Отговори
# 30
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Ти остави, ми и хороскопа ми това дава... Grinning

# 31
  • Мнения: 4 701
А дано😉ама позадръж се повечко на това море и освен слънце може и друго да те огрее😀

# 32
  • Мнения: 7 947
вече гледам има по пътя от зомбитата, които са сами в колата и шофират с маска… Joy

# 33
  • Мнения: 451
Ти пък .. зомбита ..
Може да си е обикновен човек, тръгнал да обира някоя бензиностанция Grinning

# 34
  • Мнения: 6 383
Ти пък .. зомбита ..
Може да си е обикновен човек, тръгнал да обира някоя бензиностанция Grinning
E, признавам, че от ковид насам не съм се сещала, че маската е атрибут за крадци. Joy

С нова любов се отслабва бързо, ама аз съм си проклета и си седя слаба и със старата любов. Joy Шило и проклета - страхотна комбинация. Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 35 107
Любовта какво мисли? Stuck Out Tongue Winking Eye

То и на водка да лъхаме, някак доверие в отстрещния срещаме.

# 36
  • Мнения: 7 947
на пичовете от автомивката лошо им става като отида...
този път нямам животински косми по тапицерията, но имам "късметлийско" а*о от някакъв птеродактил на задното стъкло... сега чакам да завалят пари от небето след толкова много "късмет".. Joy

# 37
  • Мнения: 6 383
Любовта какво мисли? Stuck Out Tongue Winking Eye
...
Любовта мисли ... бе, ся сме на тема мускули. Фсички у семейството. Мисля, че покрай 15-годишния наследник. Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 35 107
И царчето се мори във фитнеса, богинята негова майка - не Mr. Green

# 39
  • Мнения: 7 417
Това съм го писала и тук преди, че за да се поддържам във форма ми трябва на 1 година нова тръпка.

# 40
  • Мнения: 10 704
Това съм го писала и тук преди, че за да се поддържам във форма ми трябва на 1 година нова тръпка.
Казваш, само при мисълта благоверния то да те види да флиртуваш с някои друг те кара да се изпотяваш.... Mr. Green

# 41
  • Мнения: 7 417
Лане, той благоверния не трябва да вижда аз как се поддържам у форма а и някакви други механизми се задействат. Не ще да е пот.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Снощи се сексахме на плажа. Не бях правила от тийн годините ама не бих повторила. Счупихме шезлонг, а най-лошото е, че днес все още пясъка излиза от мен. УжасТ. По-лошо от шкурка. Иначе съм се отдала на пълен айляк. Айде малко да се поФаля, стига съм ревала.

Последна редакция: ср, 03 авг 2022, 07:22 от Sashka93

# 43
  • Мнения: 7 417
Приятна почивка, Сашо...и го хващай твоя за ушите, секс на закуска, обяд и вечеря.

# 44
  • Мнения: 9 871
Днес се сблъсках с жестоката действителност. Паметта ми отслабва, аз не! Съдейки по Сашето, от липсата на плажен секс ще да е Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт