Какво ще купя отново - 5

  • 90 338
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 5 234
Ооооо,Кеффа на шефа сме взимали миналата година от едно изложение на производители.
Сирене,кашкавал,много хубави.
Не съм ги срещала в магазините.
Имат малко фирмено магазинче в Зоната зад Мол София. Онлайн - в интернет магазина на Пазари Възраждане / Женски пазар

# 751
  • Бургас
  • Мнения: 16 283
Аз съм точно срещу София 😉 В Бургас. Не ми е ок.
Ще ги чакам на следващото изложение в града ни!

# 752
  • София
  • Мнения: 8 579
 Прилично термобельо има и в Декатлон.

# 753
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 814
От къде да си взема хубаво термо бельо? На първо време си търся  горнище само и да е с дълъг ръкав за да топли повече. Благодаря!
Лидл. Предполагам до края на месеца ще пуснат. Също Декатлон.

# 754
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 702
Аз похвалвам това:

Някой беше похвалил в темата лепенките им за пъпки. Набързо грабнах гела, че имам нужда. Много добре измива и има лек и приятен аромат.
На тази фирма всичко, което съм купувала е много хубаво. Последно купих околоочен крем и крем за ръце, също съм много доволна. Купувала съм и за лице кремове, много са добри и те. Аз съм с чувствителна кожа и рядко от някой крем да не ме сърби и щипе, а тези са точно каквито трябва. Продават се в Лили магазините.

# 755
  • Мнения: 232

Не знам колко използвате хартия за печене,но спестява миене и търкане на тави. Специално тази от ДМ не изгаря като останалите. И цената й е супер за толкова бройки,няма да режеш да се занимаваш,вадиш и слагаш. 😍

# 756
  • София
  • Мнения: 30 175
И аз съм доволна от хартията за печене на ДМ и от фолиото.

# 757
  • Мнения: 2 899
Аз ползвам много хартия за печене, постоянно, основно от Лидл. Ще пробвам и на ДМ, щом я препоръчвате.

# 758
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 131
И аз досега от лидл все купувам.

# 759
  • Мнения: 21 282
+1 за дм-ската.
И кухненската им хартия също.

# 760

Общи условия

Активация на акаунт