Спам тема(Лежерно - отпускарски Спам!) - от 01.07. до 31.07.22г.

  • 12 029
  • 497
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 822
Искрено завидях за бирата!
Джасте, благодаря за темата =)

Тетката, дето ни преподава английския пак ме ядоса. Английски знае, ама е тъпичка, и като има спор се инати и почва с "аз съм учителката, не вие", "губите времето на всички", "не е важно какво е вярно наистина, а какво пише в учебника" (нищо, че учебника е на 10 години и половината информация е остаряла) и т.н. Още две седмици и ще вдигам банкет като го приключа, да им имам елитната Британика

# 16
  • София
  • Мнения: 10 584
Мастър, ти преди не близваше преди 18:00. После стана на 17:00. Днес май, като за първи юли, си минал на лятно разписание... Rolling Eyes Наздраве инак!
Просто не постваше снимки преди 18ч

Норче, избутвай го, да си вземеш изпита, не се вкарвай в излишни спорове. Тапията ти е важна.

# 17
  • Мнения: 9 822
То това е ясно, искат над 60% сборно от 9 изпита и две есета, мен ми останаха само два изпита, на останалите имам над 90%
Наздраве и от мен, бирата в това време и от сутринта може да се почва, мисля Grinning

# 18
# 19
  • Мнения: 35 968
заслужавам себе си Heart

# 20
  • Мнения: 9 822
И аз така Blush
Вкарах на котките две калинки и сега е бойно поле вътре, не смея да вляза. Ще си пия биричка на терасата, то се е видяло Grinning

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Дайсче, Hug.

И петъъъък е, значи е ред да напълним оченцата:


Избирам тоз в дясно от черно - белият.

Последна редакция: пт, 01 юли 2022, 22:40 от Sashka93

# 22
  • Мнения: 9 571
И аз така Blush
Вкарах на котките две калинки и сега е бойно поле вътре, не смея да вляза. Ще си пия биричка на терасата, то се е видяло Grinning

Satisfied

# 23
  • Мнения: 9 822
Ако се разровя ще ви намеря авторски снимки на същата композиция Grinning

# 24
  • Мнения: 17 616
таз пие корона. вирусоразпространителка е

# 25
  • Мнения: 6 383
...
Наздраве и от мен, бирата в това време и от сутринта може да се почва, мисля Grinning
Само който го може. Grinning Аз ку съ пробвам, ше заспивам през деня, къдет седна. Grinning

Чекаме снимки от Кики.

И аз смятам да ви пусна, мъ горски. Grinning

Янчето дей та не пише?

# 26
  • София
  • Мнения: 10 584
Смахнато време! Валя, спря, валя, спря... Кво майн@та си иска... Не знам накъде да тръгвам, а малкото иска в парка да кара кънки...

# 27
  • Мнения: 9 822
Тук пък така и не заваля.
(Ама пиша този пост със задната мисъл, че обикновено като напиша нещо и става обратното)

# 28
  • Мнения: 4 515
И заваля ли при теб, Норче? Grinning
Тук ръсна две капки и с това се приключи. А се надявах на силен дъжд, да ми поизмие колата Grinning

# 29
  • Мнения: 17 616
валят глупости

Общи условия

Активация на акаунт