пн, 20 мар 2023, 09:58 от Twinklestar

# 718
  • Мнения: 1 103
Twinklestar,
Аз нещата ги виждам като нещо вкъщи да тръгне да се разпада, може и с пари да е свързано, както ти казваш. Отново много задачи по 9 чаши, в комбинация с пентаклите може и някакви сметки да трябва да се плащат. Твоят Рицар жезли заминава на някъде, но ти в ролята на Висшата жрица ще успееш да удържиш домашния фронт и предотвратиш разпада по Кулата.

Аз пак си имам един Крал чаши в трите дневни карти. Не вадих обаче уточняващи, защото все повече се обърквам какво иска да ми каже този Крал. Правих си и по-подробна седмична подредба вчера и там също изскочи като централна карта.



Скрит текст:
Карта на деня - Кулата 😬
С какво ще е свързана Кулата
Рицар жезли + 10 пентакли + Висшата жрица
Отдолу 9 пентакли

Нещо свързано със семейни пари ?
Комбинацията рицар жезли с 10 пентакли е роднина, а 10 пентакли с жрицата - матриархат


# 719
  • Мнения: 1 471
Twinklestar,
Аз нещата ги виждам като нещо вкъщи да тръгне да се разпада, може и с пари да е свързано, както ти казваш. Отново много задачи по 9 чаши, в комбинация с пентаклите може и някакви сметки да трябва да се плащат. Твоят Рицар жезли заминава на някъде, но ти в ролята на Висшата жрица ще успееш да удържиш домашния фронт и предотвратиш разпада по Кулата.

Аз пак си имам един Крал чаши в трите дневни карти. Не вадих обаче уточняващи, защото все повече се обърквам какво иска да ми каже този Крал. Правих си и по-подробна седмична подредба вчера и там също изскочи като централна карта.



Скрит текст:
Карта на деня - Кулата 😬
С какво ще е свързана Кулата
Рицар жезли + 10 пентакли + Висшата жрица
Отдолу 9 пентакли

Нещо свързано със семейни пари ?
Комбинацията рицар жезли с 10 пентакли е роднина, а 10 пентакли с жрицата - матриархат



1. Само Кулата е отрицателна карта като такава не може ли да е неочаквано нещо изненада, а не разпад? По Жеицата да се разкрие някаква тайна ?
2 накрая да не се окаже, че този Крал Чаши си ти?

Общи условия

Активация на акаунт