Отговори
# 1 620
  • Мнения: 4 751
Ех тая бг мама колко ли гладни мъже е оставила😁😁😁
Значи салатата е готова, пиене има , а гарнитура който иска да си я осигури по свой вкус😉

# 1 621
  • Мнения: 20 009
Е, мъжете не могат ли да готвят? Grinning
Пъстърва във фолио при мен. Рано се вечеря.

# 1 622
  • Мнения: 7 483
Всичко отиде у кофата със все тавата, заличих всички следи, като виден престъпник. Е  ,малко още мирише, ама до довечера ще се отмирише.

# 1 623
  • Мнения: 18 331
Отричай всичко. Close

# 1 624
  • Мнения: 7 483
Да бе, днес не съм готвила. То трябваше да е изненада

# 1 625
  • Мнения: 4 751
Е то си е изненада😂😂😂

# 1 626
  • Мнения: 6 401
Картофи с наденица. Картофите - варени предиобяд. Ся само ще ги метна за бързо във фурната. Наденицата и тя. Мии, толкоз за втора смяна. Grinning
Фчера какво пък стана ... пил. дробчета с гъби. И си викам, абе, я да им сложа и малко коприва /тя изсушена, ама там с водата от дробчетата ... ше се съживи Joy/. Слагам аз от буркана, гледам изсипват се едни малки листенца и си викам, брее, къде ли съм я брала такваз млада коприва ... стривам леко последните листенца - аромат лимон. Такааа, стана тя каквато стана - метнала съм маточината в буркана с копривата. Слагай още, и още коприва. Ама от истинската. Joy И сухи подправки квот намерих също. Ядохме. Фкусно беши. И спахме. Сигурно от маточината. Joy

# 1 627
  • Мнения: 10 742
Очертава ли се да има секс - кой ти мисли за храна Mr. Green

# 1 628
  • Мнения: 9 939
Лане, ма това важи за ергени Wink

# 1 629
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Лането даде точен жокер. Happy dog, посрещни го с целувки. След финиша си поръчайте вечеря.😎
Инче, маточината ви е изгладила нервите.😁

Последна редакция: чт, 31 мар 2022, 19:17 от Viviana91

# 1 630
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 005
Очертава ли се да има секс - кой ти мисли за храна Mr. Green
Това мъжът на Хепи ще си го решава сам, защото тя ще е на работа Simple Smile

# 1 631
  • Мнения: 20 009
При мен без секс не минава. Се пак физиката си е химия. Добре, че мога да си позволя и загорели манЖи. Joy

# 1 632
  • Мнения: 6 615
Joy Мани, че и издръжлив тоз Рамбо. Последна кръв е 2019 година, а първият 1982. Завидна държеливост.
...
Джемсе, да пращаме ли бг сирене за салатата?
...
Лори, мерси боку. И макарончета мням.

По-добро българско сирене от българското сирене, което купувам тук, надали ще намерите в България.
Тоест право куме в очи - изнасят ви хубавото сирене. Wink Това, което остава за вътрешния пазар - пази боже.
То нали България е известна като страната, в която по-скоро ще откриеш свястна жена, отколкото сносно сирене?
Или беше обратното? То все едно, в крайна сметка.
Trollface

# 1 633
  • Мнения: 20 009
Нещо опитваш несмешни смешки.
Кое сирене викаш?
Да, ние тук дълбаем дъното, живи да ни ожалиш. Я прати некой биткойн, ше ти го вложа подобаващо. ЧесНа комсомолска.

# 1 634
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Партизанката има ли ятаци? 😁
Бази, защо си префасонира ника?

Общи условия

Активация на акаунт