Режим, НЕрежим, ние си се веселим, даже и тъжим - 90ДД и още нещо 67

  • 29 129
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 116
Ехаааа...
Но слънчицето на Мими предпочитам аз.
Наслаждавайте се, момичета.

Ничия, аз в такива крайности не мисля да изпадам, готвя си с олио и в салатата си слагам зехтин. Нямам и божествени подбуди така че не знам с какво да съм полезна. Надявам се на пречистване и отслабване. Засега не се забелязват ефекти. Satisfied

# 31
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Инджи, всичко ще е наред и бързо ще дойде времето за полета Hug
Иринитко, Мимчо, благодаря за снимките, но мен май по ме блазни при Иринитка Sunglasses
Вангобче, на 08.03 съм на ендокринолог. Чудя се дали да си пусна всички изследвания понеделник и да отида подготвена ...

# 32
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
От преди малко, навън е 13 градуса 😆😆😆









# 33
  • Мнения: 2 107
Ир, тези деца не се ли разболяват после? Удоволствието е едната страна на нещата, но мокри на студа… как се случват нещата?
Мимчо, кой е като теб!!! Приятно да ви е!🥰
Иринитка, при теб е сняг, но пък ти си красавица💋 Наслаждавай се!😍
Смях се до сълзи 😄

# 34
  • Мнения: X
Хахаха, Занатке мн як виц. Simple Smile

Инджии, ей сега ще отлети времето и ще чакаме да ни се похвалите. ❤️

Иринитке, страхотни зимни снимки!

Аз също, като Мими, хич не бих се зарадвала да взема малкия целия в кал от градинка хаха.
Обаче евала, че хората са над нещата, каляват децата. Тук в БГ мн майки са доста стресирани, мърморят защо проветрявали, щяли да простудят децата, защо ги изкарвали навън под 20 градуса, навличат ги с потници, тениски, блузи, шалове, шапки, а то пече навън. Едното детенце с 2 чифта чорапки, повечето с чорапогащници под панталоните, а в БС не е мн студ. Това е другата крайност. Simple Smile

Ир ❤️

Деси, ами ти май мн работиш, да. Що не вземеш малко отпуск?

Ничия, слагай си по малко олио.

Лека 🥰

# 35
  • София
  • Мнения: 11 116
Леле, аз съм шокирана от този начин на отглеждане, идва ми твърде екзотичен. Не мога да си кривя душата.

Аз за първи път постя и се чудя поради това ли се чувствам отпаднала, а сутрин ставам зверски гладна.

Скайче ❤

# 36
  • Мнения: 2 107
Здравейте и добро утро! 💕
Познайте коя смяна съм 😜😜😜

Днес е Сирни заговезни, любимо ми е хамкането (ние му казваме Ламкане 😂) на яйце, още от дете😄

Налягат ме размисли на този ден и ето това най-ясно описва как се чувствам в последните години:

С напредването на възрастта и стечението на обстоятелствата това е в душата ми.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро,
Занатка, 😘❤❤

# 38
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747

# 39
# 40
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Лека седмица!!! ❤🤗😘🤗❤

         

# 41
  • Мнения: 1 617
Успешна да е седмицата, бандичка! Hug
Прегръдки!!! Hug

# 42
  • Мнения: 2 844
Успешна седмица и от мен! Студена и бяла ще е обаче Sunglasses
Иринита на чудно местенце си била! И си прекрасна! Heart
Ир много е различно при вас , но сякаш дечицата се чувстват добре така!!
Деска добре би направила да отидеш с изледванията си , но пък ако док иска нещо повече от това , което ти си направила  - ще се наложи да те бодат втори път!
Мими как ти действа снега и студа след слънцето? Stuck Out Tongue Winking Eye
Жгмъц и Ничия леки пости!
Заната почина ли след нощната? А вица ме разсмя Stuck Out Tongue Winking Eye За другото - променят се чувства, възприятия и т.н. - но нали растем Sunglasses
Вангоби айде да се нормализира този инсулин , моля!
Скайче как сте? Heart
Спокоен ден да имате!

# 43
  • София
  • Мнения: 11 116
Здравейте.

Постя си аз, но почвам да се плаша за килограмите.
Също и сериозни проблеми с конете започнах да имам...
Ничия, ти как си ?

Скайче, мислим ви!

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет и лека седмица и от мен! Two Hearts
За да не си мислите,че съм извънземна проклетия, която устоява на всякакви изкушения, да споделя, че се завърнах с 2,2 кг отгоре. Animal Pig Relaxed
Но, к'вот тако'а. То не бяха погачи, бюреци, пататници и куп други изкушения. Сега - пост и молитва!
Толкова ми беше хубаво ...Сняг, чистота, слънце, роднини...не ми се прибираше. Завърнах се в детството Sparkling Heart

Мимчо, много ми се ходи в Гърцийка и на мен! Само като ти гледам снимките ми замирисва на море и морски дарове.

Скайче, Танче, Ничия Two Hearts

Целувки на всички - от големи до мънички!

Общи условия

Активация на акаунт