Удължаване на косата

  • 911
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте тъй като намерих стари теми пускам нова тема!
Искам да си закупя естествена коса но незнам от къде някои ако може да ми каже ще съм благодарна

# 1
  • Мнения: 612
Ванет, Отто, Магама, Диверсо… каква коса Ви трябва - на треса, стикери, кичури ..? И какъв бюджет приблизително сте предвидили или е без значение?

# 2
  • Мнения: 103
Ванет, Отто, Магама, Диверсо… каква коса Ви трябва - на треса, стикери, кичури ..? И какъв бюджет приблизително сте предвидили или е без значение?
на треса ми трябва бюджет 1000 лева тъй като само един ред ми трябва за дължина но моята е доста гъста и предполагам че повече грамаж ще ми трябва 1 та коса си взех от София от един салон не си спомням името само името на момчето Косьо Св казваше косата издържа 4 години при постоянно носене на капси 2 рата коса си я взех от Венелин галерията но при тяхната коса има примеси не е естервенна заплита се ужасно много за тея Венета четох че косата била смесена и просто незнам къде да се насоча

# 3
  • Мнения: 612
Да, във Ванет са нисък клас, но пък с правилна поддръжка са доста прилични за цената си. Затова попитах за бюджета, който сте определили.
А за ladies point чували ли сте ? За мен те са най- добрите, имам тяхна коса на не знам колко години вече.. може би около 8, в чудесно състояние е все още, чак не мога да повярвам 😆 Вярно, че не съм я носила от 3-4 години, но все пак .. 😄Преди това 4-5 год е носена постоянно.

# 4
  • София
  • Мнения: 158
Потвърждвам за Ladies Point. Ходих с тяхна коса около 5 години, не съм я сваляла изобщо ( само поддръжка правехме всеки месец). Не е евтина косата, но си заслужава.

# 5
  • Мнения: 37
Какъв е методът на поставянето?
Потвърждвам за Ladies Point. Ходих с тяхна коса около 5 години, не съм я сваляла изобщо ( само поддръжка правехме всеки месец). Не е евтина косата, но си заслужава.

# 6

Общи условия

Активация на акаунт