Режим, НЕрежим, ние си се веселим, даже и тъжим - 90ДД и още нещо 68

  • 28 347
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Вангобче, кайсии, вино, плаж...? Сигурна ли си?...а и храсталаци няма на близо Grin

# 31
  • Мнения: 28 493
Вангобче, мерси мила за това, че ми сложи да хапна Grinning....ама нали днес трябваше да не се яде -някакви лунни истории....иначе тез килца дет съм навъртяла не са от неядене! Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 4 141
То за прочистване, Иринитко 🤣🤣🤣
Мимчо, 😘😘😘

# 33
  • Мнения: 28 493
Ир не писа, как ли е днес? Rolling Eyes
Ничия ти си желязна с режима и пак ще свалиш много като миналата година!

# 34
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Зле ще ви стане от мен и от моите оплаквания, ама да си кажа.
Събудих се без температура, но... със страшни болки в кръста - от неудобно спане или друг вид матрак, но не мога да се наведа, ужас!!! Майка ме маза с някакви мазила, ама пустото боли яко. Като се наведа и исещам страшно опъване отзад в левия крак, точно под “бузата”, замислям се за евентуална диагноза. Казвайте лякове,  че не ми се иска да си прекарам времето и броените дни мрънкайки и охкайки.
Та понеже съм ок както виждате, прекарах почти четири часа под един чадър, гледайки Иван и братовчедка му (плюс нейни аверчета) да се забавляват в басейните на градския ни централен хотел.  
Като пребито куче се прибрах, ама детето от щастливо по-щастливо. И да во кажа още нещо интересно - май по някои места тук се гонят презокеански цени. Днес за един чизбъргър и пържени картофки комбо платих 13.90 лева. Мале, добре че не е всеки ден, как се кара с тези цени тук!!!
Пиша и отивам да отпускам. До утре, банда.

Редактирам се с пожелания за ДОБРО УТРО И УСПЕШЕН ПЕТЪК, бандичка!

Последна редакция: пт, 15 юли 2022, 08:06 от ir74

# 35
  • Мнения: 2 844
Добро утро! Петък е! Blush
Ир лошо това с кръста - за лек и аз само за мазило , което да те облекчи се сещам или някакво болкоуспокояващо- ММ ползва Диклофенак или Ибупрофен. Дано имаш някакаво облекчение по- бързо! А цените, ох цените Angry
Мими добре е минал лунния ден!
Иринита да си изкараш супер в Гръцко!
Вангоби кайсийки - обожавам ги!
Днес хапвам: З - череши, кафе; О - сварих си макаронки, патладжанена разядка и краставици; В - баклава Sunglasses
Прекрасен петък и прекрасни почивни дни! Heart
P.S. Гледам слънцето на баба как си спинка и искам мноооого да го гушна!  Blue Heart

# 36
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро, милички Purple Heart
Ир, неприятно, дано помогне мазането , ММ ползва репарил , но нз дали е подходящо Thinking
Мими, справила си се с това предизвикателство, дано ефекта е задоволителен Heart
Инджи, събирам си идеи , както каза Иринита, ще пробвам без сладко, че без хич мога, но с едно-не Blush
Аз съм на плодчета днес- имам диня, имам и готовност за салатка , ако приритам Joy
Хубав ден Heart

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добър ден и от мен, с кила като на северен елен Satisfied

Не, бе, като на малко еленче, но такава рима ми дойде Stuck Out Tongue Closed Eyes
Днес се успах. Дойдох по-късно в офиса и за сметка на това ще си тръгна по-рано Grin

Ирко, един месец се влачих с болки, опъвания и т.н. Принципно на мен ми помага Диклофенак-дуо. Ако мислиш, че имаш възпаление пробвай афламил или мипрофен. Като добавки фенаксон и сераза. Те са за периферната нервна система. Преди медикаментите можеш да вземеш фамотидин, за да защитиш стомаха.
Може и да имаш захапка, но си ми малко далеч, иначе ЛО щеше да те опъне....мискинки, не е онова Stuck Out Tongue Closed Eyes Той като ми извади захапките и съм като нова.
Вариант е ако имаш кой да ти бие един диклак, мускулно.
В края на краищата на мен най-много ми помогна боуен терапия и сега не чувствам нищо.
Д-р Томова се произнесе Smile

Още маааалко и "паля" сандалите. Първо на вилата - тази вечер сме на гости, утре - плаж, багаж;  в неделя - плаж и досъбиране на багаж (направила съм подробен списък, все едно, че отивам на края на света) и в понеделик " Чао, бамбино!"

# 38
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Ничия, Инджи (ох, представям си какво е в сърцето ти гледайки малката спяща бубка), мерси за съветите.
Мимко, Вангобче, Мамексче, Занатка, Джулс, Вълничке, Танко, Емче, Курдов, бандюги, мерси за подкрепата и разбирането. Гушкам ви, ама силно и страстно Stuck Out Tongue Winking EyeKissing HeartHeart Eyes  
Сега - ако съм пропуснал някое име ДА МО ПИШЕТЕ И КАЖЕТЕ. Много трудно ми е от телефона да проследявам имената и инфото. Ако някое име съм пропуснала - бонус прегръдка о специална цАлуФка. Kissing HeartKissing HeartKissing Heart

Мале, адашке, ти си като медицинска енциклопедия; що неща изнаписа - няма как да я “абсорбирам” таз имформация. Мерсаж голям. Ама да ви кажа нещо под секрет - до тук дваж ви се оплаках (температура и болежки кръстни). Всичко интересно минава за по-малко от 24 часа. Да се чудя и мая как стаеа таз работа, не ми го побира акъла. Нощес в 12:40 станах да завия Иван и се разплаках от болка, не можех да се движа, страшно болеше. Легнах и взех да чета из нета - ишиаси и други ми то работи. Първата мо мисъл беше как сутринта ще помоля майка да звънне на нейната лична докторка и да я помоли да ми се изпише някаква инжекция за да мога да се движа. Лалва беше изненадата ми тази сутрин като станах и леко се размърдах - ами мърдах си почти без болка. Почти съм пак “нормална” в движенията, пазя се да не клякам и навеждам рязко, все съм предпазлива. Ама страх лозе пази, нали? А ти накъде ще айманосваш от понеделник, да не се объркаш случайно и да дойдеш по моя край? Пиши тук дестинацията, пък аз ще ти метна едно писъмце на лични (или на Вайбъра), ако е насам.  
От днес съм с нова лична карта и бг. паспорт. Тук за три дни оправихме документите, бързо и лесно (а и несравнимо по-евтино е).

Последна редакция: пт, 15 юли 2022, 17:09 от ir74

# 39
  • Мнения: 28 493
Оф, нямам търпение да свърши работния ден. В МЦ съм и съм като парцал. Искам да си ида и да си легна на хладничко у нас.
Ир радвай се, че нещата се поразминаха. Иринитка ще хайманосва на къмпинг в Гърция.....
От 25.07. искам да взема седмица отпуск, не издържам вече!

Последна редакция: пт, 15 юли 2022, 19:04 от mimi.7299

# 40
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Вярно, Мимко, ама тя онзи ден нещо за планински препоръки питаше, та затуй.
Днес моето братле Владимир има имен ден. Да ми е жив и здрав още много години, да е все така неотлъчно до нашите и им бъде опора. Без него тук няма да е същото, много си го обичам. А пък Иван мре за него “Вуйчо, та вуйчо!” все вика. Много си се гушат и си говорят, моят става сутрин и пита за кака и батко (племенницата и брат и), за вуйчо (а той си е взел седмица отпуска специално заради нас в началото).  Почерпете се, кой с каквото иска. Няма да слагам картинки, напук Stuck Out Tongue Winking Eye

ПАК АЗ: Дайте ми моля ви марка зрял боб (стар фасул), който да ивора хубаво и да няма люспи след варене. И къде евентуално (в коя верига магазини) да го търся? Татко не иска боб заради шушулките, търся нещо за него.

Последна редакция: пт, 15 юли 2022, 18:36 от ir74

# 41
  • Мнения: 28 493
ПАК АЗ: Дайте ми моля ви марка зрял боб (стар фасул), който да ивора хубаво и да няма люспи след варене. И къде евентуално (в коя верига магазини) да го търся? Татко не иска боб заради шушулките, търся нещо за него.
Уф, Ир баш за боб ли питаш. Мен ако питаш хубав боб тук по глемите вериги няма. В Билла от десет вида само един беше с произход България, но не помня марката. Аз купувам боб наесен от нашите турци в Айтоския Балкан, домашен и като свърши от Турция. Не ми се яде египетския внос, брррр! Ей сега в неделя пак купих от Турция, та не мога да ти помогна приятелче! Hug

# 42
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Кафето ви чака, да ви е хубава съботата. Аз съм се “оцъклила” и очо се не затваря. Кафе не съм пила, едно малко узо и шопска салата само. Що ми стана, май пак съм по Калифорнийско време 😂😂😂.

# 43
  • Мнения: 3 347
Ирка дано си успяла да поспиш Kissing Heart.Виж този боб,нямам идея дали е египетски,но люспа няма,и бързо се вари.Мисля,че в кауфланд съм го виждала.

Аз се кукнах пак по никое време,щот съм на едно хубаво място уикенда Rolling Eyes.Забелязвам,че с годините все по-трудно мога да спя на чужди места,без значение колко удобни са леглата.5-6 ден съм със зверско главоболие,аз си знам,че само ибупрофен ме оправя,но не мога да пия.Вчера слагах едни спешъл инжекции в колената,плазма,заради които е и забраната .Вия и слушам,кво да правя  Sad.Очаквания ефект е много голям,ставата трябва да се възстанови Flowers Four Leaf Clover!
Хубав ден банда Heart!

# 44
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро:sunny:
Ир, дано си отпочинала , благодаря за кафето Kissing Heart
Мамексита, звучи обнадеждаващо! И аз не мога да спя на чуждо легло, и винаги ме боли глава от това. Дано отмине! И да се насладиш на хубавото място Heart
Малко отчет от мен- след втори плодов 2.5кг. Heart Eyes , вода естествено, но кантара ми е приятел щом върви надолу Heart
Танче,  много ми хареса твоята мисъл- менюто го определя кантара - без контрол няма да стане.
Днес белтъчини.
Пропадна ми плануваното, не съм сигурна как ще действам, ще реша в движение.
Хубав съботен ден на всички Heart

Последна редакция: сб, 16 юли 2022, 08:02 от ni4iq

Общи условия

Активация на акаунт