Биг Брадър 3 - 11-та част

  • 16 786
  • 511
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 734
Опитват се да я изкарат мнооого добра майка, ей много противна ми стана тази жена

# 46
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не че слушах внимателно за мисията, но ми се стори, че най-добрите приятели автоматично вкарват в номинации и другарчето си. И оттам нататък решават зрителите. Няма никаква логика някой да излезе без да е номиниран и без да са гласували срещу него и без да има шанс да се върне като Панайот и Въй въй...
Ако някой е слушал внимателно - моля да разясни.

Н. Кънчев каза, че ще излязат двама - номинирания и този, който му е приятел

Не е съвсем така. Ето копирам от сайта им:
Цитат
Нова изненада
Утре Съквартирантите ще получат от Big Brother седмичната мисия Най-добър приятел. Те ще трябва да се разделят двама по двама на принципа кой с кого смята, че е най-добър приятел, и така да останат до събота. На Съквартирантите предстои голяма изненада: те няма да знаят, че когато един Съквартирант бъде номиниран при гласуването утре, заедно с него автоматична номинация получава и най-добрият му приятел!
Никъде не пише, че и приятелят ще излиза.

# 47
  • Мнения: 4 053
Който си е в къщи - да разказва от Тази сутрин какви ги е говорила Ланчето!

80% от зрителите не я харесват.. Mr. Green

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 14 081
Нали уж ще вкарват двама  newsm78
За кога ще ги вкарват,то не остана време до края на шоуто,за да ги изгонят.Или искат да останат повече участници,повече смс-еси Thinking

В старата тема на последната страница го казват. Не мога да го цитирам, защото темата е заключена.

# 49
  • Мнения: 13 512
Който си е в къщи - да разказва от Тази сутрин какви ги е говорила Ланчето!

80% от зрителите не я харесват.. Mr. Green
защото останалите са спяли още

# 50
  • Мнения: 235
    Аз пък тази вечер супер се подразних като чух "Ми Светлана не дава добър пример"... Сякаш Пеньо е за подражание  Sick

Ама то никой в къщата не е за подражание

# 51
  • Мнения: 2 019
тоя Пената не мога да го трая,много ме е яд,че не го изгониха

# 52



Пеньо ще се коалира сам със себе си - нали и без това е съчетал в себе си и женското и мъжкото начало  Naughty

# 53
  • Мнения: 2 013
Не че слушах внимателно за мисията, но ми се стори, че най-добрите приятели автоматично вкарват в номинации и другарчето си. И оттам нататък решават зрителите. Няма никаква логика някой да излезе без да е номиниран и без да са гласували срещу него и без да има шанс да се върне като Панайот и Въй въй...
Ако някой е слушал внимателно - моля да разясни.

Н. Кънчев каза, че ще излязат двама - номинирания и този, който му е приятел

Не е съвсем така. Ето копирам от сайта им:
Цитат
Нова изненада
Утре Съквартирантите ще получат от Big Brother седмичната мисия Най-добър приятел. Те ще трябва да се разделят двама по двама на принципа кой с кого смята, че е най-добър приятел, и така да останат до събота. На Съквартирантите предстои голяма изненада: те няма да знаят, че когато един Съквартирант бъде номиниран при гласуването утре, заедно с него автоматична номинация получава и най-добрият му приятел!
Никъде не пише, че и приятелят ще излиза.


Точно така разбрах и аз и се опитах да го изясня с няколко постигна! Мерси. Така има логика.

# 54
  • Мнения: 2 019
е и аз мисля,че Вили ще пострада покрай Пеню,пфуууууууу аз съм доста съжалителен човек,ама лигите на тоя вече ми текнаха от тюливизора #Cussing out
Не си само ти.
Та за Пенчо,искам да кажа пак нещо.Тази вечер,като го видях как си гризеше вафлата,ми се отврати,той не че досега не ме е отвращавал де.
При напускането от къщата на Пенчо ,ако не ме е срам,ще се грабна и ще дойда до София,да му хвърля един бой,може пък след боя да му блесне,какъв иска да е.Мъж или жена.
Желаещи, да ме придружат. fight
това за вафлата наистина беше много гадно smile3532

# 55
  • Мнения: 1 186
Говори глупости - обяснява, че била много добра майка и че децата и били най-важното нещо за нея Joy
И обяснява, че бърсала прах в стаята всеки ден, защото знаела, че е много важно за бебето да няма прах  Shocked

 rotfImbo smile3532 smile3532 moresmile
Ако Светлана е добра майка......да стана транвай Joy Joy Joy щом тя се опредля като такава незнам тогава какво определение ще даде на Истински-добрите майки Laughing
Този филм за който е разправяла Светлето,го няма....аз не съм го гледала  tooth
Определено много ми е противна тази......много се радвам че няма да и гледам вече физиономията и безотговорноста към бебчо coolcool

# 56
  • Мнения: 1 284
Светлана също каза, че майчиния инстинкт се проявява по късно така било и при дъщеря и Лора hahaha
много ми стана кеф като я изгониха, Пеньо еследващия

# 57
  • София
  • Мнения: 1 457

Не е съвсем така. Ето копирам от сайта им:
Цитат
Нова изненада
Утре Съквартирантите ще получат от Big Brother седмичната мисия Най-добър приятел. Те ще трябва да се разделят двама по двама на принципа кой с кого смята, че е най-добър приятел, и така да останат до събота. На Съквартирантите предстои голяма изненада: те няма да знаят, че когато един Съквартирант бъде номиниран при гласуването утре, заедно с него автоматична номинация получава и най-добрият му приятел!
Никъде не пише, че и приятелят ще излиза.

[/quote]
Много се радвам, че покрай сухото, няма да изгори и мокрото  Mr. Green

# 58
# 59
  • София
  • Мнения: 5 828
Междувременно колко им остана от наградата?

Общи условия

Активация на акаунт