Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през юни

  • 76 277
  • 2 549
  •   1
Отговори
# 2 520
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Честито, Уми! Simple Smile  ама как така взеха да ги водят след учебно време по тия зелени у-ща...? Моят ходеше все по време на. Всъщност на Спа ли бяха или наистина на Зелено у-ще? Щото при нас беше Спа с 4+ звезди...Head Band  заради едната г-жа.

Абе кво стана със зрелостниците след 7-ми клас? Никой май не се поФали или...?

Боли ме корем и иде МЦ...имам сготвено, ама май ше трябва да преправя запръжката на фасула...дали да се пробвам, а?

# 2 521
  • Мнения: 3 800
Хаха,ми то няма вече зелени училища, като едно време.И нашите малчугани бяха на ол инклузив и щерката и тя на 4*.Праща ми снимки от джакузито.Объркаха ми плановете с това зелено.Вече щеше да е на бабин дом, леля и да се занимава с нея, но...има време.Живот и здраве към средата на месеца ще я командировам,че и мене си за да отдъхна от пловдивската жега и панел,да хапна някой селски домат и да пийна бяло винце под асмата...Ехеее,размечтах се.

# 2 522
  • Наблизо
  • Мнения: 6 168
Охарчих се,а мъни ньет.
защо илизат тия реклами??
И ми е топло.

# 2 523
  • София
  • Мнения: 2 413
Значи вече всички лекари се забавляват с мен… Вчера бях да мерим господина дали не върви много напред… Всичко 6, ама следобяда, като ме засърбя…. ужас… Днес бях, при друга лекарка (моята си, ама тя не работи в болница и не изражда)… Отгледала съм си стабилен живот долу Grinning Два крема редувам сега… и трябва само памучно бельо без ежедневни… а моята драма за изтичащи води тръгна от обилно течение… Красота… Кой като мен всеки ден на лекар…

# 2 524
  • Мнения: X
Кло, честит рожден ден! Жива и здрава бъди. Повече поводи за усмивки и по - малко каръщина ти желая. Ще врътна една безалхолна бира за твое здраве.

Бабри, сега пиша, но съм стиснала палчетата от снощи. Чакаме да се похвалиш.

# 2 525
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
момичета малко съм притеснена.

Скрит текст:
от известно време забелязвам нещо като пукнатинка, като паяжинка, като много тънък замотан косъм... не знам как да го обясня. движи се с движението на окото.
виждам го само като гледам към много светъл фон. в началото си мислех, че е някакво спукано капилярче, но не е. в огледалото нищо не се вижда, а и ако е капилярче не би трябвало да го виждам защото ще е на склерата, а зеницата не вижда бялото на окото.
бяха две три малки, а днес видях, че са станали страшно много. Sad

някаква идея?
ще ида на доктор веднага щом се приберем, имам си отлична лична лекарка и прекрасна очна, но сега... Sad

# 2 526
  • Мнения: 12 205
Добри,
Скрит текст:
когато е само на едното око се препоръчва веднага посещение при очен. Млада си още, ако можеш, не отлагай. Със стъкловидното тяло и роговицата шега не бива.

# 2 527
  • Мнения: 2 264
Добри, и аз бих отишла там да погледнат сега. Пък после в Бг пак.

# 2 528
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
след ден пътуваме за Испания.
кло, на двете очи е. по-добре да не питам какво е, нали?

# 2 529
  • Мнения: X
Добри, не съм пример за следване, но такова нещо ми се появи преди малко повече от две години. После изчезна от само себе  си. После пак се появи за малко и ...те така си съжителстваме, а аз на лекар не съм отишла все още. Изчервяв от срам.

# 2 530
  • Мнения: 1 494
Добри,иди на очен лекар,при мен също има паяжинки и мухички,движат се с погледа,лекарят ми каза,че е промени в стъкловидното тяло и на двете очи.Не се лекува, това е от възрастта!Но трябва да го каже специалист!

# 2 531
# 2 532
  • France
  • Мнения: 12 906
Ох, днес беше от онези дни, които трябва да се завършат с чаша вино. Ще спомена само, че докато приготвям обяда, Таз си бе изрисувал лицето с флумастери, а Монстърчето му беше направило педикюра. Единият крак в червено, другият в зелено. После, докато прибирам прането от простора, Монсти си пострига бретона. На всичкото отгоре цяла сутрин вали и успях да ги изведа чак в късния следобед.

Добри, съвет не мога да ти дам. Не можеш ли да се обадиш на твоята докторица?
Хайде, бе, Веселинкова, къде се губиш.

# 2 533
  • Мнения: X
Сипи се две чаши, Фил.

# 2 534
  • Мнения: 12 066
Фил, сипи си. Бретонът ще порасне, обещавам.

Общи условия

Активация на акаунт