В 9+2г.с. не се вижда ембрион

  • 676
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте! По календар съм 9+2г.с.Вторник бях на преглед,но бебе не се видя.гинеколога каза да отида след една седмица пак.вариантите са или късна овучация или бременноста не се развива.За първи път пиша в групата.качвам и снимка.Първата е от6+4 г.с
Втората от 9+2г.с
Благодаря ви

Последна редакция: пт, 20 май 2022, 16:17 от AnMary

# 1
  • Мнения: 4 852
Съжалявам, но е възможно да е кухо яйце. За три седмици все трябваше да се види ембрион, дори и да е била късна овулацията. Дано да греша, успех!

# 2
  • Мнения: 4
Съжалявам, но е възможно да е кухо яйце. За три седмици все трябваше да се види ембрион, дори и да е била късна овулацията. Дано да греша, успех!
и аз мисля,че трябвяше да има развитие.Все пак пуснах и кръвно изследване.Качвам резултата.Във вторник пак съм на преглед,но нямам голяма надежда.Благодаря за отговора

# 3
  • Мнения: 4 852
ЧХГ ви е доста високо, попринцип на 10 000 би трябвало да има ембрион и сърдечна дейност, а вашето е двойно.

# 4
  • Мнения: 3 597
Мели , за съжаление и аз мисля , че е кухо яйце . По никакъв начин не прилича на бременност в 10 г.с. На какъв апарат те гледа , стар ли е , коремен ли ?

# 5
  • Мнения: 6 769
С толкова високо ЧХГ бих отишла за второ мнение с конкретен въпрос да не би да се касае за извънматочна бременност.

# 6
  • Мнения: 4
С толкова високо ЧХГ бих отишла за второ мнение с конкретен въпрос да не би да се касае за извънматочна бременност.
Извънматочна не е.Пък и аз нямам нито кървене,зацапване нито пък болки.

# 7
  • Мнения: 4 852
Не е невъзможно да има и вътрематочна и извънматочна бременност едновременно, но е много, много рядко явление. Най-вероятно е кухо яйце. Плодният сак е с много издължена форма, което ако не се лъжа, не е добър знак за бременността.

# 8
  • Мнения: 4
Здравейте момичета.Вчера пуснах пак кръвен тест.на 10.05-19109    на 13.05-16100.явно наистина нещо не е наред

Общи условия

Активация на акаунт