Русе

  • 29 379
  • 279
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 998
Мъжът ми пусна спермограма при Кунев, само защото ни трябваше още една, за да кандидатстваме по фонда за инвитро. Иначе най-близо беше в Тутракан другата, която е правил.

# 31
  • Мнения: 1 859
И за Тутракан чета противоречиви мнения вече. Явно ще се ориентираме към друг град. Някой с отзиви за Плевен или Варна?

# 32
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Варна е добър вариант на достъпно разстояние.

# 33
  • Мнения: 1 998
На мъжа ми в Тутракан също му излезе много лоша спермограма, но е пускал и във Варна и в София и все така лоши бяха. Съгласна съм обаче за мненията за Тутракан, че масово чувам и аз, че все излизат крайно лоши резултати.

# 34
  • Мнения: 55
Момичета,привет, може ли да ме насочите от къде бих могла да поръчам погача за кръщене на дете в града?

# 35
  • Мнения: 35 110
Сладкарница Златните рибки

# 36
  • Мнения: 4 208
Аз от Цветницата поръчвам.

# 37
  • Мнения: 11 843
Ако някой го интересува Simple Smile , сега ми попадна

# 38
  • Miami
  • Мнения: 412
Здравейте, момичета!
Може ли да ме насочите към добър козметик в Русе и също ако сте правили мезотерапия къде, при кого?

# 39
  • Мнения: 920
Мнение за фирма Richmart / Cantarelli?

# 40
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Някой с инфо за майстор на съдомиялни и перални, който да ходи на адрес. Мерси.

# 41
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Някой с инфо за майстор на съдомиялни и перални, който да ходи на адрес. Мерси.
От фейсбук отпреди година-две може би

# 42
  • София
  • Мнения: 2 846
Здравейте! Планирам екскурзионно летуване по Дунав със семейството си и ви моля за съвет какво да видим в Русе. Децата ми са тийнейджърки.

Моля също така за препоръка за добро място за вечеря с градина и добри цени!

# 43
  • Мнения: 4 208
Здравейте! Планирам екскурзионно летуване по Дунав със семейството си и ви моля за съвет какво да видим в Русе. Децата ми са тийнейджърки.

Моля също така за препоръка за добро място за вечеря с градина и добри цени!
Пантеона, къщата музей на баба Тонка, Историческия музей, Екомузея, къщата на Калиопа, музея на транспорта, скалния манастир Св. Димитър Басарбовски в с. Басарбово, Ивановските скални църкви (обект на ЮНЕСКО), Средновековна крепост Червен. Има много обекти, зависи на вас какво ви допада.
Къщата на Захари Стоянов дори и аз не знам къде е, но пък Сексагинта Приста май доста напреднаха разкопките.

# 44
  • Мнения: 35 110
Еко музей Русе, парка, Пантеона , къщата на Калиопа, центъра, гледката от кулата е супер.
За заведение може Сити хаус
А може и на някой ресторант - кораб да хапнете рибка.
Може да направите разходка с корабче по Дунав.

Общи условия

Активация на акаунт