КАРТИ ТАРО - ТЕМА 28

  • 22 205
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 156
Попитах картите как ще се чувствам там (нова държава, изцяло нова работа, която е мнооого далеч от моята сфера)? Картите са: 10 жезли, 10 меча, 3 пентакли. Тълкувам като, че ще се нагърбя с нещо непосилно за мен, ще се чувствам тотално изтощена. Не знам 3 пентакли  на трета как да я навържа към другите карти.

Ще ти липсва ползотворно общуване и социални контакти. Възможно е да изпитваш и трудности с чисто формални и/или документални процедури тясно свързани с работата. Доста дълго време ще мине за правилна пренастройка. Определено виждам трудности по тези карти.
Предложението за тази работа неочаквано ли дошло?

Да, беше неочаквано, а решението да приема - малко импулсивно. И съответно сега започва да ме хваща страх.

Възможно е картите да отразяват именно този страх. Simple Smile
Обаче по комбинацията  виждам, че решението не е дошло точно импулсивно - в смисъл, че наистина е взето внезапно, но е следствие на някакъв продължителен емоционален дискомфорт - дали става въпрос за тежка емоционална връзка от типа на любовен триъгълник или пък е свързано с някакъв финансов / работен недоимък - изобщо виждам че е стигнат някакъв предел и следствието е това импулсивно решение. Картите ми изглеждат точно като опит за бягство от болезнената реалност.
По тези карти е възможно също така импулсивно да се откажеш от тази работа или пък ако заминеш, пак в следствие на трудности - внезапно да решиш да се върнеш.
Разбира се мога и да бъркам, даже ще се радвам ако е така....или пък наистина картите да отразяват точно моментните ти страхове!
Нооо, каквото и да е......се вижда светлина в тунела! Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 сеп 2022, 11:55 от BelaDelSiera

# 61
  • Мнения: 7 758
Някой знае ли къде мога да намеря повече информация за значенията на таро Манара? Искам да ги поръчам, но ще са с инструкции на руски, което ще ме затрудни.

Гери, заблидила съм се, на руски е книгата, но е много подробна и става лесно с гугъл преводача
https://avidreaders.ru/book/taro-manara-vse-kraski-lyubvi.html

ето тук има още, дневния лимит е 5 книги
https://b-ok.xyz/s/manara?  - на латиница
https://b-ok.xyz/s/%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B0? - на руски

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 185
Чудесно! Благодаря! Вече са при мен картите и се включих в един курс, където се разглеждат само Манара значенията и подредби. 😊

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Здравейте, момичета, очаквам конкретен отговор в рамките на седмица от една институция, свързано е с документи, но не само, става въпрос за за дете . Картите са 8 пентакли, 2 мечове и слънцето в този ред. Дали ще има + становище и ще стане както го искам, изключително важно ми е. Слънцето в края изглежда обнадеждаващо?

Последна редакция: пт, 09 сеп 2022, 12:59 от ivka_smile

# 64
  • Мнения: 33
Може ли за мен
.
.. какво ме очаква  работата до края на месеца? 8 жезли,  слънце, 9 чаши, крал жезли
Ще срещна ли нов мъж ... 8 пентакли, 3 чаши, рицар чаши, светът

Благодаря.



Здравейте, момичета, очаквам конкретен отговор в рамките на седмица от една институция, свързано е с документи, но не само, става въпрос за за дете . Картите са 8 пентакли, 2 мечове и слънцето в този ред. Дали ще има + становище и ще стане както го искам, изключително важно ми е. Слънцето в края изглежда обнадеждаващо?

Дпоред мен , да. Била си в задънена улица. Но институцията ще ти съдейства в твоя полза.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Мерси, точки така бях.

# 66
  • Мнения: 157
Ще се подобри ли емоционалното/психологичното/ състояние на Х? Картите са: висшата жрица, звездата, страшният съд.
Много тежки. Според мен показват болезнената надежда нещата да се оправят, но и невъзможност да се поеме отговорност за състоянието, в което се намира. Не знам дали въобще може да се каже нещо хубаво по тези карти.

# 67
  • Мнения: 463
Здравейте момичета. Преди около месец се запознах с един мъж. За сега комуникацията ни върви в чат и по телефона, като последните 7-8 дни, докато беше на почивка с децата си в чужбина, беше доста по-наситена. Пращаше ми снимки и клипове, свой, и на децата. Все още не сме се виждали на живо. Прави заявка за това, но нещата са  само на думи и не предприема действия в тази посока. Чувствам, че има интерес съм мен, но тази му пасивност сякаш ме разколебава. Казва, че ще се обади или че ще пише и го прави, но след време. Няколко пъти ми писа едва след като аз го направих след известно мълчание от негова страна. Харесва ми, но е доста по-добре материално от мен,а това е нещо, което не ми се е случвало до момента и ме притеснява. Страхувам се дали ще мога да си позволя стандарта, който той поддържа.  Аз съм доста доминантна и в  някакъв момент може да стане сблъсък.

На въпроса ми  как ще се развият отношенията ни се паднаха: Любовниците, Кулата, 2 жезли, 9 пентакли, Светът, Принц на жезлите.
Като поясняваща карта за Света се падна Императрицата.

 Как тълкувате, има ли шанс да се получи? Благодаря предварително!

Последна редакция: пн, 12 сеп 2022, 19:25 от chochko

# 68
  • Мнения: 1 671
Има си друга жена, това е.. и не гледа сериозно на теб

Много карти си теглила и те объркват

🤷‍♀️

# 69
  • Мнения: 463
Има си друга жена, това е.. и не гледа сериозно на теб

Много карти си теглила и те объркват

🤷‍♀️

Благодаря! Така ми казаха - за любовно гледане да направя спред с 6 карти.

# 70
  • Мнения: 423
Колкото повече карти за комплексни въпроси и за взаимоотношения, толкова по-добре.
И според мен не изглежда обнадеждаващо с този мъж по това което е излязло. Картите показват вашите материални притеснения и евентуално намесата на майката на децата му в другите му романтични взаимоотношения, включително тези с вас. Възможно е да има шанс за сексуална забежка иначе.
А само по това, което описвате звучи несериозно и сякаш само търси внимание от някого. За мен е несериозно и странно обременяващо някой да ми праща снимки и видеа от семейната си ваканция при положение, че се познаваме едва от месец на чат.


Ще се подобри ли емоционалното/психологичното/ състояние на Х? Картите са: висшата жрица, звездата, страшният съд.
Много тежки. Според мен показват болезнената надежда нещата да се оправят, но и невъзможност да се поеме отговорност за състоянието, в което се намира. Не знам дали въобще може да се каже нещо хубаво по тези карти.

Според мен има надежда. В скоро време ще получи така нужната реализация, която би трябвало да освободи в голяма част индивида от натоварването, което изпитва.

# 71
  • Мнения: 463
Maidmer, благодаря!

# 72
  • Мнения: 33
Здравейте момичета. Преди около месец се запознах с един мъж. За сега комуникацията ни върви в чат и по телефона, като последните 7-8 дни, докато беше на почивка с децата си в чужбина, беше доста по-наситена. Пращаше ми снимки и клипове, свой, и на децата. Все още не сме се виждали на живо. Прави заявка за това, но нещата са  само на думи и не предприема действия в тази посока. Чувствам, че има интерес съм мен, но тази му пасивност сякаш ме разколебава. Казва, че ще се обади или че ще пише и го прави, но след време. Няколко пъти ми писа едва след като аз го направих след известно мълчание от негова страна. Харесва ми, но е доста по-добре материално от мен,а това е нещо, което не ми се е случвало до момента и ме притеснява. Страхувам се дали ще мога да си позволя стандарта, който той поддържа.  Аз съм доста доминантна и в  някакъв момент може да стане сблъсък.

На въпроса ми  как ще се развият отношенията ни се паднаха: Любовниците, Кулата, 2 жезли, 9 пентакли, Светът, Принц на жезлите.
Като поясняваща карта за Света се падна Императрицата.

 Как тълкувате, има ли шанс да се получи? Благодаря предварително!

Според мен е женен  или живее с майка си. Няма действия към теб.

Тегли след няколко дни пак.

# 73
  • Мнения: 463
Здравейте момичета. Преди около месец се запознах с един мъж. За сега комуникацията ни върви в чат и по телефона, като последните 7-8 дни, докато беше на почивка с децата си в чужбина, беше доста по-наситена. Пращаше ми снимки и клипове, свой, и на децата. Все още не сме се виждали на живо. Прави заявка за това, но нещата са  само на думи и не предприема действия в тази посока. Чувствам, че има интерес съм мен, но тази му пасивност сякаш ме разколебава. Казва, че ще се обади или че ще пише и го прави, но след време. Няколко пъти ми писа едва след като аз го направих след известно мълчание от негова страна. Харесва ми, но е доста по-добре материално от мен,а това е нещо, което не ми се е случвало до момента и ме притеснява. Страхувам се дали ще мога да си позволя стандарта, който той поддържа.  Аз съм доста доминантна и в  някакъв момент може да стане сблъсък.

На въпроса ми  как ще се развият отношенията ни се паднаха: Любовниците, Кулата, 2 жезли, 9 пентакли, Светът, Принц на жезлите.
Като поясняваща карта за Света се падна Императрицата.

 Как тълкувате, има ли шанс да се получи? Благодаря предварително!

Според мен е женен  или живее с майка си. Няма действия към теб.

Тегли след няколко дни пак.

Не, разведен е, това е така. Живее в голяма къща като кооперация, родителите му са на друг етаж. Забравих да спомена, че е зодия Стрелец, това може също да има отношение към картите.

# 74
  • Мнения: 33
Здравейте момичета. Преди около месец се запознах с един мъж. За сега комуникацията ни върви в чат и по телефона, като последните 7-8 дни, докато беше на почивка с децата си в чужбина, беше доста по-наситена. Пращаше ми снимки и клипове, свой, и на децата. Все още не сме се виждали на живо. Прави заявка за това, но нещата са  само на думи и не предприема действия в тази посока. Чувствам, че има интерес съм мен, но тази му пасивност сякаш ме разколебава. Казва, че ще се обади или че ще пише и го прави, но след време. Няколко пъти ми писа едва след като аз го направих след известно мълчание от негова страна. Харесва ми, но е доста по-добре материално от мен,а това е нещо, което не ми се е случвало до момента и ме притеснява. Страхувам се дали ще мога да си позволя стандарта, който той поддържа.  Аз съм доста доминантна и в  някакъв момент може да стане сблъсък.

На въпроса ми  как ще се развият отношенията ни се паднаха: Любовниците, Кулата, 2 жезли, 9 пентакли, Светът, Принц на жезлите.
Като поясняваща карта за Света се падна Императрицата.

 Как тълкувате, има ли шанс да се получи? Благодаря предварително!

Според мен е женен  или живее с майка си. Няма действия към теб.

Тегли след няколко дни пак.

Не, разведен е, това е така. Живее в голяма къща като кооперация, родителите му са на друг етаж. Забравих да спомена, че е зодия Стрелец, това може също да има отношение към картите.

По кулата се замислих , че може и  да е разведен. Изневяра или намеса на други лица.
Добре материално е,
задай друг въпрос или изчакай наколко дни .

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт