Тренировки в домашни условия - 117

  • 40 840
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 628
Отчитам за днес 6.5 км бягане, за първи път тичам на пътека, беше ми приятно, особено като настроих скорост 7.2. разбира се, спирах но малко по-малко от обикновено, не зная дали е защото е на пътека или защото не сйм бягала вече седмица или две.

По принцип смятах да правя деня на Сидни, ни е 50 минути за долна част и може би ще се попретоваря. Ако имам възможност ще направя нещо по-леко.

# 706
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 540
След 10дневна принудителна почивка,  днес минах за около час през залата. Правих цяло тяло. Силата никаква ми я нямаше. Не знам защо съм такава,  то като те тренирам,  храненето ми е безобразно, толкова много, че чак нямам угризения да ям сладолед или десерт в 22ч Sad Влизам в ритъм, че зима идва и тогава ми е по-трудно откъм тренировки

# 707
  • Мнения: 236
Непо, не я намирам във ВК, но предполагам скоро ще я качат.

Дух, не е трудна програмата. Както винаги има фокус на крака.

Ето промо тренировката https://youtu.be/r_j2G551Lio

От мен за почивните дни - бягане и мачове по футбол на малкия син.

# 708
  • Мнения: 10 013
Аз съм много притеснена. Разболях се, а имам 2 седмици до маратона. Четох, че било нормално, че имам шанс да го тичам, и до последно ще се държа за тази идея. Да беше в Прага, или Чехия, ок, но е в Кошице, платих самолетен билет, на 15ти ми дръпнаха парите за хотела, на 16ти се събудих с пламнало гърло. Аман!
Заразих се от втория ми син, от училище го донесе.

Ще видя какво да правя. Да беше Атина, щях да се мотая по музеи, но не е.
Оплаках ви се. Hug

# 709
  • Мнения: 921
Здравейте, бихте ли ми препоръчали тренировки за начинаещи? 🙂

# 710
  • Мнения: 1 562
Ани, как си, надявам се принудителната почивка да не е била по здравословни причини?

От вчера съм в цикъл и ми е много замаяно. Въпреки че засега леко минавам през трудната възраст ("критическа" ми звучи покъртително Joy), понякога се чувствам отпаднала и с настроение далеч под нулата.
Все пак вчера бях на плуване, а тази сутрин с ММ направихме ден 15 от IRON - рамене, добавих и 20-минутно нискоинтензивно кардио без подскоци.
За рамене ползвах 6, 5 и 3 кг и акцентирах на леко задържане и бавно отпускане. Сега усещам как неволно потрепват мускулчетата, добре съм ги натоварила.

Утре сутринта съм на плуване, а ако не се чувствам адекватно, ще заменя с нещо спокойно и силово.
След това 6 дни няма да тренирам заради кратка италианска забежка Blush
Прекрасна седмица, момичета Kissing Heart

# 711
  • Мнения: 4 753
И аз днес направих лежерна понеделнишка с гърди и трицепс...времето захладня и се чуствам супер...кипя от енергия !
Дез- пожелавам ти скоростно възстановяване от все сърце ! Heart

# 712
  • Мнения: 993
Здравейте!

Продължавам Epic Heat и днес правих ден 21 - тренировка за глутеуси:


Супесетове за дупе - работният интервал е 2*60сек., след което почивка - 30сек., началото е активация с ластик, а краят - работа със собствено тегло. Работна тежест за мен - 16кг, за Карълайн - 25кг. Много добро начало на тренировъчната ми седмица, здраво подпалване.
Тази тренировка беше по-дълга от стандартните за програмата и сутринта не можах да вместя и добавката, която вчера прегледах и много ми допадна:


Надявам се довечера да ми остане малко време и да я направя.

На болните пожелавам бързо възстановяване.

Успешна седмица!

# 713
  • София
  • Мнения: 2 688
Dez, да ти мине за 2 дни и за маратона да си пушка. Ти си толкова надъхана и мотивирана, че никакво гърло няма да те събаря! Стискам палци!

zwezdi4ka14, аз някога започнах с първите пет тренировки ето тук:
на Руми Илиева са, там ме прати търсачката мисля. Много добре ми подействаха, след тях се развихрих с по-сериозни неща.

Vetrena, забравих да ти пиша - браво за плуването! И като "подарък" за годишнината и като хубава идея. Винаги съм възприемала плуването като нещо задължително от човешките умения. Да ти носи удоволствие и удовлетворение! Кратка италианска забежка звучи чудно, много я обичам пустата Италия!

Ani, как ти е пръстът? Питам, защото и аз съм на същия хал, но при мен е палец на ръката. Няма да навлизам в подробности, но вече нямам нокътче, сега милото е като ранено войниче, но поне не боли. Дано и теб не те боли.

Аз се опитвам да се вкарам в релси - понеже лятото съм си ваканция откъм деца и сега се връщам към всички домашни задължения, готвене, врякане по децата и т.н.. отделно като не тренирам заради отпуска примерно, много трудно после се връщам обратно.., а и сега пак се очертава малко море и хич не ми се тренира за 2 дни.
Въобще мрън

# 714
  • Мнения: 10 013
Много ви благодаря, момичета! Hug
Пети ден ми е днес, кашлям като магаре, носът е като чешма. Ако реша да тичам, ще мина първо през личната, да не стана за резил някъде и да се гътна от икономия. Пари се изкарват.
Но пък работя на топло от къщи, и все още имам надежда да се оправя.
Хубав и спортен ден ви желая! Flowers Rose

# 715
  • Мнения: 993
Здравейте!

Днешната тренировка беше за горна част на тялото:


Насочена е към гърди, гръб, рамене, бицепс и трицепс...всичко от кръста нагоре. Обичам такива "обхватни" тренировки! Работих с 2*4, 2*6 и 10кг.
Добавката е 20 мин.за трицепс:


Аз имах време само за първия кръг, но съм доволна и от това. Накрая завършва с 3-минутно планк предизвикателство...ще направя довечера своето такова (вече съм на 2мин.5сек.).

Поздрави!

# 716
  • София
  • Мнения: 504
Здравейте момичета! Не съм тренирала повече от месец и половина по ред причини. Днес възобнових заниманията - отчитам се с кардио, позагубила съм форма, треперят ми бедрата в момента, но продължавам напред. Направих 2 серии по 10 клека, 10 подскока с повдигане и докосване на ходилата, по 10 отпада на крак, 22 скока звезда, 10 лицеви опори, 10 half burpees, 10 подскока с докосване на земята. Поздрави.

# 717
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 540
Ветрена, за съжаление здравословни Sad сериозно възпаление на очите и оттам проблем с кожата в околоочната зона. Слава богу вече всичко е наред и тренирам всеки ден. Мускулната треска обаче е ужасна.

Сънчо,  нокът ми падна слава богу, без да ми съзаде допълнителни проблеми. Просто дните преди падането ми беше невъзможно да обуя маратонки. Добре, че беше още топло, че я карах на чехли и сандали. Не знам, ако беше зимата какво щях да правя. Новият нокът е много тънък, но поне не боли и вече нося спокойно маратонки.

Аз продължавам с цяло тяло в залата,  поне докато ми мине мускулната треска. Днес правих качване на машината със стълби с ластик на бедрата. Направо ми се запали и д..то и бедрата. Едва издържах 10 минути. Пулсът ми скочи като при бягане. Simple Smile

# 718
  • Там където
  • Мнения: 794
Привет! След почивки, МЦ и хаотични тренировки вчера ми дойде някакъв факс отгоре и почнах ARISE на Сидни. Аз нейна програма никога не съм правила, само някакви отделни тренировки, но се повлиях от Дух Simple Smile Лека ми се стори първата тренировка, ама аз нали комбинирам с разни мои добавки за да имам поне час тренировка ще я правя. Дано събера смелост и за Карълайн. От нея също съм пробвала разни 20-30 мин. тренировки за добавка, ама не знам ще избутам ли цяла програма. Поизпуснах ви статусите, ама ако има болни и контузени да оздравяват. Успех на Дез на маратона- като те гледам каква си машина и по корем да се влачиш ще го направиш този маратон. А всички снимки които постнахте са страхотни!

# 719
  • Мнения: 2 628
Яки, аз само първия ден не съм правила, понеже бях тичала предния ден и реших да почна директно за горна част (май така беше не помня вече).
Вчера отчитам 6 км на пътечката.
Днес ще видим, че не сме спали...ако събера някакви сили ще тренирам.

Общи условия

Активация на акаунт