Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през юни

  • 76 327
  • 2 549
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 15 356
Карамел,разбирам.МУ е така,вода пие по 500 мл на ден,не може да пие нещо без вкус
Пие чай целогодишно,в една тенджера правим с лимон и мед,айрян и сода също .Но преди пиеше много безалкохолни.Но пък не дебелее,не задържа вода.Аз ако не пия вода ще стана бомба.

# 1 291
  • Мнения: X
Карамела, душа, съчувствам ти. Като видна жаба, не разбирам тази омраза към водата, но приемам, че е факт при някои хора. Като помощ някаква може да приемаш повече плодове и зеленчуци, те имат доста вода в себе си. Като направиш коктейл, бухни и  2-3 корнишона вътре.
Майтапа настрана, начини има, само трябва да намериш подходящият за теб. Ще стане, не се отчайвай.

# 1 292
  • Мнения: 4 893
Бобчис,за мен има вкус.Да ме трепеш,една определена марка ми е метална и не мога да я пия.Друга блатна.За чешмянката у наше село,не ми се дума.Та и там си има начин.

# 1 293
  • Мнения: 2 170
Кроти бе, така изцвилих, че стреснах хъркащият Недовършен Joy Единствено и само разбрицана дантела на долна фуста, може да ме мотивира да пия Н2О Stuck Out Tongue Winking Eye
Разписвай се по-често, че глеЙ кво става тук с дисциплината  Heart Eyes
Бобчи, най-после някой да ми влезе в положение  Simple Smile Hug
П.П. Любими мои,  благодаря, че ме насърчавате и на мен ми е чудно как нямам пробем да погълна 500 милилитра бира, а 50 милилитра вода ми се опират, ама ... Grinning

# 1 294
  • Мнения: 15 356
Бобчис,за мен има вкус.Да ме трепеш,една определена марка ми е метална и не мога да я пия.Друга блатна.За чешмянката у наше село,не ми се дума.Та и там си има начин.
Чешмянка не съм пила поне от 10 г,и като кажа все ми се пулят в стил "на каква се правиш".На такава дето не пие вода от чешмата,гадна ми е и толкоз.
Кармел,ако се вземете с МУ ще изпивате една туба 10 л за година.

# 1 295
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 410
Вместо H2O винаги може 2C2H5OH + 2CO2 + C6H12O6 Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 296
  • Мнения: 3 792
Ох, няма ли друга камила в темата, да ме подкрепи в ненавистта към Н2О. Органически не я понасям тази течност, не зная как да ви го обясня, буквално ми се повдига от нея. Оплаквах ви се как трябваше да изпия 3 литра преди колоноскопията, успях да изпия само 1.5 литра и се спуках от драйф. Не мога и това е, не е като да не съм опитвала.

Подкрепям те с всичките си ръце и крака и тези на котките също. Мразя вода, не понасям да я пия, не само ми е блудкава и безвкусна, но и повръщам, ако трябва да се насиля да пия. Също ми се замотава главата от нея, става ми едно такова нереално и отнесено, не мога да го обясня добре, все едно мозъкът ми плува във вода и мъгла.

Единствените случаи, в които ми се пие вода е, ако съм яла нещо солено. Това ми се случва два пъти в годината.

Вчера трябваше да пия, защото ходих за кръвни изследвания и, ако не съм пила вода, кръвта ми не тече. Буквално не тече. Закачат там игли, епруветки, аз пускам пет-шест капки и спира. И край! Няма кръв. Та вчера излочих една чаша с голямо отвращение и цял ден ми беше зле от нея.

# 1 297
  • Мнения: 709
И аз мразя вода и ми е безвкусна. Насилвам се да изпивам 2 литра, докато съм на работа и го правя с пълно отвращение. До не много отдавна почти не пиех не вода.

# 1 298
  • Мнения: 12 236
Добро утро!
Стискам палци за математиката днес, на порасналите дечица. 🍀 На другите, като моето, на което им е първи ден от ваканцията, весело и щастливо лято!

# 1 299
  • Мнения: 10 915
Добрютру!

За вода си говорите. Можете да се хидратирате и с други течности, ако не ви е вкусна. Много е трудно дългосрочно да правиш нещо, което ти е неприятно.
Различни чайове, сокове, супи, бульони, ако ви става по-приятна вода с различни неща вътре: зеленчуци/плодове, със сол Simple Smile
Дано намерите вашия начин, че си е важно.

Почти избутахме седмицата, двама ме дразнят на работата, единият повече Simple Smile може ли да ти правят тренинг на нова програма, където ще трябва да си вършиш цялата работа и да не си запишеш една думичка, бре. И разчиташ, че другите, демек аз, както обикновено ще те дондурка и обяснява докато схванеш. Все едно аз повече тренинг съм имала. Но то проблемът е в тия отгоре, които създадоха такава нагласа, че все някой ще ходи след теб да проверява и оправя.

# 1 300
  • Пловдив
  • Мнения: 40 860
Добро!
Така ме боля корем сутрин...нещо съм настинала ли кво? Така го усещам...та се пооблякох как си требе.. Simple Smile

Благодаря още веднъж на всички за пожеланията! Kissing Heart

# 1 301
  • Мнения: 14 820
Добро утро.
Вода и аз не обичам много,но пия по няколко чаши на ден,макар и на сила. Има в Пепко едни шишета с отделение за плодове вътре. Бухаш лимонче,ягоди,кой каквото му душа иска. Става приятно. Или пък домашна лимонадка,с по-малко подсладител,мента. За лятото е супер. Аз имам друг проблем-не мога да пия топла вода. Дори на стайна температура не мога. Трябва да ми е студена,иначе и на мен ми се гади. 😁
Сутринта отварям вратата и ме посреща алабайката. Купихме й нова каишка и се е отпуснала явно кожата,изхлузила се и си обикаля. Добре,че не е почупила нищо от цветята,чееее... Борих се с нея да ни пусне да излезем,че закъснявахме. После се борих да я вържа. Тя е кротушанка де,но иска да играем. 😁 А си е мецана. Та чак сега пуснах кафето и седнах да пия.
Аййй ся пък тока спря! Оф писва ми. Добре,че поне кафе успях да си направя. 😤

# 1 302
  • София
  • Мнения: 2 417
Аз студена вода не могя да пия Grinning Лятото най-обичам чай… горещ, ама сега внимавам… че нали и горещо не можело…. Иначе целогодишно пия по 1.5л чай на ден, ако не и повече… ама сега заради господина е сведено до макс 0.5 разреден…

# 1 303
  • Мнения: 2 170
Бабри, ти си моята сродна душа Heart Eyes
Ефибуш, ще си остана жадна с твоите формули. Бягах от часовете по химия и ходех на кино. В резултат на което, си останах невежа и се допитвам до Гугъл, какво количество натрив хлорид да хакна в мусаката Stuck Out Tongue Winking Eye
Защурах се в ранни зори, да се къпя, да се шпакловам и баданосвам, че имам час за излъскване на имиджа. И ми проблена между процедурите, че часът ми е утре. Пия кафе с изряден грим и пижама, няма такъв стайлинг, просто Sunglasses

# 1 304
  • Мнения: 6 266
Без вода да съм умряла,лоча постоянно,особено в тоя мор.Трети ден ме цепи каската,аман от това променливо време.Като гледам другата седмица и 34 градуса и ме втриса.Хич не вирея на жега аз.От понеделника се каня да изчистя основно седмично.Ем с каненето ще си остана и днес.Утре последен шанс докато го няма баткото.

Общи условия

Активация на акаунт