Декемврийски бебета 2022!!!

  • 24 802
  • 707
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 636
Моят  термин е на 12.12.2022 . Док .нещо за 13.12 спомена,но аз си се водя по дата на зачеване.

# 691
  • Мнения: 1 737
Честит празник на всички! Нека има здраве и благоденствие във всеки дом! Тупкащи сърчица и растящи бебчета!
По термин от приложението 8.12( рождения ден на ММ) Във вторник ще определим с точност😊

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 479
Моят ще е около 20-ти, нооо ще видим във вторник.Blush

# 693
  • Мнения: X
Супер, насабраха се доста термини😊
Това е много сладко за сърчицето!

# 694
  • София
  • Мнения: 575
Воистина Воскресе! От днес и аз съм на пангара. Гърлото ме стяга, пия ударно чай с мед и лимон и се моля да го пресека на време. За жалост, часът ми е чак за 11 май, а личната ще е налична чак във вторник Sad.

Терминът ми по приложението е 25.12. Ще видим окончателно дай Боже на 11 май.

# 695
  • Мнения: 321
Весел празник, момичета! Желая ни здрави бебчета и бързо възстановили се мами около термин Blush Моя термин още не е потвърден от АГ, сигурно като се запиша ще каже окончателно, по приложения е между 1-ви и 3-и декември. Последната ми менструация беше на 24 февруари. При предната бременност нещо ми беше объркан термина, беше за 30 август, а родих предизвикано на 09.09, защото се водех преносваща, а пък дъщеря ми се роди 2720, 49см. Та, ще видим как ще е тази бременност.

Ние решихме след феталната морфология да кажем на всички, до тогава ще си мълчим. Макар че като гледам как ми е щръкнал корема, май ще си проличи преди края на май. Мъжа ми се шегува, че бебчо е започнал да си прави къщичката Hug Весели празници момичета и още много нови теми ни желая Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 142
И аз съм около 20.12 някъде, но във вторник ще кажа със сигурност!

# 697
# 698
  • Мнения: 231

Момичета казвайте термините за да пусна нова тема или поне един котин “колаж” с термините да направя ако някой ме изпревари. За сега намерих само тези:
Axenia-03.12.22
dimi1987-03.12.22
ViLLy___-01.12.22
Mishel7176-01.12.22
mbel-03.12.22
Katstyr-03.12.22
Казвайте ако има грешка:)

Моя по приложение е 13.12.22, а според доктора 17.12.22

# 699
  • Мнения: X
Ще те добавя, но пиши в НОВАТА ТЕМА:)

# 700
  • Мнения: 4
(...)

Ние решихме след феталната морфология да кажем на всички, до тогава ще си мълчим. Макар че като гледам как ми е щръкнал корема, май ще си проличи преди края на май. Heart Eyes

Светъл празник! Поздравявам ви за святото чудо, в което сте забъркани и сте главни героини.
И ние като вас,  Katstyr, сме решили след феталната морфология и пренаталния тест. За термин ще ви споделя 4.12 според АГ, но синът ми се роди със секцио, а знаете колко са предпазливи лекарите и искат поне 2 седмици преди Т. отново да е. Но да е здраве дотогава. От скромния ми опит имам малък съвет, ако го искате, разбира се.Той е, да си налагате спокойствие и положителни мисли, което е трудно изпълнимо в работна обстановка.
Спокойствието на майката в първия триместър е важно за нервните клетки, мозъка и дори характера на бъдещия човек. Това ми каза една лекарка при първата бременност. Признавам си, че не го спазвах, а трябваше.

# 701
  • Мнения: 57
Момичета, здравейте! Днес бях на първи преглед, в 5 седмица и 4дни съм. На ехографа се видя само плодно сакче и жълтъчно мехурче, ембрион нямаше. Лекарят спомена веднага за кухо яйце и че сакът отговарял за 7ма седмица и трябвало да се вижда вече, и се разтревожих доста. Каза ми да отида отново другата седмица, за да се увери напълно. Прилагам снимка, за да стане по-ясно. Някой сблъсквал ли се е с нещо такова?
Благодаря Ви предварително! 🌹

# 702
  • Мнения: 231
Момичета, здравейте! Днес бях на първи преглед, в 5 седмица и 4дни съм. На ехографа се видя само плодно сакче и жълтъчно мехурче, ембрион нямаше. Лекарят спомена веднага за кухо яйце и че сакът отговарял за 7ма седмица и трябвало да се вижда вече, и се разтревожих доста. Каза ми да отида отново другата седмица, за да се увери напълно. Прилагам снимка, за да стане по-ясно. Някой сблъсквал ли се е с нещо такова?
Благодаря Ви предварително! 🌹


При мен в 5та седмица + 2 дни също се видя само плоден сак с жълтъчно мехурче. Самото жълтъчно мехурче е предпоставка за развитието на ембрион и лекаря излишно те е стресирал с инфо за кухо яйце. Аз точно след 1 седмица бях пак на преглед и тогава чухме и сърцето даже. Според мен си живей спокойно до следващия преглед и не се напрягай така излишно. Даже бих отишла и при друг доктор.

# 703
  • Мнения: 57
Благодаря от сърце! 🌹 🤗

# 704
  • Мнения: X
Момичета има нова тема, моля ви пишете в нея, има си линк:) ако случайно не го намирате тук го поставям отново:)

https://m.bg-mamma.com/?topic=1438336

Общи условия

Активация на акаунт