Ясновидки/ врачки - Тема 42

  • 65 817
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 068
Добре, ще чакаме обещаната снимка Simple Smile
Явно това, че е в развод вече изведнъж спря му пречи... чака сама се ядосвам, че продължавам да коментирам тая измислена история

# 61
  • Мнения: 414
Благодаря на всички за мненията било то хубави или лоши.. Моя човек се обади и идва да се видим за да изясним нещата. След час ще е при мен. За добро или лошо ходжата позна всичко за третия и седмия ден. Желая успех на всички да им се сбъднат мечтите. За мен това стана.. Любимия човек идва при мен, и по телефона плачеше колко много е сгрешил и че ме обича.. Дай Боже всекиму!
Уау!!! Подготви и много носни кърпички, че голям рев ще падне. Grinning

# 62
  • Мнения: 1 898
Благодаря на всички за мненията било то хубави или лоши.. Моя човек се обади и идва да се видим за да изясним нещата. След час ще е при мен. За добро или лошо ходжата позна всичко за третия и седмия ден. Желая успех на всички да им се сбъднат мечтите. За мен това стана.. Любимия човек идва при мен, и по телефона плачеше колко много е сгрешил и че ме обича.. Дай Боже всекиму!
Извинявай но този ходжа е пълен измамник,позната му е звъняла искал е пари .А това че,не е станало пък ти писа тук ,и че няма да се получи може да си се засегнала разбираемо е и да пишеш,че е станало. 🙂

# 63
  • Мнения: 414
Благодаря на всички за мненията било то хубави или лоши.. Моя човек се обади и идва да се видим за да изясним нещата. След час ще е при мен. За добро или лошо ходжата позна всичко за третия и седмия ден. Желая успех на всички да им се сбъднат мечтите. За мен това стана.. Любимия човек идва при мен, и по телефона плачеше колко много е сгрешил и че ме обича.. Дай Боже всекиму!
Извинявай но този ходжа е пълен измамник,позната му е звъняла искал е пари .А това че,не е станало пък ти писа тук ,и че няма да се получи може да си се засегнала разбираемо е и да пишеш,че е станало. 🙂
Представяш ли си как лавинообразно нараства клиентелата на въпросния ходжа /както и да му е името/. Аз също мисля, че не е вярно, но това е мое мнение.

# 64
  • Мнения: 1 898
Ами снимка 😁трябва

# 65
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 302
Ох, отдъхнах си. Цял ден съм в напрежение.
Момиче, дано историята е измислена. Ако не е, пази децата.

# 66
  • София
  • Мнения: 560
Всъщност ние и друго не сме очаквали, като развръзка на цялата тази история. Нямаше човек тук, който да се съмнява, че днес ще се случат нещата Stuck Out Tongue Winking Eye

# 67
  • Мнения: 94
Ох, отдъхнах си. Цял ден съм в напрежение.
Момиче, дано историята е измислена. Ако не е, пази децата.

Звучи ми като индийски сериал .
Тя е главната героиня.
А ние сме останалите участници в филма.
То не беше продуценти разводи не знам си какво .
Трябва да го пробваме този ходжа и ,да му се обадим за да разберем дали ни лъже или не.
Ако ,казва истината момичето ще спрем да говорим такива неща за нея.

Последна редакция: пт, 08 апр 2022, 21:10 от Stoqnova_V_00

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 1 242
Ако историята е истина, не вярвам, че ходжата е направил магия. Може да е ясновидец. Каквото и да е - дано няма наранени в тая история и за всички да има щастие!

# 69
  • Мнения: 414
Да питам аз... Какво мислите за Таро подредбите в you tube? Има ли някоя от тези жени дарба или само се редят едни карти. Иначе е интересно, признавам си.

# 70
  • Мнения: 34
Благодаря на всички за мненията било то хубави или лоши.. Моя човек се обади и идва да се видим за да изясним нещата. След час ще е при мен. За добро или лошо ходжата позна всичко за третия и седмия ден. Желая успех на всички да им се сбъднат мечтите. За мен това стана.. Любимия човек идва при мен, и по телефона плачеше колко много е сгрешил и че ме обича.. Дай Боже всекиму!
Извинявай но този ходжа е пълен измамник,позната му е звъняла искал е пари .А това че,не е станало пък ти писа тук ,и че няма да се получи може да си се засегнала разбираемо е и да пишеш,че е станало. 🙂
Всичко написано от мен е истина.. Не знам на другите какво е искал, но на мен ми поиска парите след свършената работа.. И както ми каза за дните така и стана.. Нямам нито причина, нито смисъл да си измислям разни истории за пред непознати. Е да няма да се женим още, но се видяхме, обсъдихме всичко и решихме да сме заедно, защото се обичаме. Това е от мен. Който иска да вярва.. Темата беше за тези случаи и затова споделих. И на всички желая успех да са със любимите си хора. Бъдете здрави!

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 1 242
Любов и щастие с този човек ти желая, Aneta!

# 72
  • Мнения: 34
Любов и щастие с този човек ти желая, Aneta!
Благодаря дай Боже всичко да е наред.. И занапред да нямам толкова кошмарен месец като март.. И на всички вас здраве и късмет!

# 73
  • Мнения: 94
Известната ли личност искаш да видиш?
Сигурно си отиват с Aneta.
Живи и здрави и много любов и разбирателство да има.

# 74
  • Мнения: 1 898
Тц-тц-тц вие верно ли повярвахте?😁Кажете честно?Значи самата аз съм минала нарочно ,едва ли не си правих опити с тях.4 -ма ходжи,единия ти казва на 9 ден ще има развитие,другия на 40,трития вика на 17 ден ,не му дадох и пари на тоя щото му казах ,че са мошеннци и добре ,че не му дадох защото нищо и не стана.Първо резултати после пари 😆и повечето не се съгласяват защото знаят че просто са неспособни.Била сэм при жена,която е ходила при Ванга самата тя и е казала че гадае и да вярно е гледа но 50/50 казва точните неща .Анета твоят Ходжа трябва да 2 многооо велик магьосник дори вече се замислям дали пък не е някой джин излязал от вълшебна лампа 😁не че нещо но не мога да повярвам,на земята няма сила която да накара човек да направи нещо.Трябва да си извънземен .Просто няма ...

Общи условия

Активация на акаунт