Абонаментни кутии в България - Тема 24

  • 66 688
  • 789
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 341
Момичета, някой ползва ли този крем? Как определяте миризмата? На мен ми мирише някак на старо🤢

Целия го употребих. Аз не бих го определила на старо, а не толкова свежарско по-скоро. Добре се разбираше с кожата ми и не ми оставаше кир ефект.
Да, и на мен ми харесва. Но се чудя дали всичко е наред заради миризмата🤷🏻♀

# 31
  • Мнения: 340
Моят си мирише страхотно, току що пак си сложих и специално мириша отново, но има приятна миризма.

# 32
  • Мнения: 1 341
Моят си мирише страхотно, току що пак си сложих и специално мириша отново, но има приятна миризма.
Значи определено не е както трябва моя! Миризмата си е точно на старо.

# 33
  • Мнения: 652
Здрасти, момичета, знаете ли колко още време ще я има налична DR DERM кутията на кибрит, чудя се дали да се запася с още една отсега, или да изчакам месец?

# 34
  • Мнения: 52
Здравейте, аз от скоро се зарибих по кутии, но едно нещо ми прави впечатление и ми е много интересно. Защо по групички и странички след като си получат кутиите има толкова вторична продажба на отделни продукти? Не са доволни и за това ги продават ли? И като са обявени в кутията за 130лв., защо ги продават по 10лв? Нещо не го схващам това с цените!

# 35
  • INFJ
  • Мнения: 9 419
Ако са поръчали кутията заради 1-2 продукта, другите може да са им излишни.
Освен това, вероятно осъзнават, че няма кой да им плати 130лв за продукт, който реално им е струвал 5-10лв, и съответно не се изхвърлят с надценката.

# 36
  • Мнения: 2 026
Аз често пускам за продажба, когато даден продукт няма да го използвам или съм го тествала и не се разбира с кожата ми. Гледам да са на символични цени, защото на всеки е ясно откъде е продуктът и мисля, че никога не бих му взела реалната цена. Та по-добре за малко пари, но да не ми залежава по шкафовете.
Виждала съм и адски надути цени и искащи с 1 продукт да "избият" цялата кутия.Какво беше-предлагането е според търсенето. За всеки влак ще си има пътници.

# 37
  • INFJ
  • Мнения: 9 419
Реална цена, не си представям да се вземе дори на продукт на известна марка. Хората просто ще си купят от официалният сайт. Какво остава за някакви световно безизвестни кремчета за 150-300лв, каквито са масово по кутиите..?

# 38
  • Мнения: 52
Реална цена, не си представям да се вземе дори на продукт на известна марка. Хората просто ще си купят от официалният сайт. Какво остава за някакви световно безизвестни кремчета за 150-300лв, каквито са масово по кутиите..?
Да, по-скоро е това че са доста надути обявените "продажни" цени. Благодаря ви, новак съм все пак още Smile

# 39
  • INFJ
  • Мнения: 9 419
Аз не мисля и че е достойно да се иска реална, или силно завишена цена за продукт, който всички знаем откъде е, и колко е струвал реално на човека, който го продава.

# 40
  • Мнения: 2 257
Здрасти, момичета, знаете ли колко още време ще я има налична DR DERM кутията на кибрит, чудя се дали да се запася с още една отсега, или да изчакам месец?

Аз се запасих,  защото мислих, че бързо ще се изчерпят. Така или иначе цената няма да се промени, нито сроковете на годност на продуктите, по-добре да си е при мен от колкото да разчитам, че ще останат.

Аз пък се чудя за юнското издание. То май вече наистина ще се изчерпи докато го мисля..

# 41
  • Мнения: 297
+1, и аз си мислих същото😆 според мен ще пуснат имейл/пост, когато останат по-малко бройки. Аз даже се изненадах, че има още доста налични предишни колаборации (Jorgobe, Mitomo). От друга страна не знам др. Дерм колко популярна марка е сред любителите на абонаментни кутии.

Здрасти, момичета, знаете ли колко още време ще я има налична DR DERM кутията на кибрит, чудя се дали да се запася с още една отсега, или да изчакам месец?

# 42
  • Мнения: 652
+1, и аз си мислих същото😆 според мен ще пуснат имейл/пост, когато останат по-малко бройки. Аз даже се изненадах, че има още доста налични предишни колаборации (Jorgobe, Mitomo). От друга страна не знам др. Дерм колко популярна марка е сред любителите на абонаментни кутии.

Здрасти, момичета, знаете ли колко още време ще я има налична DR DERM кутията на кибрит, чудя се дали да се запася с още една отсега, или да изчакам месец?

Абе снощи се запасих с още една кутия и една за приятелка, така че всичко е точно.

# 43
  • Мнения: 46
Аз имам въпрос относно кутиите на Pick and Dazzle, всеки месец ли са различни продуктите, от които можем да си избираме и да добавяме в кутията?

# 44
  • Мнения: 191
Здравейте! Поръчах си онзи ден от белебокса кутията им на Youthlab ( не помня така ли се пишеше, извинете😅), защото ги бяха пуснали на промоция и се изкуших... Та някоя от вас ползвала ли е тези продукти, как ви се сториха?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт