Приятелка или нещо повече

  • 6 198
  • 155
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 750
А от прочетенето въобще не мисля, че тя има нещо към него, защото му разказва как е спала с друг мъж. Ако имаше чувства към приятеля ти, нямаше да спи с никакъв друг мъж, че и да му разказва историйки (поне за мен е абсурдно). Това е баш приятелско отношение без нищо друго.
Това си е баш сексуална свалка без ангажимент. То иначе е леко неудобно да му опишеш какво ти допада в леглото, все пак сме "само приятели". Най-безсмисленото е,нче ако го зарежеш, той ще се хване с трета, но не и с нея. Някакви мазохистични флиртаджиийски потребности си задоволяват тези двамата, гнусно е.
 Бих се вслушала в Рф тук, не само е мъж, но е тип been there, done that. Какво бих направила аз, бих "страдала"на рамото на всеки негов приятел, съвсем приятелски, разбира се. Не, че ще има полза, но ще ми е справедливо.😁

# 46
  • Мнения: 6 196
Ми всъщност като имат точно както се изразяват някои - духовна връзка, как да станат работите? Грозна, дебела, все тая, пичът явно я възприема по някъв начин различен от нормалното приятелство и от там изстива към авторката.

# 47
  • Мнения: 4 418

Освен това как може да се притесняваш от жена по-грозна от теб и с 10 години по-голяма от него.
Очевидно избиваш  комплекси.
По-грозна според кого? Кой определя стандартите за красота? 10 години разлика, се приемат добре, ако мъжа е по-големия. Защо смятате, че не биха били добре в обратен вариант? Не е проблема другата жена, а има нещо в двойката, което куца.

# 48
  • Мнения: 6 196
Като има осъзнати (или неосъзнати) мераци и зависимости към друга жена, как да не куца?

# 49
  • Мнения: 4 418
Като има осъзнати (или неосъзнати) мераци и зависимости към друга жена, как да не куца?
Дори и така да е , защо си причиняват излишни нерви. Винаги могат да сложат край на връзката, вместо да се измъчват взаимно.

# 50
  • Мнения: 3 224
Има ли друга тема? Ако и сексът куца/липсва, връзката е тотално свършила.

# 51
  • Мнения: 30
Не. Сексът не липсва.Нямам проблем с това.
Радвам се че доста дами изразиха мнението си. Макар и някои да изразиха несъгласието си-прочетох ви всички.Не знам дали с годините търпението на човек намалява или се увеличава или може би човек действа според ситуацията. Аз все пак ще направя една консултация с психолог. Всеки сам си прави изборите...

# 52
  • Мнения: 18 331
Ако сексът липсва, каква връзка?

# 53
  • Мнения: 653
Прекалила си с обидите - бих се извинила за това на твое място. Не е начинът да го спечелиш на твоя страна, само го поставяш в отбранителна позиция.
Иначе съм съгласна, че поведението на жената минава границите. Тя вероятно си е наредила няколко души да я обгрижват и да й обръщат внимание. Съмнявам се да откаже, ако на приятелят ти му хрумне да доведе отношенията към следващо ниво. Дори за кратко да е, тя ще се възползва веднага. Това, че не искат да включат в приятелството си половинките и на двамата мисля, че е голям червен светофар. Доколкото разбирам, даже не са опитали?
Не знам какво да те посъветвам, през цялата ви връзка това стои като проблем, изглежда. Доста време ще отнеме да ти спечели отново доверието, а сякаш няма голямо желание. Отделно от това как вървят нещата между вас? Отказвал ли е ваши неща, за да се занимава с нея например?

П.п. Май има друга потребителка с почти същото име, да не става оттам объркване за темите?

# 54
  • Мнения: 18 331
Между другото досаден приятел мъж, който също иска услуги и го занимава постоянно, ще бъде ли проблем теоретично?

# 55
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 860
Не всичко е тяло, най-вероятно е готина за общуване, интересна е, с чувство за хумор, с нея си почива, не му мрънка, приятно му е да ѝ прави услуги. А авторката какво предлага... Simple Smile
На това в психологията му се казва "триангулация" ...вкарва се 3ти човек в схемата, за да се манипулира обектът, че има конкуренция и да се бори и старае....

Та според теб жените трябва да мишкуват и подгъзуват, че да не се наруши дзена на някой шушляк? Да бъдат перфектни?! И накрая да им кръшне с някоя неперфектна Joy

# 56
  • Мнения: 3 224
Не всичко е тяло, най-вероятно е готина за общуване, интересна е, с чувство за хумор, с нея си почива, не му мрънка, приятно му е да ѝ прави услуги. А авторката какво предлага... Simple Smile
На това в психологията му се казва "триангулация" ...вкарва се 3ти човек в схемата, за да се манипулира обектът, че има конкуренция и да се бори и старае....

Та според теб жените трябва да мишкуват и подгъзуват, че да не се наруши дзена на някой шушляк? Да бъдат перфектни?! И накрая да им кръшне с някоя неперфектна Joy

Мне, просто нещата не опират до това кой е каца. Нахвърлих качества, които са привлекателни.

За авторката разбрах само, че може да се разчита на нея в труден момент (помагала е в кофти момент), отговорна е, но това връзка и любов не прави, колкото и хубаво и полезно да е... За дзен, подгъзуване, кръшкане нищо не пиша. Понякога си кликат нещата с неперфектни хора, а с перфектните и пренавитите, изпънати като войници на преглед, не... Такъв е животът.

# 57
  • Мнения: 30
Не всичко е тяло, най-вероятно е готина за общуване, интересна е, с чувство за хумор, с нея си почива, не му мрънка, приятно му е да ѝ прави услуги. А авторката какво предлага... Simple Smile
На това в психологията му се казва "триангулация" ...вкарва се 3ти човек в схемата, за да се манипулира обектът, че има конкуренция и да се бори и старае....

Та според теб жените трябва да мишкуват и подгъзуват, че да не се наруши дзена на някой шушляк? Да бъдат перфектни?! И накрая да им кръшне с някоя неперфектна Joy

Мне, просто нещата не опират до това кой е каца. Нахвърлих качества, които са привлекателни.

За авторката разбрах само, че може да се разчита на нея в труден момент (помагала е в кофти момент), отговорна е, но това връзка и любов не прави, колкото и хубаво и полезно да е... За дзен, подгъзуване, кръшкане нищо не пиша. Понякога си кликат нещата с неперфектни хора, а с перфектните и пренавитите, изпънати като войници на преглед, не... Такъв е животът.
Съгласна съм.

# 58
  • Мнения: 5 410
Виж сега, не знам на колко години си, но е добре да разбереш, че когато отношенията между двама куца, рядко е виновен трети. Третия се появява, когато вече нещата са се скапали.

Аз по принцип съм съгласна с това. Но в случая не е ясно, кой е третият човек. Да не се окаже, че авторката е "третият", който се е появил по-късно в отношенията между мъжа и приятелката.
Има достатъчно приятелки, сестри, братовчедки, майки, бивши съпруги, които са ревниви към новите гаджета на мъжа. Не винаги става въпрос за интимни отношения, а за това, коя е по-важна и най-обичана...

# 59
  • Мнения: 15 960
Напълно възможно е мъж да предпочете за връзка грозна и дебела повлекана, пред перфектна хубавица. Не е като да няма такива случаи. Ако при едната му е спокойно и му се възхищават, а при другата постоянно му се мусят и овикват, има варианти.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт