Кукундрела яйцата буйдисва и на сички гледа да уйдисва!

  • 17 509
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 29 371
Кифтета!

# 46
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Нерчи, ма нищу му немъ на бахура! Ас ко рекъх? Joy

Соулчи, ко ши кайш да цапнем пу ина биричка с кифтетата?

# 47
  • Мнения: 29 371
Соулчи, ко ши кайш да цапнем пу ина биричка с кифтетата?


Букетчи, ама ного странно пишеш думата "единайсе".....Grin

# 48
  • загубено
  • Мнения: 6 493
Биръ,биръ идаааааааа.
И носяяяяяяя


Мезето ще е бахур Joy

Ни моа напиша завъртяните манджи. Каму ли да ги готвя.
Тъй че ще е по традиционно. Stuck Out Tongue Winking Eye
Може и сланина  с лук на вестник обезателно Joy работническо дело примерно Joy

Соучи,мноу ърни тия кифтаци.

# 49
  • Мнения: 29 371
Нерку, не сме ний за Работническу дело, вече на Трета възраст требе да си постиламе.....

Предлагам аз варену пиле, оваляно в сол и червен пипер с чубрица. И до него домат и сирене....ама от онез домати, дет направу от градината ги късаш. И леб - задължително ръчен, топъл и с дебела, хрупкава кора!!!!!

# 50
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 800
Я пък ся, кви са тия селски манджи?
Аз тамън приготвих нещу по-така да са ареса на Соулчиту.

Поширани яйца в млечен сос поръсени със свежи зелени подправки

Можете да си го преведете и по нашенкси.

# 51
  • Мнения: 29 371
Ни мой ма излъжиш,  яйца по Панагюрски.

# 52
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Нерку, не сме ний за Работническу дело, вече на Трета възраст требе да си постиламе.....

Предлагам аз варену пиле, оваляно в сол и червен пипер с чубрица. И до него домат и сирене....ама от онез домати, дет направу от градината ги късаш. И леб - задължително ръчен, топъл и с дебела, хрупкава кора!!!!!

И сичкото това еденье на капака на ладата, а ладата на шосето за Варна, нали?

От мен лесно и просто - настърган кашкавал и разбити яйца. Слагам малко черен пипер и чубрица, но ако не обичате ги пропуснете. Тавичката във фурната и сте на шеС

# 53
  • загубено
  • Мнения: 6 493
Шти дам аз една  ”Трета възраст” Joy
Пета нищеш ли ? Joy
Може и на вестник ”Чук—чук” Joy имаше и още,ама не ги помня .

Добри
Лада ,Москвич всичко става Joy

Алфи, три степенно меню ли им врътна у вас? Joy

# 54
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аааааа брускета от глутенов хляб, поръсена с екстра върджин шарлан и микс от балкански подправки пузнахти ли?

Добри, кашкавал суфле му виками ний, ма има и пресно млеко и май някоя лъжица брашно. Ноу готину бухва ам кат гу извадиш ут фурната издъхва Joy  Букетчеф му йе майстор и идеалну ши ни са вържи с кифтетата и бирата.

Соулчи, ко за единайсе думаш?

Нерчи, баш тоя "Чук-чук" нивгаш не съм гу чела. Интиресен ли беши? Joy А дали гу издават ощи да си запълня пропуска? Joy

# 55
  • загубено
  • Мнения: 6 493
Ахой банда .

Аре кофи тайм.



Букетче,ам де да знам колко е бил интересен. Само него помня Mask
Малеее почувствах се дърта,то беше в зората на демокрацията.

Брускета с чери домати......и куп подправки. Мноу гот......Италия ми е за кулинарен туризъм .

# 56
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
з@еби Италия - Букеткова пише за препечена филия с мас(ло) и пипер=циганска баница. мммммммммммм

букеткова, десети път се обяснявам, ще взема да се зАпра - не слагам брашно, нито мляко, нито набухватели.
само яйца и кашкавал. беличкото, което се вижда е някакво меко сирене тип моцарела. стана като плънка в кашкавала, интересно е, но няма да повторя.
Simple Smile съседка е разказвала как сестра ѝ изпратила баща им на работа с кюфтета увити във вестник чук-чук.
не видяла в какво ги увива, че в последния момент разбрала, че ще е на полето и няма откъде да си вземе храна.
гОркия изобщо не можал да стигне до кюфтетата, атристично плейтвани върху ... на една замошна труженичка на веч(ер)ния фронт. Wink

# 57
  • Мнения: 29 371
С кафету бива и една тортишкъ....



Соулчи, ко за единайсе думаш?

Е, за ко, за ко...?!?!

Ина биришка ша ми пишеш....м чи научи са как са пише единайсе....!!!!



Нерку, не сме ний за Работническу дело, вече на Трета възраст требе да си постиламе.....

Предлагам аз варену пиле, оваляно в сол и червен пипер с чубрица. И до него домат и сирене....ама от онез домати, дет направу от градината ги късаш. И леб - задължително ръчен, топъл и с дебела, хрупкава кора!!!!!

И сичкото това еденье на капака на ладата, а ладата на шосето за Варна, нали?

Цъ, у влака!!!



Шти дам аз една  ”Трета възраст” Joy
Пета нищеш ли ? Joy
Може и на вестник ”Чук—чук” Joy имаше и още,ама не ги помня .

Дръти сме вечееее, дрътииииии.... Не сме ний за Чук-чук, най сме за пенционерски клуб, да решаваме кръстословици и да играйм карти.....

# 58
  • загубено
  • Мнения: 6 493
Ан тъй торта,торта и после д**ту 5 мин след мен Joy
Ама кату е донесла Соучито няя оди зян я. Аре диетата от утре.

Едно време съм пътувала с влак до Варна. Ама много едно време . Беше голям купон . Хич не обръщахме внимание на обстановката. Яко беше.

# 59
  • Мнения: 29 371
Едно време само с влак пътувахме (миналия век....малииии колко съм дръта). Ама тогава се поддържаха.....

Преди 10-ина години ме пратиха командировка до Бургас. И ми казаха да си избера с влак или с автобус. И аз с цели си акъл викам - ааа, с влак, по-просторно, мога да стана  да се разтъпча......Ейййй, сто пъти съжалих. Хем първа класа си бях взела - мръсно, мирише гадно, уф, само като си спомня. Та, до там ми беше с адвенчъра по трейновете из страната!!!!

Общи условия

Активация на акаунт