Болки в кръста при бременност

  • 974
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте. Бременна съм в началото на 7месец, работя в хотел в Нидерландия и ще спирам работа края на този месец. Въпроса ми е имам ужасни болки в кръста. Боли ме много повече от дясната страна дори когато стъпвам на крака си направо ме удря ток в кръста. Моля ако някоя от вас знае как може да се справя с това да ми помогне. Благодаря ви предварително ☘️

# 1
  • Мнения: 2 379
Повече почивка и наместване в удобно пози. Бебето расте и измества всички органи. Притискат се нерви. Има доста статии, клипове със страхотни анимации какво се случва с тялото по време на бременност. Следете си състояние, ако болките са нетърпими може е хубаво да се консултирате с медицинско лице, което да прецени дали се налагат изследвания и лечение. Но като цяло болките в кръста ( и не само ) са си основен "страничен ефект" от бременността.
Лека бременност и успешно раждане!

# 2
  • Мнения: 3 731
Допитайте се до лекар, но по-скоро е прищипан нерв. И аз бях така от 7-ми месец. Бебка много се въртеше и на моменти болките бяха направо нетърпими. Едва ставах сама от леглото. Като се завъртеше отново и ме отпускаше. И така през 2-3дни, докато не родих. Всичко ми мина 🙂

# 3
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Хормонални изменения , ще изчезнат месец- два след раждането! Кураж!

Общи условия

Активация на акаунт