Отговори
# 30
  • Мнения: 6 591
Не поствам нищо на 1-ви април. Няма да ми вържат.

# 31
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 893
Те и вчера не ти вързаха на доматите.

# 32
  • София
  • Мнения: 35 107
💋]

Последна редакция: сб, 02 апр 2022, 01:21 от Ms.Gorgeous

# 33
  • Мнения: 6 591
- А бе, серсемин, хубаво че си ми купил от промоцията комплект бикини, ама защо всички са в един цвят!? Хората ще си кажат, че не си сменям бельото!
- Кои хора?

# 34
  • Мнения: 2 857
Прочетох в "Зюд мамче цайтунг", че в тази тема проехтяла първата наздравица.
Oтговарям с Wahrsteiner, нo поради недалновидната ми политика по отношние зареденост на телефона, респективно камерата му, ще се наложи да приемете на честна дума.  Beer

# 35
  • София
  • Мнения: 35 107
Превод в кратце. Или по български десет листа ситен превод - Какво е искал да каже авторът.

# 36
  • Мнения: 7 417
Добро утро! Да не ви отнесе бурния вятър?

# 37
  • Мнения: 4 701
Ааа имаме достатъчно телесна  маса😜
Слънце щом пече друго не ми трябва на мен, разкошно пролетно време.

# 38
# 39
  • Мнения: 10 704
Слънчев, но духовит ден. Нещо взе следобедния бриз да се обажда. Май е време за биричка ....

# 40
  • Мнения: 17 407
Добър вечер!
Гледах В сърцето на машината. Не за друго, а за да разбера кое кара хората да се чувстват разтърсени и така горещо да го препоръчват.
 Мдаааа, усетих се като да съм на работа в събота вечер…
Наздраве!

# 41
  • Мнения: 19 883
Дренче, само мъже ли участват? Вергов, Сано, Башар Рахал (не го дишам) и сие се мъжуги. Струва ми се твърде... български. Сух, дървен и патетичен, да?
//
Филмов мързеливо безбрежен маратон. Довърших средно посредствената "Мозайка" с Шарън Стоун и подкарах ексцентричния "Младият папа" с Джъд Лоу. Много прилично му стои бялата робичка на папа. :>

# 42
  • Мнения: 17 407
Верно бе, само мъже са. Не обърнах внимание, щото пациентът няма пол.
Нито едно от изброените. Хубав е филмът, но на мен ми идва работен уклонът, все едно съм на тренинг. Не беше добра да го гледам в извънработно време, искам да кажа. Не ме докосна така, както околни споделят, но и не очаквах, кат човек, който всеки ден работи с психиката  и поведението на хората.

# 43
  • Мнения: 6 591
https://www.imdb.com/title/tt0388242/?ref_=nv_sr_srsg_4

Това пък е филма, който гледах аз - класиран f Simple Smile във imdb-то, тоест бгмамска класика Simple Smile
Много подходящ за темата с мъжете и сватбите, но там и без това щяха да го изтрият, така че го пускам тук, поне докато цензурата спи.
Trollface

# 44
  • BG
  • Мнения: 2 173
Добро утро!


Гледах и аз, машината...мне, не ми хареса - далеч от истината.

Общи условия

Активация на акаунт