На море в България 2022г.! - 2

  • 53 274
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 400
Момичета,  май циклонът отшумява,  поне в западната част вече е слънчево, дано и при вас!
Vodopad,
Пише, че е забранено ползването на ресторанта с къси или 7/8 панталони. Това спазва ли се?
Шезлонгите пред хотела не са ли за гостите? И бара на плажа се надявам да отвори...

# 31
  • Мнения: 6 747
Миналата година бяхме в хотел Аврора в Св. К и Е. Хареса ми, има детски площадки, басейн, храната беше добре, стаите също. На 5 мин от плажа. Иначе плажа е малък и няма много места за разходка в самия курорт.

# 32
  • Мнения: 135
Момичета,  май циклонът отшумява,  поне в западната част вече е слънчево, дано и при вас!
Vodopad,
Пише, че е забранено ползването на ресторанта с къси или 7/8 панталони. Това спазва ли се?
Шезлонгите пред хотела не са ли за гостите? И бара на плажа се надявам да отвори...

В ресторанта има изискване за дрескод, но не се спазва, и никой не прави забележка..поне сега е така..
Принципно да не се ходи с джапанки, потник или бански..по късно ще приложа снимка.

Шезлонги за гости на хотела се намират пред хотел Виктория палас.(прилагам снимка) В момента има 120 чадъра, в силен сезон не ми се мисли...
Бара на плажа в момента нещо го ремонтират, но не мисля ,че ще бъде към хотела..то при това разположение на плажа не би имало смисъл, защото малко по назад е бара при басейните..


Последна редакция: пн, 13 юни 2022, 19:49 от Vodopad

# 33
  • Мнения: 3 400
А на Виктория къде са тогава? Нещо не вдявам 😶 тези пред Маджестик платени ли са?
120 бр за такъв голям хотел... абсурд да се доредим. Дано поне около басейните да не е надбягване сутрин... вече се притесних🤪

А дрес код спазва ли се?

# 34
  • Мнения: 628
Леле тая година да не са надули цените на чадърите :О В Равда на най-смотания плаж са 10 лв чадър / 10 шезлонг. Може би и на другите плажове в градчето е сходно, а тук дори не е някаква топ дестинация 😤

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
Не ме учудва, миналата година, когато в Слънчев бряг чадър и шезлонг бяха по 5 лв., в Равда, където и плаж няма бяха по 8 лв.

# 36
  • Мнения: 135
Не ме учудва, миналата година, когато в Слънчев бряг чадър и шезлонг бяха по 5 лв., в Равда, където и плаж няма бяха по 8 лв.

В Слънчев бряг са по 9 лв за шезлонг и 9 за чадър .

# 37
  • София
  • Мнения: 5 743
Някой тази година да е ходил към Иракли? Миналата година пътя беше ужасен и се чудя дали сега има подобрения ....
Сега като бяхме май месец много исках да отидем,но не ми се рискуваше .
Юли месец ще бъдем на море за 10 дни отново ,и се надявам ако пътя е хубав да го посетим.

# 38
  • Мнения: 2 838
Относно дрес кода - според мен може някъде да се спазва, но аз не съм била на такова място 😄 в грифидите преди 2 години никой нищо не спазваше, от тогава даже и не гледам какво пише. Никога не съм се хранила по бански обаче, просто лично усещане. Нито пък мъжа ми или детето без дрехи, само по шорти.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
Благодаря, Vodopad. Simple Smile Не съм много щастлива от тези цени, че и ние трябва да сме в СБ, но.. Парадоксално е, че Равда отново "е с едни гърди" напред, а двата плажа са несравними.

# 40
  • Мнения: 3 400
Едно е да се появи някой гол до кръста около блок-масите, друго е да се изисква само дълъг панталон. В Турция съм била в такъв хотел, където се спазваше стриктно дрес-кода, пък ММ носеше един-единствен ленен дълъг панталон... та да си знам де, поне да си предвиди 🙂

# 41
  • Мнения: 10 913
Ех, чак пък строг дрес код ще ми дойде в повече. На почивка са хората. Сега не е много естетично да се развяват по гащи, но чак пък само дълъг панталон и т.н...

# 42
  • Мнения: 4 031
Ех, чак пък строг дрес код ще ми дойде в повече. На почивка са хората. Сега не е много естетично да се развяват по гащи, но чак пък само дълъг панталон и т.н...

В Грифид Метропол на Златните на мъжа ми му правеха проблем за дънкови къси панталони до коляното. Държаха си на дълъг панталон, та щом го има като изискване е хубаво да се носят такива в багажа. За мен е странно, не си с плажни дрехи, а ресторантът не е кой знае какво за подобни изисквания, но 🤷

# 43
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Здравейте,
Моля за препоръка за хотел в Св. Св. Константин и Елена за семейство с две деца (7 и13 г.). Никога не сме ходили и не мога да се ориентирам. По възможност ол инклузив.
Морето пред Морско око е доста дълбоко. Като цяло в Златни пясъци е дълбоко морето.

# 44
  • Мнения: 10 913
Ами казвайте сега на Дюни има ли дрескод, че да не тичаме до бургаския мол по нощите за дълъг панталон Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт