Какви промени направихте или правите със себе си в момента?

  • 14 755
  • 141
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 283
Фитнес! За съжаление обаче почвам минават месец два и все нещо се случва и си намирам оправдание. Следват обикновено дълги паузи докато не се стегна от отново. Резулатите трудно забалежими, колкото повече работя за корем да речем и става все по голям, наопаки.
Сега почвам отново (за пореден път) с балансирано хранене с превес на протеина.

# 31
  • Мнения: 1 671
И аз се опитвам да спортувам, но се иска постоянство.
Има дни, когато ми се мързелува, но се обличам и отивам.
За себе си го правя Simple Smile

# 32
  • Мнения: 372
Започвам шофорски курс. На 39 съм и досега винаги ме е било страх. Реших го изведнъж, точно за един ден.

Успех!
Аз също реших за ден, взех си книжката на 35 г. и вече 3 години шофирам ежедневно. Чак се чудя защо толкова късно ми дойде акъла. Simple Smile


Иначе съм се заела да се стегна и отслабна - за сега върви добре, като основно съм на IF (периодично гладуване) и скачам на въже на любимата ми музика ♥️

# 33
  • София
  • Мнения: 261
Започвам шофорски курс. На 39 съм и досега винаги ме е било страх. Реших го изведнъж, точно за един ден.

Успех!
Аз също реших за ден, взех си книжката на 35 г. и вече 3 години шофирам ежедневно. Чак се чудя защо толкова късно ми дойде акъла. Simple Smile


Иначе съм се заела да се стегна и отслабна - за сега върви добре, като основно съм на IF (периодично гладуване) и скачам на въже на любимата ми музика ♥️
Ох, това с отслабването редовно го започвам Grinning Там ми е много трудна мотивацията. Успех и на теб Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 671
Аз съм свалила 1 кг , но истински Simple Smile, не от дехидратация или гладуване за ден два
от 10 дни го свалям Simple Smile) с бягане почти всяка вечер и по малко храна

# 35
  • Мнения: 2 260
При мен са много промените, които желая да направя!

Искам да отделям повече време за четене, водене на дневник, слушане на аудио книги, като цяло време за други неща, а не стоене на телефона.

Да ставам по-рано.

Искам да изградя добри навици съобразени със здравословното ми състояние в момента - стречинг, леки упражнения, подходящо хранене.

# 36
  • Мнения: 4 023
В момента най-доброто, което правя за себе си и ме удовлетворява, е в насока за придобиване на квалификация зв нова професия, която искам да практикувам в бъдеще.

# 37
  • Мнения: 4
Фитнес - от човек, който нищо не знаеше за спорта от февруари месец след тежко прекаран ковид си наложих на волята 4 пъти в седмица да тренирам с треньор.

Хранене - промених изцяло виждането ми относно храненето. Започнах да планувам седмично меню и да пазарувам с възнамерение, а не на посоки и хаотично.

Опитвам се да си развия и езиците - започнах курс по италиански

Опитвам се да си намеря нова работа - тази от вкъщи вече ми е скучна но засега не успявам, най-вече защото Ее слагат по-малко парички, отколкото вземам сега и това много ме напряга, защото дори сега не ми стигат, искам да се развия професионално повече но или аз не попадам на свястна работа или не знам какъв е проблема точно..

Общо взето се усещам по-стабилна психически и смятам да продължавам с тези направления и още повече знания е областите.

# 38
  • Мнения: 12 473
Поздравления!

# 39
  • София
  • Мнения: 38 704
Започнах да осъзнавам колко съм контрол фрийк и че на тази планета има хора, които не правят нещата по този начин. Така че насочвам контрола навътре, към себе си и го отпускам навън към другите.

# 40
  • Мнения: 1 279
Имах големи проблеми с контрола преди години.Малко по-малко се научих да отпускам и сега вече съм оставила всичко на самотек.Много по-добре е! Да бях се усетила по-рано щях да запазя много нерви ама...

Един от многото ми проблеми беше "Какво ще си мислят, кажат хората" Едно ми стана ясно през годините "Хората" никога няма да са доволни каквото и да правиш и винаги ще искат повече"ама вече няма 😉.Най големия ми успех е,че станах глуха за това "какво ще си мисли и каже този,онзи" за "това и онова"

Преди си мълчах за много неща,които ми причиняваха някои хора и се самоизяждах,затварях се в себе си,и ревях като глупачка всеки път!-Сега си казвам каквото ми е на сърце (хубаво,лошо,защо съм се обидила,на какво съм се обидила,раздразнила и т.н)и ми минава бързо!Другите да му мислят за другия път.

Това,което ще кажа също е промяна,но не моя.ММ беше изключително,свит и пестелив на емоции...Години наред му казвах,че ако има нещо,което го радва,нервира,обижда,мъчи и т.н да го каже.Хората не можем да гадаем какво му е на човека отсреща и мисли.Мълчейки не можем да разрешим проблема.Комуникация му е майката!Исках да се научи да споделя всичко,негативно,положително,каквото е.Не исках да изживява всичко сам..И той се отпусна и си говорим като приятели.

В момента се опитвам да променя начина си на мислене и приемане за някои неща,ситуации,хора..Само с един човек не мога да се справя и това е..!! Абсолютно нищо не помага..Само като я видя..брррр,нещо в мен се надига..Не ми е приятна и не мога да променя мнението си за нея.Не мога да толерирам някой, който си служи с "дребни номерца" и маймунджилъци за да се изкара "добрата фея"

Последна редакция: сб, 28 май 2022, 23:44 от *ĤĚŇĂ*

# 41
  • Мнения: 2 585
Аз се разделих с токсични “приятели”, спря да ми пука какво мислят хората за мен. Започнах да живея за себе си и семейството си. Осъзнах, че имам всичко и всички от които имам нужда, за да съм спокойна и щастлива. Определено съм станала по-смирена.

# 42
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Никога не съм се вълнувала какво мислят хората за мен.Те не могат да живеят моя живот.

# 43
  • Мнения: 5 364
Опитвам нова поредна диета. Имам да свалям 15 кг. С досегашните диети ВЕЧЕ не успявам. Нямам време за ежедневно спортуване, но се старая да ходя повече. От известно време насам отново си слагам лек грим след  почти  7-годишно прекъсване и  всеки ден си правя лек масаж на лицето.  Изхвърлих много от  дрехите си  и започнах да купувам нови. Това относно външен вид.  Има какво да се желае относно емоционално  ми състояние. За няколко години загубих  най-близките си хора, в т.ч. съпруга ми, което ме срина за дълго време.

# 44
  • Мнения: 10 998
Браво КАГ. Само така.

Общи условия

Активация на акаунт