Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 19 883
Хранителният режим трябва да е персонален и според спецификата на всеки като тип тяло (екзоморф, ендоморф, мезоморфен и тънъ форми круши, ябълки..), години, пол, начин на живот, метаболизъм, предпочитания на храни и физическата активност, хормонален баланс. Също така човек трябва да си познава много добре тялото като метаболизъм.

За моето с годините съм изградила перфектна система, която пасва на мен – разбира се, чрез доволно количество проби и грешки. Това не значи, че същото ще работи при Станка или Никол. Освен това – тук най-важният фактор е постоянството и последователността. Няма как да има ефект или резултат с 1 седмица така, после онака, ма другия месеца да пробваме друго, ма малко ни мързи, ма нема време. Или като се види ефект и се отебава. Еми така не става. Simple Smile Това трябва да е начин на живот, дисциплина, навик.
...
Тайчето, преди време ти бях казала да намалиш високовъглехидратните плодове и като цяло плодовете. Ти каза, че без плодове не можеш. Виждам, че все пак си намерила оптимум. За твоя тип тяло въглехидратите лепват още преди да си хапнала на определени места. От друга страна – харесвайте се и обичайте първо вие в собственото си тяло. Така всички мъже ще ви харесват. Как пък ще ставам дебела или слаба заради това да се харесвам на Кънчо или Драганчо. ке ке ма фани за тутурутката. Ако аз се чувствам секси и ми е добре и на тях ще им е добре. За мен това е спортно стегнато тяло, не твърде слабо, за друг може да е дебелшко. Вкусове разни.
//
Винаги един почивен ден в седмицата от гимнастики, фитнеси, кардио и въздържане от определени храни. Така давате на мозъка да си почине и да не се съпротивлява на отслабването или поддържането, ако е само за форма.
//
За още съвети – не ме следвайте.

# 47
  • София
  • Мнения: 12 655
Аз като искам да слабея, ям по-малко и спортувам повече. Избягвам тестено, мазно и безалкохолни, на тлъстото не съм фен така или иначе. А най-много съм отслабвала от любовна мъка, но пък във връзка никога не бих се изложила да заприличам на нищо... като съм сама, ясно, мъже трябват... абе изобщо, винаги има причина да държа фронта Satisfied

# 48
  • Мнения: 18 300
Вниманието трябва да се пренасочва към нещо друго - я работа, я други неща, така не се яде много. Grinning

# 49
  • Мнения: 2 857
...харесвайте се и обичайте първо вие в собственото си тяло...
Бази, бе, що думи похаби, за да кажеш същественото!

Ма ка няма се харесвам - я какъв съм снажен и строен убавец! Че и умен на това отгоре.
Ако беше жива баба, щеше да потвърди.

# 50
  • София
  • Мнения: 35 107
Потвърждавам.

# 51
  • Мнения: 2 857
Не ми бабей сега, никой няма да повярва!😄

# 52
  • Варна
  • Мнения: 36 606
И аз потвърждавам! И вярвам Simple Smile

# 53
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Опааа
Сработили са хвалбите...
Joy

# 54
  • Мнения: 7 947
и аз запѝс..
Горджи, благодаря за темата... Heart

басии, нямам време да си боядисам бялото и ноктите..хич не ми пука колко кила съм..

# 55
  • Мнения: 7 417
Значиии...., една самоуверена и самодостатъчна жена над 40 г.,може сама да реши на колко години е и къде й е талията.

Допел, и аз потвърждавам.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Половината ви мяркам във фейсбук, но си трая и само зяпам Simple Smile

# 57
  • Мнения: 7 417
Хай, откъде ни знаеш фейсовете?

# 58
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Не ви ги знам. Имаме общи приятели. И правя логически връзки Simple Smile

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Мен мяркаш ли ме ?

Grinning

Общи условия

Активация на акаунт