Отговори
# 285
  • Мнения: 146
                             newsm51                       newsm51                  newsm51

ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА ПОНТЕС И СЕЛЕНА ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ   smile3504 newsm32 newsm07

 smile3525            smile3525        smile3525

САРА СТИСКАМ ПАЛЦИ ВСИЧКО ДА Е НАРЕД.
ClanG ДОБРЕ ДОШЛА С БЕБКА У ДОМА.

# 286
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Честити нови бебонковци!!! Да са радостта на мама и тати и да растат здрави и бодри, умни и добрички!!!
Кланг, добре че разказваш така подробно, да ни успокояваш, благодаря! Simple Smile

# 287
  • Мнения: 69
Честито момченце на мама Понтес да и е жив и здрав!
Даниелад мерси за комплимента. Пожелавам ти и на теб скоро такъв сладур.

# 288
  • Варна
  • Мнения: 893
АХ! Hug Честито на Понтесчето и на Селенка(и на щастливата баба също  Wink ), да са живи и здрави и много щастливи!   bouquet
ГланГ добре дошла отново и мерси за подробния разказ   bouquet

Емче на мен доктора ми каза че тея болки в краката са защото бебето притиска някакви нервни окончания. другия вариант е от разширението на таза  Peace

и сега новини от нас:
водите ми са се изпарили и плацентата е 3та степен вече.
беба е пораснала - главата и е станала от 9,23 - 9,7 за 1седмица (на мама добичето  Heart Eyes
та се уговорихме с доктора - ако не родя до петък вечерта, 20:00 с багажа в болницата и в събота ще ме разглобяват  Mr. Green
ще пробват с глобули и ако не стане - секцио  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 19:58 от Virginity

# 289
  • Варна
  • Мнения: 893
а, да bulgarka и kriss` ще ги приемат в четвъртък  в болница bouquet
тази седмица ще има много бебета  Heart Eyes

# 290
  • Мнения: 134
Честити бебоци на всички нови мами   newsm51 smile3525
Чета ви редовно, обаче рядко се включвам  Simple Smile мислех утре да пиша преди да тръгнем към родилното, но темата и се вижда края, а вие се разраждахте и незнам ще има ли кой да пусне нова   newsm78 та бързам да се включа.
Казвам ви чао за 5-6 дни, секциото ми е  планирано за 14.12 (точно на термина), но доки ме иска утре в 10:30 със сакчето на някакви изследвания щял да ме подлага цял ден   #Crazy
Стиснете някой палец за мен и бебо в четвъртък около 9-10 часа, дано всичко е наред с детето ми  Praynig
Хайде началото на идната седмица като се завърнем вкъщи дано сте напълнили отбора ни с много нови бебета, тогава ще разказвам   bouquet

# 291
  • Варна
  • Мнения: 893
ейй да бе темата свърши  Shocked
Shrew  в теб ни е надеждата  Mr. Green
maiche вече е с бебе , аз ще раждам тая седмица, и ако и ти се очертаваш скоро казвай
че някой да се хване да направи copy/paste  Mr. Green
то и без това ми се струва че скоро няма никой да има време да прави кой знае каква украса  Laughing

# 292
  • Мнения: 31
Да ви се похваля, че си имам бебче - момиченце Теодора, която се роди на 05.12 с тегло 3530 гр. и 51 см. Вече сме си в къщи и се гледаме.Когато намеря малко време ще пиша как мина самото раждане и всичко около него

# 293
  • София
  • Мнения: 2 044
Правда_z  bouquetбраво че още се кърмите,минавай отвреме навреме към нашата темичка LaughingKriss` ще ти стискам палци в четвъртък Praynigда се гушкате с бебчето вече.Верджи а на теб ще ти стискам палци куклата да реши да излиза тези 2-3 дни,ако не в събота PraynigSesilgi не е комплимент бе-направо съм влюбена в кукличката ти Heart EyesЧестита бебка на Conka

# 294
  • Варна
  • Мнения: 893
conka честито бебче Теодора, мила
да сте живи и здрави и щастливи и много да се обичате
   bouquet

# 295
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Абе аз мога да пусна една темичка..... незнам Шру какво ще каже само, щото не е съвсем готова, мислех да я дооправя......

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 21:58 от Nikki_Ivanova

# 296
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
 newsm81Зизу в 9.40 (май вечерта, т.е. преди час...) е родила красиво момиченце (на нея приличало... Wink ), със секци. Добре била, дремвала сега... 
 bdbaloniДа й е жива и здрава, и да расте все така хубавица, и да е умна и добричка!!!

# 297
 Хайде още малко мами, взаимно ще си стискаме палци!  Praynig

 

Общи условия

Активация на акаунт