Спам тема(Калпазански Спам!) - от 01.06. до 30.06.22г.

  • 14 291
  • 598
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 15 363
Монокините не са ми никакъв проблем. Grinning Но да ми показват откъде излизат бебетата, не е моето.
Интересни ми бяха една двойка мъж и жена, които се печаха голи и правеха там каквото си правеха - ядяха, седяха, ходеха насам - натам, но отивайки в морето слагаха пълен комплект бански. Излизайки на пясъка сваляха покритието. Joy Ъм, то в морето нема кой да ги гледа, налЕ, мое и с дрехите, но на сушата е друго. Joy Sunglasses

# 541
  • Мнения: 36 026
да не им влизат водорасляци, щипалки и друга гняс - на момата де, момъкът от солидарност

# 542
  • Мнения: 18 331
Тамън бях тръгнала веднъж да ви снимам морето (откъм пътя за Морската гара, от вълнолома) и гледам, че хващам в кадър някакви нудисти. Стреснах се какво можех да снимам и да постна, без да видя, че те част от пейзажа, съвсем не на първи план.

# 543
  • Мнения: 9 858
Бубе, има ефект - талията и горната част на корема. В сантиметри не съм се мерила, но съм същите кила, а изглеждам по-добре. Обаче мажа и със загряващ антицелулитен преди да въртя, 2-3 пъти седмично, не знам дали и това не е помогнало

# 544
# 545
  • Мнения: 18 331
Надежден метод за отслабване - ходене на море с мойто дете. Там то почва - плаж, разходки, плаж, разходки, никакви паузи, почивки и "искам да си дремна".
След няколко дни човек е слаб и изтощен, а хлапето учудено отбелязва: "Абе ти наистина много бързо се уморяваш!" Rolling Eyes

# 546
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Ша ва мушкам ако не слушате Simple Smile

# 547
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Да не се привърза към клуба? Smiling Imp

# 548
# 549
  • Мнения: 20 009
Нощта е млада!
У дома таз вечер сме на блъди мери.
Наздраве, спамчета!
Скрит текст:

# 550
  • София
  • Мнения: 10 595
Лоре, твоето поне знае какво иска.
В моето са се вселили 300 дяволи и....ми идват мръЗни помисли.
Ма реших да си отпусна душицата и да не ми пука, щото то инак не става, поне така да опитам Joy
Наздраве!

# 551
  • Мнения: 11 393
Наздраве!

# 552
  • Мнения: 17 630
абе какви са тия котвички уе алелеллей

# 553
# 554
  • Мнения: 6 401
Криви, прави, все са хубави. Grinning

Ден ви ден! Grinning
Фчера по обяд почифката приключи, ама се пак по-добре кратка почивка, отколкото никаква. Grinning

Щяло да става ного жегаво, стягайти съ и дружно към морето. Joy Макар, че като гледах на Джастето произведенията ... дето ги реди на язовира ... и там съм съгласна да ходя. Джасте, създаваш толкова уют и настроение, блазе му на Джастев.

Общи условия

Активация на акаунт