Отговори
# 720
  • Мнения: 2 674
Събират се в подкастове, надкастове, а Юлиян не го канят. Или го канят, пък той не ходи.
Но при всички случаи, хората все още току се присетят за него, когато става дума за Игрите Wink
Можеше да им е златна кокошка на тупаревци, най-добрият от всички сезони. Обаче като не ставаш за някаква работа, не стваш и това е. Тупаревци имам предвид, не Юлиян.

=============

Тази сутрин гледах лайв на Мани, Илиян и Туджаров от Игрите.
Супер интересно ми беше, а и ги харесвам тази част от сините.
Направиха разбор на последната седмица с много детайли, които са останали зад кадър.
А и аз доста се израдвах на момента, в който Мани и Фейгин номинираха Цецо, а Алекса щеше да падне от където беше седнал, та ми беше интересна частта около тази история, която не ни показаха на телевизора.

Последна редакция: сб, 15 окт 2022, 17:34 от Врабец

# 721
  • Мнения: 2 524
За гледалите лайва на Мани с гост Туджаров - последният за предстоящия сезон на Сървайвър ли говореше, че ще е Биг Брадър на плажа и даже не иска да го коментира, но ще му се налага?

Последна редакция: сб, 15 окт 2022, 23:26 от Bilyana14.

# 722
  • Мнения: 2 674
А, това за Сървайвър съм го изпуснала, може би в началото го е казал. Аз като ги хванах, вече бяха започнали и даже обсъдили някои битки.

# 723
  • Мнения: 2 524
В края го коментираха и понеже Илиян също е фен на Сървайвър, имаше въпрос защо го харесва. Та оттам тръгна разговора. Илиян пита Туджаров дали новият сезон ще е като предишния, и тогава Туджаров изнегодува, че ще е Биг Брадър на плажа (явно заради рейтинг) и че хич не ще да го гледа, но ще трябва да го коментира. Доколкото разбрах аз... докато готвя и слушам лайва. 🤭

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
Много лошо е това.
Така се надявах да се надгражда и да се получи хубав сезон,поне колкото предния.
Интересно,Туджаров от къде знае какъв ще е сезона,нали не са започнали още снимките?
Дано не става въпрос за онова международно подобие на Сървайвър,за което се говори. Thinking

Последна редакция: нд, 16 окт 2022, 12:23 от avi10

# 725
  • Мнения: 2 524
Събират се в подкастове, надкастове, а Юлиян не го канят. Или го канят, пък той не ходи.
Юлиян е поканен в НакасТ-а и почти се е навил да участва, тъй че към края може да го гледаме там. 👀🙃

# 726
  • Мнения: 9 700
Копирам си мнението от темата за Сървайвър, за да не го пиша отново Simple Smile Ето какво мисля:
Очаквам Игри на Волята, снимани извън България със стандарт в игрите от Сървайвър, също така очаквам самите битки да са честни. Очаквам и СМС вот за това, кой да напусне загубилото битка племе. Като е възможно СМС-вота да е между двама номинирани на племенен съвет, с тайно гласуване от играчите. Това, за да се запази нуждата от някаква социална игра в предаването.

Като цяло очаквам стандарта на битките в Сървайвър в комбинация с ББ елементите, съпътстващи всякаква намеса на публиката в едно предаване. И очаквам форматът да се излъчва с много малка разлика във времето на снимките и излъчването в ефир ( може би ден или два най-много ). Също така очаквам много голям рейтинг на предаването, бих заложил едни 50лв, че е много възможно да бие Игрите на Тъпарев като популярност и аудитория.

Само се моля да има друго име предаването, а не Сървайвър. Защото ще е много далеч от един истински, класически Сървайвър.

# 727
  • София
  • Мнения: 6 172
Не следя специалната тема, но ще отида да се просветля, защото това, което описваш ми звучи далеч от Сървайвър.

Чакам си Максимал всеки момент.

# 728
  • Мнения: 2 674
А кой ще е продуцент на този вариант на Сървайвър?

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
Май още нищо не се знае.
То и не е съвсем сигурно дали ще е новия вариант.
Аз все още имам надежда да не е. Praynig

# 730
  • Другата България
  • Мнения: 37 578
Не следя специалната тема, но ще отида да се просветля, защото това, което описваш ми звучи далеч от Сървайвър.

Чакам си Максимал всеки момент.
Добре, че ме подсети.
Изгледах. Отново ще мрънкам. Два епизода добре, но и двата са по 20 минути “чисто време“. Във втория до 11та минута даваха кадри от първия. Напълно излишно и ненужно.
Иначе, най-много ми хареса финала на втория епизод. Бях забравила Юлиян какво може на терен, хем това не беше нищо, което видяхме. Уникален състезател, да не говорим за моралната подкрепа, която даде на Лора, даваше ѝ през цялото време, надъхваше я, окуражаваше я....както само той може.
Иначе очаквано, тя го забави, дано се класират напред, защото това с Ванчето и Жоро, с което започна пък първия епизод от двата направо ми разби надеждите за качествено женско представяне. Жалко, много жалко, аз Ваня я харесвам, толкова съм чела и слушала за нея, а и съм я гледала в един два епизода на нейния сезон, определено имаше какво да покаже. Малшанс. Тъжно ми стана, когато се разплака. Но - за мен Силвия от “Фермата“ е жената, която дава много силна заявка в това, което показва до момента - и в първата игра, и сега.
Очаквано Бърканичков и Краси отпаднаха, респект за двамата, Краси ми направи много приятно впечатление.
Иначе на прима виста от останалите - според мен първи ще са Рори и Краси, след Юлиян и Лора и Морунов и Лили те са моите фаворити, страхотни, страхотни. Представих си Юли в двойка с Рори......мечтииии!
На ямболския не му разбрах нищо от това, което говореше, но според мен ще се класира и той напред.
Хепи Ванче ме издразни на макс с лигавщините си, дано са от отпадналите, много дразнеща жена.
Страхотно се представи Дамяна, с температура е била, доста приятно впечатление остави у мен, но ще са от отпадналите според мен.
Много добро представяне и за Боби, фермера, много подготвен е той, него партньорката ще го бави.
Друго, какво друго, ако се сетя, ще дописвам.
А, Гуспата. Ако чете наистина тук - този похват, изключително дразнещ според мен, да не млъкваш докато хората играят, е дразнещ вероятно не само за зрителите, а и за самите участници. Едно намилане постоянно, да не говорим и за типичните за И&А : “ииииии, каква драма, драги зрители, невероятно футболна драма, разликата между играчите е само....2,3,4,5 секунди, невероятно, какъв съспенс....“ Стига вече, този рефрен се изтърка. А и тия двамата те прецакаха с дъските на Калин, махай ги като еталон за подражание!

# 731
  • София
  • Мнения: 6 172
Аз хубаво те подсетих, ама така се ядосах, че Ванчето отпадна, че забравих за втория епизод. Хубаво, че писа, за да се сетя. И аз ще помрънкам- освен дължината на епизодите, зверски ме дразни, че не казват резултатите. Този път нали минаха всички, защо трябва да чакаме за резултати една седмица?! Днес едни гърди напред излязоха Краси и Рори, Морунов и Лили, Юлиян, който ще бере ядове с Лорчето. Раздават се всички по терена, хубаво щеше да е да има обща битка с всички двойки.

# 732
  • Мнения: 2 524
И аз ще мрънкам,  миналата година си бяха по-завършени епизодите: женска битка, мъжка битка, битка по двойки и всичко си завършваше в съответния епизод. Ясно ми се, че Гуспата иска три дни снимки да ги проточи в 30 епизода, ама не е ок.
Страхотни Морунов, Краси, Стоян, Боби и Юли. Иска ми се да ги гледам по трасето едновременно. Стоян даже беше една идея по-бърз от Краси въпреки годините си. Невероятен! Боби и Юли бяха рамо до рамо, ама нали се сещате, ако двамата бяха в Игрите, където битките са по няколко часа, кой щеше да е по-добрият. Wink
Браво и на Лили, защото тя сама и по трудния път стигна до подхода към топчето - прави въжета и дупка между тях. Сякаш на останалите дами мъжете им подсказаха. Не ми хареса Анси как крещи по мъжа си... Но пък ми хареса как Юли окуражаваше Лора, че накрая се опита съвсем да я накара да си повярва, че може, като каза, че са победили благодарение на нея. Страхотно представяне и при дамите - Рори беше бетон, Силвия и Елизабет също. Дамяна показа страхотна воля. И като говорим за дамите, защо Георги и Стратимир го играха сервитьорки в тази битка, вместо да се метнат по трасето. Чак смешно ми стана. Единият идвал да отмъщава, а другият - по-добър от теб, от теб и от теб (само с Андрей можел да се мери...), а държаха подноса през цялото време и жените им трябваше по 5 пъти да минават трасето. За Емо Каменов беше разбираемо предвид габаритите му.

Забравих да коментирам отпадналите двойки. Съжалявам, че Жоро и Ваня отпаднаха, въпреки че последната въобще не я харесвам, както знаете, но на терена впечатлява. Мисля, че подходиха леко лигаво към битката - аз съм по земята, ти си във въздуха... без стратегическа мисъл и... играта ги надигра. Но все пак жалко.

Последна редакция: пн, 17 окт 2022, 13:47 от Bilyana14.

# 733
  • Мнения: 2 674
Изгледах и аз двата епизода на Максимал. То, по-скоро втория го изгледах, а първия почти изцяло го превъртях. До 20 и някоя минута имаше само няколко минути битка, а останалото речи. Ми ОК, ако са по два часа епизодите, нека да има и лирични отклонения, и речи, и всеки участник да си сподели какво е ял за обяд, за вечеря. Ама като са по половин час с надписите, и пак някой приказва през половината време.

Добре, че сред участниците има хора, които много харесвам, иначе нямаше да го гледам това.

Самите битки обаче бяха интересни. Аз съм за отборите на хората, които и в Игрите ми харесваха - Юлиян,  Морунов, Елизбет Sunglasses Дени също е добра. Рори не бях я чувала преди, но с Краси бяха железни и ги слагам при фаворитите. Щеше ми се Стоян да има по-читава партнорка, защото тази дама, Ванчето, нещо хич не ми се видя в час. За другото Ванче не се вълнувам, че отпадна. След участието ѝ в този формат, вече окончателно ми е еквивалент на националния ни отбор по футбол тя - толкова добра, пък все малшанс, малшанс...

И като говорим за дамите, защо Георги и Стратимир го играха сервитьорки в тази битка, вместо да се метнат по трасето.

А, де Blush И аз това се чудих. Освен нещо да не е влязло в предаването. Например някой от двамата нещо да не е можел да мине през трасето и да са решили да изравнят силите, да е честно. Ама и в това няма смисъл, защото те се състезават за време с всички двойки, не само с преките съперници.

# 734
  • Мнения: 2 524
Той Георги се опита да обясни - "гейм чейнджърът" 🤪 бил в топчето и решили, че те ще са по-добри от жените, ама все пак някак си не ми е ок да си пуснат жените да се бъхтят по трасето, докато двамцата барабар Петко с... жените... да правят пируети на гредата. 🙄

Общи условия

Активация на акаунт