Pandora - Тема 7

  • 35 610
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 559
Скорпи, най-здрави са кръглите закопчалки от класическите модели, те се отварят най-трудно. Сърцата като че ли са най-лесни за откопчаване, защото имат ръбчета, които могат да се удрят насам-натам, но пак всичко е индивидуално. С времето, с постоянното сваляне и слагане на гривната, механизмът се захабява и става слабо звено. Така че е добре да имаш осигурителна верижка. Значително намалява шансовете гривната да падне от ръката незабелязано.
Иначе, ако искаш да си 100% сигурна, че няма да си загубиш гривната, вземи твърда. Дори да се откопчае, няма шанс да падне от ръката. Може да се изнижат, обаче, някои талисмани, а този проблем се решава с клипс от свободната страна. Така че съветът ми е да избереш твърда гривна, ако ти харесват и са ти удобни, или мека, задължително с осигурителна верижка. Simple Smile

# 46
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 366


За мен това е най-здравата закопчалка

# 47
  • София
  • Мнения: 11 733
Оставяли ли сте бижута за почистване с ултразвук в магазините на Пандора?
Твърдят,че ставали като нови.Имам такива,които са станали почти черни и мисля да се възползвам.

# 48
  • BG-DE
  • Мнения: 5 084
Аз моите редовно ги чистя с паста за зъби и винаги са като нови 😊

# 49
  • Мнения: 1 397
Аз си купих един препарат за сребро, тук в групата една дама го беше споделила преди време. Всички бижута стават като нови. Даже се престраших и Роуз голд да чистя, защото някои от бижутата ми се бяха окислили (подозирам, че е от дезинфектант).

# 50
  • BG-DE
  • Мнения: 5 084
Как се казва този препарат?

# 51
  • Мнения: 1 397

На тази марка има и кърпички. Аз не можах да ги открия, но и това ми върши идеална работа.

# 52
  • BG-DE
  • Мнения: 5 084
Благодаря 🌹

# 53
  • София
  • Мнения: 5 144
Моите ги чистя в ултразвукова ваничка у нас и наистина стават като нови.

# 54
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 133
Здравейте момичета!
От скоро и аз съм притежател на гривна пандора.
Имам малко тъп въпрос, но понеже  другите си бижута рядко свалям, почти никога, така съм свикнала, та въпроса е гривната на  Пандора мога ли да се къпя с нея?

# 55
  • BG-DE
  • Мнения: 5 084
Да, няма проблем, винаги се къпя с по някоя от гривните си, харесва ми как започват да блестят след душа 😊

# 56
  • Мнения: 3 215
Този препарат откъде го купувате?

# 57
  • Мнения: 1 397
Този препарат откъде го купувате?
Аз го купих от един от тези магазини, в които продават само препарати. Ако си от София, намира се на бул. Ал. Стамболийски (отсечката м-у Ботев и Св. Неделя от страната на KFC). Иначе в Emag ги има, но доставката излиза колкото препарата.

# 58
  • Мнения: 3 215
Благодаря. Не съм от София, но ще търся в магазини за препарати.

# 59
  • BG-DE
  • Мнения: 5 084
Аз съм в Германия и според информация от интернет тук го предлагат в dm, може и в българските да го има.

Последна редакция: нд, 07 авг 2022, 13:06 от Menerva

Общи условия

Активация на акаунт