232 пътешествия с карта за 9 евро. НЕМСКАТА тема.

  • 21 653
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Следващите "жертви" са Glow and Pipi...стига да има малко повече грешно инфо 🤣

Няма шега, няма измама, идния петък одъртявам стабилно!

Проверено ли е?😆
Веднага се активирам с настройка "петък"!🤪

# 721
  • Мнения: 1 281
Да беше казала дата някаква... щото тъй... елате ама не идвайте...
7.7, ма няма значение, вратата на моя дом е винаги отворена, това сериозно, винаги е било така, а повод ще се намери, като гледам на никой от присъстващите не му е необходим сериозен повод Grinning

# 722
  • Мнения: X
Да беше казала дата някаква... щото тъй... елате ама не идвайте...
7.7, ма няма значение, вратата на моя дом е винаги отворена, това сериозно, винаги е било така, а повод ще се намери, като гледам на никой от присъстващите не му е необходим сериозен повод Grinning
И аз искам!Аман,  само за документи и концерти тАмА!

# 723
  • Мнения: 1 281
на 23-24 юни, 29-30 юни, 7-8 юли, и 12 юли съм задължително в офиса, още не са ни са върнали 100%, та идвай, Борти, к'во толкова, не съм сертифициран, но съм много приемлив гид в този град - денем и нощем, който немците хич не харесват, Франкфурт де, който немците не харесват  Laughing

# 724
  • Мнения: 1 247
Да беше казала дата някаква... щото тъй... елате ама не идвайте...
7.7, ма няма значение, вратата на моя дом е винаги отворена, това сериозно, винаги е било така, а повод ще се намери, като гледам на никой от присъстващите не му е необходим сериозен повод Grinning
И аз искам!Аман,  само за документи и концерти тАмА!

И за децата, и за децата... а секса и съпрузите - кучета ги яли.

# 725
  • Мнения: X
на 23-24 юни, 29-30 юни, 7-8 юли, и 12 юли съм задължително в офиса, още не са ни са върнали 100%, та идвай, Борти, к'во толкова, не съм сертифициран, но съм много приемлив гид в този град - денем и нощем, който немците хич не харесват, Франкфурт де, който немците не харесват  Laughing
Пиши,пиши ,така ми говори.... И НЕМЦИ имам дето всичко харесват и датите дето си пльоснала ни устройват.🤪

Последна редакция: сб, 18 юни 2022, 15:53 от Анонимен

# 726
  • Мнения: 1 281
Ми конвъртнали сме не един и двама в правата вяра Grinning Немци де, никой не се е оплакал

# 727
  • Мнения: 9 383
И какво не му харесват немците на Франкфурт? Аз там се чувствам като у дома си в София - голям град с големи улици в центъра, а не една централна пешеходна алея и това е. Въобще харесвам големи градове - Кьолн, Мюнхен, Берлин.

# 728
  • Мнения: 1 281
По мой впечатления защото е много еклектичен, сгради от преди няколко века, където и когато са короновали императори и небостъргачи, не усещали духа, ала-бала, и аз го харесвам

# 729
  • Мнения: X
Всичко давам за Франкфурт'А,и на мен много ми харесва.
Цитат на: Dr Cocktail


И за децата, и за децата... а секса и съпрузите - кучета ги яли.
[/quote

Без секс и съпрузи ,няма деца!😅

Последна редакция: сб, 18 юни 2022, 15:54 от Анонимен

# 730
  • Берлин
  • Мнения: 4 522
Аз след 11-ти юли съм айляк. Пишете дати и адреси, да си сторя програмата 😂

# 731
  • Мнения: X
Господин Коктейл, днес май беше малко топло в Кьолн. 38 градуса беше в 19 часа, чак трафик нямаше. Добре ли си?🤣.

# 732
  • Мнения: 1 247
Оцелях го тоя ден близо до 40 градуса, ама какво ми е - само аз си знам. В нас не се търпи, трябваше да се влача по заведенията, където ни пръскаха като плод и зеленчук, да сме свежи.

П.С. Софт, заедно сме писали! Одеве се прибрах, взех леден душ и ся седя на дивана без излишни движения, че ще умрем.

# 733
  • Мнения: X
И ние затова излязохме. До Медиапарк в горичката влязох до средата на бедрата в един вир заедно с патките и кучетата. По заведенията беше инфарктно горещо.

# 734
  • Мнения: 1 247
В заведението, в което  аз бях, имаше система изградена - пръскаха ни със студена вода, като зеленчуците в реве. Каква завеса се наричаше това?

По-приятно беше от вкъщи, разбира се, не беше нещо WOW.

Още ден-два и всичко ще свърши, дано август не се върне, че шумра.

Общи условия

Активация на акаунт