Спам тема(Шегичка Спам!) - от 01.04. до 30.04.22г.

  • 13 135
  • 569
  •   1
Отговори
# 540
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Значи съм отметнала поне една важна задача. Мъка....

# 541
  • София
  • Мнения: 10 596
Аз следвам неотлъчно тази заповед!

# 542
  • Мнения: 17 631
хиз нейм из робърт полсън

# 543
  • Мнения: 6 403
Робърт Полсън - озвучаващ актьор. И? Че не разбрах. Joy

Ставайти, пияници. Joy

Ии ... кафето:

# 544
  • Мнения: 15 366
О, турско кайве с каймак и фурми.
Ходи ми се в Трявна. Пие ми се кафе на пясък със щипка канела. И ми се хапват едни улични мекици дето ги правеха в една уличка около центъра. И ми се разхожда там в околностите. А, да и една шкембе чорба не бих отказала с една малка ракийка в някоя от уютните им кръчмички и да си купя сладко от зелени смокини и някоя шарена солничка от дърво.
Еехе, какви хубави спомени събуди Инче, твоето кафе за добро утро. Grinning

# 545
  • Мнения: 18 331
Ориенталско...
И на мен ми се ходи на две места - един остров и една пещера обмислям.
Дано да се получи в скоро време...

# 546
  • Мнения: 3 440
Добро утро!

Будна съм от 3 часа,което е много.. имам 4 деца наоколо между 5 и 8г и само две са мои.
Искаха 4 различни закуски..

Събудих се в 6 ам ,защото се сетих за грешка в работата ми. Станах да я оправя и да си призная че съм аз, което е гадно.

Поне кафето ми е брутално добро!!! Simple Smile
Дори и това без кофеин е толкова вкусно и ароматно..

# 547
  • Мнения: 6 403
Eli..., шапка ти свалям и то не веднъж, ми ... много пъти. 4 деца ... леле. Па и за работата - добре си постъпила. Гадно не гадно, сега съвестта ти е чиста. Пък и то вече е минало. Пък и си си го оправила. Сичко е 6!

Джасте, 3 деня имати ... марш към Трявна. Или па нейде по дет ви е близо. И аз искам, ама дъл ши стани ходенето нейде, ни нам. Да се свършва с тоз големия ремонт, чее ... Фчера съм се радвала, че пак имам 3 тела на терасата за простиране. За 3 дена имам, ама пак ... радост и чудо. Joy Баш сме си за сушилня, ама пусто като няма предвидено място и ... как да вземеш. Ще го мислим по нататък. Grinning

Лори, кои са тез места, пещери? Обещавами, чи няма да те преследвами. Joy

# 548
  • Мнения: 18 331
Ина, за Гърция става въпрос. Отдавна не съм ходила, и натам ми е мерак да ида. Relaxed Направо умирам за пътешествия...

# 549
  • Мнения: 9 860
Инче, жива съм. Чакам сега да видя дали ще ми остане английският онлайн или ще е вече присъствено, че има някаква тъпа заповед на тъп министър.
Лори, Алистрати ли?

# 550
  • Мнения: 6 403
М, щракни съ, бе, Норе. Щракни котараците. Kissing Heart

Мен едно коте бебе /то аз така му викам, иначе сигурно е вече към 8-9 месеца/ само ми реве - да се гали. Нахранено е, вода има, цял двор с костенурка има на разположение, мъ не - само му се гали и му се меси. И мъркането е включено. Joy Обаче е щурачка, обикаля цялата аптека и ... как да го пусна. Grinning Само от време на време. Grinning

# 551
  • София
  • Мнения: 10 596
Днес съм мебелист.
Малко остана.
И една рокля трябва да взема от Еконт.

Лори, случайно да имаш дълга официална ролкя рр 128 или 134 да ми я заемеш за едно тържество Hands Pray

# 552
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867

Stuck Out Tongue Winking Eye
Добро утро, спам!
Лори, от утре в Гърция се влиза без тестове и сертификати. И в България - също. Силно се надявам и останалите страни да ги последват и да отпаднат ограниченията.
Хайде, да ви е хубав последния априлски ден!

# 553
  • Мнения: 6 403
Днес съм мебелист.
Малко остана.
И една рокля трябва да взема от Еконт.

Лори, случайно да имаш дълга официална ролкя рр 128 или 134 да ми я заемеш за едно тържество Hands Pray
Детска рокля ли, Дайсче? Къде избираш мебели? Grinning

# 554
  • Мнения: 3 440
Жалко... имам страхотни две рокли на щерките, но съм ти дълече...

И така като подхванах темата дъщери, току що купих сандали 36ти номер на 8г си дъщеря.. колко ще и станат крачетата до 18г 😳😮
Аз нося 39, но баща и 47...

Общи условия

Активация на акаунт