Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през май

  • 77 314
  • 2 439
  •   1
Отговори
# 2 385
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Карамелче, как си ? Как мина?
Чакам аз със затаен дъх и Скайчето да каже как е минал прегледа на сина и при специалиста, ма то там часовата разлика е голяма....
И на Мистето мамата я мисля и малкото Попи...
Момичета, бързо и леко възстановяване ви желая и още стискам палци за който трябва.
Свито ми е, в офиса - бомба, криваци и интриги! Еми писнА ми!
И брат ми ме сюрпризира,че утре пристигат със семейството му, но нямало да има време да се занимава с мама,щото трябвало да ходят да види на жена му майката - еми без коментар съм, баба казваше кой как го акъл учи!

# 2 386
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Стискам още за Скай, Кармелота и още на който трябва!

Обадиха се моите...при майка е нач.фаза на гонартроза. Обезболяващи, добавки разни като глюкозамин и почивка....като последното няма и незнам как ще стане, щото на село има работа.
Та така...

Тук се заоблачи и гърми.

Прити, в др.град ли живее брат ти? Хич няма да коментирам постъпката му, че си имам един такъв и аз.
Не става ли при теб хоум офис?

# 2 387
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Ех Мисте, старост -нерадост. Трябва да и говориш за почивка на мама, и да намали работа, щото то работа ще има и след нас...

Не, Мисте - не е в БГ брат ми, ама е на 2 часа полет, а аз от 4 години опъвам с мама. Просто ми стана мъчно,и аз имам син и един ден ако и той така се отнася с мен...незнам.
А хоум офис става, ма шефа не дава- иска ни в офиса.
Я какжи за твоя младеж с новите тренировки как е? ЗА ТУ хич не ща да знам - той не ти е кръв!

# 2 388
  • Мнения: 1 915
На село може и да има много работа, но може и да няма кой знае колко...
Животни ако се гледат някакви, може да спрат да се гледат...
Може да не се сеят и садят големи количества зеленчуци...
Мистиче, майка ти сама трябва да поиска да си облекчи ежедневието. Е, може да й помогнеш малко с уговорките... Simple Smile
Прити, нищо необичайно не ти е сервирал май, като помня разказите ти... дано се наредят нещата по най-удачния начин за вас.

# 2 389
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
бръкнах в хладилника "профилактично", да видя дали няма нещо полезнио, био, еко и фръц, и ръката ми се удари в една кутия тофифи.
едничко само, мисля си, не е грях. с голяма мъка извадих едно, тръгнах да затварям кутията и едно бонбонче само падна в ръката ми. сам, самичко, честен кръст!
щом сам Той ми подсказва, че имам нужда от второ бонбонче, коя съм аз да се опъвам!

сега си почивам. заслужено е. Wink

# 2 390
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Ако зависеше от мен знам как да действам...обаче не...
Аз говоря, ама няма кой да чуе...всъщност за да се намали работата, брат ми трябва да разкара животните и да имат 10 корена домати и краставици + 10 кокошки и куче. Това им стига. Ооообаче, на практика не стоят така нещата...ама тя си е виновна, щото не се противопоставя на брат ми и се стига до тук...та докато не падне на цяло няма да се спре. Това е дереджето...не вярвам на него да му светне лампата, щот му трябват пари и т.н...та така.

Последна редакция: вт, 31 май 2022, 16:51 от mystic woman

# 2 391
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 283
Кога беше сутрин, кога стана следобед, гръмотевица тресна та погледнах кое време е станало Scream Имам пет неща несвършени, трябва да се гонят едни брикети за барбекю, че шеф-готвачът си е харесал точно една марка, а хич не ми се седи в кола докато трещят гръмове. Обаче цял ден гледане в екрана вече ми засвяткаха очите 😵‍💫Тежък, тежък е животът селски, мъкни барбекю, мий скара, развъртай разклонител, бори се с шезлонги, изфинтьосай мухи, оси, мравки, тамън разхвърляш всичко и то вземе че завали.
Айде, че от 45мин се каня да излизам, а ако отворя още един таб в браузера току станало утре...

# 2 392
  • Мнения: 7 307
Мисте, как добре те разбирам, ако знаеш.
И ние имахме същия проблем с баба - с много зор я убедихме да не гледа градина. Отне ни няколко години постоянни разправии, защото тя не даваше и дума да се каже по въпроса. В крайна сметка накрая натежа това, че самата тя осъзна, че вече й е много трудно и постоянно има нужда от чужда помощ, а няма кой да й помага всеки път. Сега стигнахме до спразумение за няколко корена зарзават на двора, за да е по-плавен прехода и да има с какво да се занимава. Обаче горката толкова много страда, че няма какво да прави, че чак ми се къса сърцето като ми се обади и ми каже вие всички работите, а аз стоя и не правя нищичко. Говоря й, че отдавна си е изработила своето, но тя отказва да приеме.

При нас се наборсучи и прогърмява.

# 2 393
  • Мнения: 12 206
Мисте, дано са я гледали и на ехограф. И мен две години ме водеха с лека форма на гонартроза, на базата на рентгеновата снимка само. Накрая друго излезе. А за работата по двора и по къра, да я върши брат ти, като толкова иска. Докато навием свекърите да зареждат животните, беше голям зор. Та ... трудно става.

# 2 394
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Май не ехограф не...ще питам после. Нека мине малко време и ще я доведа тук за второ мнение.
Брат ми ходи и на работа, та няма как е само там...абе, сложно е...

Уморено ми е...даже не ми се яде.

# 2 395
  • Мнения: 1 915
Сложно е, да. Трябва тя да се опълчи...тоест да си смени мирогледа.
Същото наблюдавам при свекърите ми  и другия им син с жена му... гърч до дупка, пред нас се оплакват... и кво, нищо...

# 2 396
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Именно, ама туй опълчване трябваше да стане преси години и сега да си живеят спокойни старини. В града имат апартамент, ако бяха там щяха да си пеят и свиркат...не го направиха, щото трябваше да се изпокарат и да не се погледнат повече. М да...
Ай, стига ви занимавам...сори.

Някой да е ползвал/ползва иновативната паста Бланко дент? Паста за зъби под формата на прах...
https://www.blancodentbg.com/prodotto/%d0%be%d0%bf%d0%b0%d0%ba%d … 0%b2%d0%ba%d0%b0/

Сипахме си...та, наспорт! Simple Smile

# 2 397
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
...

Някой да е ползвал/ползва иновативната паста Бланко дент? Паста за зъби под формата на прах...
https://www.blancodentbg.com/prodotto/%d0%be%d0%bf%d0%b0%d0%ba%d … 0%b2%d0%ba%d0%b0/
...

колко да е иновативна? ние използваме тези.



взимала съм и в София и тук се намират

# 2 398
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Е, ся Grinning така ми я представят. Пък и аз не съм виждала.

# 2 399
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
добре чистят, бялата кутийка със зелено етикетче е с аромат на мента - много добра.
в кремавата кутийка остава усещане за наслоена гняс. Sad

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт