За тези, които четат любовни романи № 42

  • 53 508
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Враца
  • Мнения: 5 206
А аз напоследък все попадам на някакви книги, които са толкова идиотски, че се чудя защо си губя времето.
Идеите им са добри и после всичко отива на кино.

В едната група момичета, които са роднини на мафиоти започнаха да обират други мафиоти, за да направят училище за момичета от мафията. Явно е много лесно.

В другата героите имаха много "приятния" навик да се обръщат едни към друго не по имена, а по съкращения. Героят си мислеше за главната героиня като за Greek Goddess, затова в интимни моменти и казваше GG и така няколко пъти в цялата сцена. Той пък беше доктор, та му казваха Док. Третият герой беше учител - хайде Teach на галено. Там мъката беше голяма. Никакво развитие.

Чела съм преди това фен фикшъни и сигурно 90% са били по-добре от тези.

Сега честно казано ме е страх да подхвана нещо ново, защото с тоя книжен късмет кой знае на какво ще попадна.

# 46
  • София
  • Мнения: 30 196
Скрит текст:
Продължавам с препрочитането.
Кристалната пещера, Вирджиния Хенли- много приятна история.

Ракъс няма да я чета засега заради края, който стана ясен в другата поредица. Искаше ми се да бях чела поред, а не така, но стореното е сторено.

Въпреки лошия край от книгата за децата , не е лошо да се прочете. Става ясно защо не се е получило между Дийн и Емилия. Тъпа работа на издателството....
Скрит текст:
Аз прочетох ,,На лов за съпруга,, лека и приятна , хареса ми. Започнах и ,,Правилата на капитулацията,, но я зарязах , много разсъждения ,  не е моята.
Знам, ама като знам колко беше мъчителен този момент в книгата за децата, все това ми е пред очите и засега се въздържам.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
И аз само тъпотии чета. Дори по няколко наведнъж. Започна една, пък после друга, пък дочитам трета. Не мога да попадна на някоя за която да не спя две нощи за да я прочета.
Последното интересно нещо за което споделих и тук беше една поредица на нов /за мен/ авторски тандем. The Greene Family Series на Piper Rayne. Забавни романтични историйки, без много драма, всъщност има, но не е чак да ти остане горчилка на гърлото. Прочетох до 5-та и си дадох почивка.
Имам да чета и последната от Fall Away на ПД + двете новели, след това да започна първата книга новата поредица Hellbent, ама защо не започна тях, а си губя времето с глупости, да ми се чуди човек.

И тази прочетох Bringing Down the Duke (A League of Extraordinary Women #1) by Evie Dunmore преди време и ми хареса, въпреки, че разни книги за ужасно учени жени и феминистки в историческите романси ми звучи доста неавтентично и ме дразни. Втора и трета книга в поредицата също са ми на изчакване.

И все си мисля, че като ровя в ГР и торентите ще открия неоткрито до момента съкровище.

Ананамсикояси с Порочната любов не е моето нещо. Той уж мрачен гъз, уж не се обвързва, пък нея веднага я обяви за "своя" и той неин. Говори и и се държи супер мило, пък в секса, който ми беше леко отвратителен я нарича "курва" и ...... а бе, малко гнусна ми беше. Хем стила на писане не беше лош, хем имаше изрази като "той измъкна гащите и от устата /беше ги натъпкал там да не е шумна/, а после внимателно и прецизно ги прибра в джоба си" човек ще рече, че мозъчна операция прави.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 7 380
Аз в момента си дочитам спин офа, на спин оффа  на Моника Мърфи за приятелите на децата  на Дру и Феибъл от Гадже за една седмица. https://www.goodreads.com/series/310976-college-years През ноември даже ще излиза и първа книга от серия за децата на брата на Фейбъл. Малко станаха като Листопад Simple Smile Много  от вас не харесаха Гаджетата ,обаче аз харесвам стила на Моника и чета книгите и.

 

# 49
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Втората част на Идол е излязла (Мениджърът), изскочи ми някаква реклама от Ера, имат намаление в сайта.
Скрит текст:

Какъв късмет – преместиха ме в първа класа на полета ми до Лондон! Мислех, че съм ударила джакпота... докато ТОЙ не седна до мен. Габриел Скот. Греховно красив, но леденостуден. Нищо и никой не може да пробие стените му. Скот е легенда, мениджър на една от най-известните рок банди в света, супер секси... и арогантен задник, който ме гледа отвисоко! Реших да се позабавлявам като го провокирам по време на дългия полет. Но не очаквах да се почувствам толкова привлечена... А сега вече го искам безумно!

Най-голямата изненада? Той също ме иска. Но по начин, по който не съм си и представяла... Ако приема предложението му, рискувам да се влюбя в единствения мъж, когото не мога да контролирам. Но се изкушавам да кажа „Да“... Защото мъжът, който се крие под всички тези строги костюми и сурова фасада, може да е най-доброто нещо, което някога ми се е случвало. А аз може би съм единствената, която има шанс да разтопи сърцето му...
И за Магнолия на Меган Марч втората също я видях тази седмица.
Много се смях преразказа за гащите от Порочна любов Laughing, то даже било поредица.

Последна редакция: чт, 23 юни 2022, 17:06 от PetiaK

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 329


Четири двойки. Четири истории. Три години от истинския живот след завършването…

Сватба.

Предложение за брак.

Тайна сватба.

И неочаквана бременност.

Можете ли да познаете как продължават любовните истории от „Сделката“, „Грешката“, „Свалката“ и „В целта“?

Нека има драма, нека има смях, нека има любов, каквато светът не е виждал… Обичаната от милиони читатели Ел Кенеди дава още една възможност да надникнете в живота на толкова обичаните ѝ герои от поредицата Off-Campus. И заедно с тях да научите, че големите решения водят до неочаквани последици…

# 51
  • Мнения: 4 052
Аз започнах Онзи май, последната книга на Люси Елеазар. Още съм на 10%, така че е рано за отзиви, но после ще споделя.

# 52
  • Мнения: 331
Скрит текст:

Четири двойки. Четири истории. Три години от истинския живот след завършването…

Сватба.

Предложение за брак.

Тайна сватба.

И неочаквана бременност.

Можете ли да познаете как продължават любовните истории от „Сделката“, „Грешката“, „Свалката“ и „В целта“?

Нека има драма, нека има смях, нека има любов, каквато светът не е виждал… Обичаната от милиони читатели Ел Кенеди дава още една възможност да надникнете в живота на толкова обичаните ѝ герои от поредицата Off-Campus. И заедно с тях да научите, че големите решения водят до неочаквани последици…

Е много им харесвам кориците... Heart Eyes Дано и съдържанието да го бива Joy

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 7 380
Аз за съдържанието писах, че историите на двойките можеше спокойно да се разкажат като епилог за всяка двойка в книгата им. Освен това се появяват герои от другата серия и малко не се разбира кой какъв е. Освен ако не си чел и Briar U.

# 54
  • Мнения: 331
Аз за съдържанието писах, че историите на двойките можеше спокойно да се разкажат като епилог за всяка двойка в книгата им. Освен това се появяват герои от другата серия и малко не се разбира кой какъв е. Освен ако не си чел и Briar U.

Уффф... Ще се пробвам все пак Grinning Доколкото разбрах, май и тази поредица ще издадат Blush

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 7 380
Според мен трябваше след 4-те книги да преведат и Briar U и тогава Наследството. Тя и авторката така ги е писала. Но, това е само според мен. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 331
Според мен трябваше след 4-те книги да преведат и Briar U и тогава Наследството. Тя и авторката така ги е писала. Но, това е само според мен. Simple Smile

Ами може и да беше по-добре, ако бяха направили така... Ама сигурно ние не разбираме от книгоиздаване... Grinning

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 329
Ибис казаха, че през юли ще издават петата част на Бриджъртън.

# 58
  • Мнения: 51
Аз започнах Онзи май, последната книга на Люси Елеазар. Още съм на 10%, така че е рано за отзиви, но после ще споделя.
Здравейте,а други книги чела ли сте от авторката,какво ви е мнението?Останах с впечатлението,че е българка или бъркам?

# 59
  • Мнения: 4 052
Да, всички нейни книги съм чела, и много ми харесват. Всяка следваща е по-добра от предходната. Авторката е българка и продава книгите и онлайн от профила си. Някои от книгите й ги има и в storytel
https://www.facebook.com/EleazarRomance

Общи условия

Активация на акаунт