Уреди за домашна грижа за кожата - 7

  • 77 493
  • 1 274
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 020
Може ли да помоля за линк или снимка на ампулите?
Meri jan, за обезболяващо - да!
Сложих хиалурон, поръчан от Али-то. Много хубаво направена опаковка, която беше ампула, на която се поставя накрайник, така че да не се пипа с пръсти, а направо да се капва на мястото за минаване с пен-а.
Сега гледам, че има и разни други ампули, с друг състав, може би и от тях ще поръчам.

# 16
  • Мнения: 2 276
https://www.aliexpress.com/item/4000648638628.html?spm=a2g0o.ord … .0.5cd61802dbY7j3

Тези са ампулите, от които сега използвах. 2 мл, достатъчни са за лицето.


https://www.aliexpress.com/item/4001275835710.html?spm=a2g0o.ord … .0.5cd61802dbY7j3
Тези съм поръчала и чакам да пристигнат, те са по 5 мл и ще са добре, ако се се прави и шия и деколте.

# 17
  • Мнения: 22 924
Аз се набоцках без обезболяване, накрайник с 36 пина и на 5 степен.Мисля другият път да бодна лицето с повече от 1 на бузите и шията, останалото
с по-малко.На корем ползвах 2,5мм.
Боля ме леко на челото само.

# 18
  • Мнения: 1 020
Melany99, много благодаря!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Здравейте, момичета! От къде си поръчвате Дермапен ? Помага ли при белези и разширени пори?

# 20
  • Мнения: 22 924
От Алиекспрес аз, надявам се да има, заради това го купих.

# 21
  • Мнения: X
За разширените пори не ми помага изобщо, все са си същите.
Мелани,добре  че показа ампулите ,та се сетих,че и аз имам такъв накрайник от едни ампули за косопад на Фито, пък не съм се сетила да ползвам,наистина ще се капе по-лесно.

# 22
  • Мнения: 1 020
Аз съм поръчвала от тези ампули за дермапен-а. Ползвала съм колагена и хиалуроновата киселина и тъй като имам поне 10 вкъщи, а срока им на годност е до август месец ако някоя или няколко от вас проявяват интерес бих ги подарила. Единствено доставката трябва да се поеме. Жал ми е да ги хвърля, но в краен случай ако никой не ги иска и това ще се случи.
Let's shop together on AliExpress with new user coupons
Your BGN 1.90 in coupons are here!
https://a.aliexpress.com/_m0WdpN8

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Някой има ли Rio beauty 60 second face lift, че имам някои въпроси?

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 748
Didi_Bidi, аз си го поръчах, но още го чакам. Ако някой се включи ще следя с интерес.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Ползвах го вече три пъти, но още не съм 100% сигурна, че го ползвам оптимално. Той идва с диск с инструкции, но аз 2022-ра година нямам къде да пусна диск и залагам на писмените инструкции и видеа, които намерих в интернет. Повечето видеа показват, че задържаш и стоиш неподвижно 60 секунди на съответната зона. Гледах обаче едно видео, в което жената го плъзга. То реално има три програми - двете са EMS, третата е йонофореза.
Йонофорезата се използва с пачовете, които са сложили в комплекта, защото колагена и ретинола в тях уж бил положително зареден и така ги въвеждаш в дермата. Обаче какво правим като свършат тия пачове (те са само 5х2)? Като гледам трудно е да ги намериш налични, а и пак за едни пачове доставки, превозвачи... Имат ли аналог, а ако не - може ли да се ползват с обикновени пачове?
Другото което е, силата уж е на 17 нива, аз едва стигам до 3-то, как подяволите някой успява да го ползва на 17 Grinning
А и още един въпрос, може ли вместо контактен гел да се ползва 99% алое?

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 748
Didi_Bidi, това за пачовете и аз си го мислех. За гел - предполагам, че какъвто и да е контактен ще върши работа.И аз гледах видеа и отбелязах, че има задържане и плъзгане. Диск!!! Flushed
Дано някой се включи!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Еми добре, че не е дискета Grinning

# 28
  • Мнения: 22 924
Момичета,с какво дезинфекцирате лицето преди дермапен, бях снимала крема, но сега не го намирам и записките.

# 29
  • Мнения: 52
Момичета,с какво дезинфекцирате лицето преди дермапен, бях снимала крема, но сега не го намирам и записките.
ДХЗ с мицеларна вода или с розова вода.Аз ползвах мицеларната на Laroche .Крема,бях чела,че е само за обезболяване,но не съм ползвала.
И аз да се похваля,получих и аз моя дермапен и веднага се надупчих с Нано иглите.
Серумите ми ще дойдат чак в средата на юни и ползвах пак на La Roche hyaluB5,незнам дали е правилно.

Общи условия

Активация на акаунт