Отговори
# 30
  • Мнения: 232
Привет!
Някой варненска мама има ли идея как се разшифрова качената статистика от РУО-то? Нищо не вдявам аз...

# 31
  • Мнения: 305
Добро утро!
Мога ли да напиша на някого бала на детето си и да ми кажете, влиза ли на първо класиране, където иска?
За София-град иде реч. Момиче.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 370
И аз благодаря за новата тема! Болните бързо да оздравяват, а притежателите на нови придобивки със здраве и без аварийно да ги ползват 🙂 И аз ще помоля sanaka при възможност да даде някаква приблизителна статистика и за Т. нар. неелитни училища. Мен конкретно ме интересува 134 СУ🙂

# 33
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Добрютро
bora благодаря за новата тема! 🌷
irchik лека и безаварийна! Дано по-бързо се оправи момата.
Като във всички желани паралелки МАТ се утроява тез статистики не ни вършат особено работа. Много се надявам както коментира някоя потребителка, че в най-желаното училище БАЛа ще се покачи само с 1-2 точки.
Имам си аз 3 подопечни деца и пиша смятам и чета за разни училища с по-ниски балове. Ще се радвам ако някой коментира 1, 7 и 127 училище - английските паралелки. Как бихте ги наредили?

# 34
  • Варна
  • Мнения: 932
Привет!
Някой варненска мама има ли идея как се разшифрова качената статистика от РУО-то? Нищо не вдявам аз...
Къде е качена? Аз не мога да я намеря

# 35
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Добрютро
bora благодаря за новата тема! 🌷
irchik лека и безаварийна! Дано по-бързо се оправи момата.
Като във всички желани паралелки МАТ се утроява тез статистики не ни вършат особено работа. Много се надявам както коментира някоя потребителка, че в най-желаното училище БАЛа ще се покачи само с 1-2 точки.
Имам си аз 3 подопечни деца и пиша смятам и чета за разни училища с по-ниски балове. Ще се радвам ако някой коментира 1, 7 и 127 училище - английските паралелки. Как бихте ги наредили?
Нинче, балът в тези училища се образува по различен начин и зависи от оценката , в 1во БЕЛ се утроява, в другите е по стандартен начин!
На irch девойката да оздравява и въобще всички болни да оздравяват.......ммм като гледам как, започна да лети Ковид статистиката и като се замисля за тези, които не се тестват.......изобщо не съм оптимист..

# 36
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Русенската, като я публикуваха какво? Абсолютно безполезна е. Както и преди 8 години- така и сега. Нищо не се е променило.

Писах имейл на директора с молба да публикуват адекватна статистика, миналата година беше такава. Обясних им, че е безполезна и каква трябва да е и че родителите чакат именно нея.
Отговарям на двата поста. Да няма сборна БЕЛ+МАТ. Аз преди 8 години водих война по темата - писах 15-20 имейла всеки ден. Звънях по телефона, препращаха се наляво надясно - нищо не направиха. А дано чуят сега, ама надали.
Успех на децата ви. Ще ви кажа съвсем накратко пътя на моето голямо вече момиче пък всеки сам разсъждава: 5клас МГ математика - 7клас МГ мат, английски и руски- от 8кл френски на частни уроци. Университет - Франция - кино(сценарий) - сега е приета Париж приложни изкуства - работи стажант декоратор на голям сериал.
Идеята да го напиша е, че дори сега, децата учат едно, а после накъде ще поемат..... Важното според мен е ......знам ли? Да се научат да мислят, да се трудят(нямам предвид да бухат пирони) и да са амбициозни за да гонят мечтите си.  Може да се постигне и без топ училище.
 Ако има нещо - извинявам се.

# 37
  • Мнения: 8 229
Хайде, да се наместя и аз тук.
Нашата статистика беше налична още вчера и е достатъчно подробна. Няма проблем младежът да запише това, което иска. Днес смятам да отида да видя работите му. Любопитно ми е къде се губят тези няколко точки по математика. Отделен въпрос е дали ще ми дадат да ги видя, след като той липсва. Ще нося всички документи и ще видим.
Останаха вкъщи и учебниците по български и литература, защото не можа да ги върне миналата седмица. Другата седмица. И без това ще трябва да ходи и дипломата да си вземе.

# 38
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Добро утро и благодаря за темата!
Едва наваксах да изчета, в миналата тема е бил голям хаос. Ние сме на море, така че имаме с какво да се разсейваме и вълненията около статистиката не са големи. Желанията са ни подредени и като прегледах, влиза на 3 желание със сигурност. Ако е по-напред, ще се радваме, но и там да е, здраве да е.
Успешна седмица!

# 39
  • Мнения: 115
Добро утро! Към днешна дата могат да се преместят в друга паралелка или училище, ако има място. Моята дъщеря, която сега завърши 12-клас, в края на 10-ти без проблем се премести от Природни науки в Математика и информатика. Трудно и беше, но с малко повече труд - успя! Но това е сега. Какво ще измислят от МОН, никой не знае.
Здравейте, детето се е местило от една специалност в друга в рамките на училището си или от едно училище в друго? Благодаря!
В рамките на училището, но имаше варианти и за ЕГ, ако имаше желание. Тя избра в същото училище-ПМГ.

# 40
  • Мнения: 232
Привет!
Някой варненска мама има ли идея как се разшифрова качената статистика от РУО-то? Нищо не вдявам аз...
Къде е качена? Аз не мога да я намеря

В РУО-Варна има качена някаква статиатика по успеваемост. Не змам каква е точно

# 41
  • Варна
  • Мнения: 903

В РУО-Варна има качена някаква статиатика по успеваемост. Не змам каква е точно
От миналата година е.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 030
Добрютро
bora благодаря за новата тема! 🌷
irchik лека и безаварийна! Дано по-бързо се оправи момата.
Като във всички желани паралелки МАТ се утроява тез статистики не ни вършат особено работа. Много се надявам както коментира някоя потребителка, че в най-желаното училище БАЛа ще се покачи само с 1-2 точки.
Имам си аз 3 подопечни деца и пиша смятам и чета за разни училища с по-ниски балове. Ще се радвам ако някой коментира 1, 7 и 127 училище - английските паралелки. Как бихте ги наредили?

7,1,127 - за 127-мо чувам само отрицателни отзиви.

# 43
  • Мнения: 257
Добрютро
bora благодаря за новата тема! 🌷
irchik лека и безаварийна! Дано по-бързо се оправи момата.
Като във всички желани паралелки МАТ се утроява тез статистики не ни вършат особено работа. Много се надявам както коментира някоя потребителка, че в най-желаното училище БАЛа ще се покачи само с 1-2 точки.
Имам си аз 3 подопечни деца и пиша смятам и чета за разни училища с по-ниски балове. Ще се радвам ако някой коментира 1, 7 и 127 училище - английските паралелки. Как бихте ги наредили?

7,1,127 - за 127-мо чувам само отрицателни отзиви.

Аз пък за 7мо чувам много лоши неща-и за учители, и за ученици. Като мненията са на родители, чиито деца учат там.

# 44
  • Мнения: 53
Здравейте,

Днес и утре във Варна можем да видим проверените изпитни работи от НВО. В сайта на РУО пише, че ученика се легитимира с ученическа лична карта и Служебна бележка с вх.  № на ученика. Някоя от варненските майки има ли яснота каква е тази служебна бележка?

Общи условия

Активация на акаунт