Спам тема (Женско царство Спам!) - от 01.03. до 31.03.22г.

  • 17 474
  • 973
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 822
Докладвам за страничните ефекти от ваксината - минават бързо, ако харчиш пари бързо и безотговорно

# 16
  • Мнения: 19 883
Докладвам за страничните ефекти от ваксината - минават бързо, ако харчиш пари бързо и безотговорно
Joy Blush Не помага при мен. Заклеам се.
//
Инче, кат се ядосаш си дива кат коза, не здрава кат коза. Smile

# 17
  • Мнения: 6 383
Докладвам за страничните ефекти от ваксината - минават бързо, ако харчиш пари бързо и безотговорно
Joy Blush Не помага при мен. Заклеам се.
//
Инче, кат се ядосаш си дива кат коза, не здрава кат коза. Smile
Правилно уточнение, Бо, ама се пак ... подробности, подробности. Joy

# 18
  • Мнения: 11 338
Честита баба Марта на всички.

# 19
  • Мнения: 15 317
Янчето се появи. Успокоих се.
Осем и тя намина.
Ся па Рейчето се изгуби.
А, Зи изобщо не се появява.
Къде си, бе, момиче?!
Дай знак.

Ох, вчера тука у Варната видОхме сняг. И вятър. Направо виелица беше. Но в града не натрупа. Из околните села обаче, да.
Обичам тъй като стане, хем се радваш на снега, хем като излезеш навън е безснежно и спокойно. И няма лед, слава Богу.
Пп А, ето докато постна и Рейчето се появила. Grinning

# 20
  • Мнения: 4 515
Джасте, благодаря за темата Heart
Честита ви баба Марта. Да ви направи румени и засмени, да напълни джобчетата с гущерчета зелени Grinning
Янче, как е на баба златото? Обгрижваш ли го като една от най-готините баби?
Моята племеница вече е на три месеца. Все повече мяза на човече Grinning

# 21
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Още малко ще е при нас бабиното злато и след това се прибират у тях. Търчим след него всички, ама не ми се отразява на фигурата, просто си се търкалям насам-натам Simple Smile.
Скрит текст:
От днес








Последна редакция: ср, 02 мар 2022, 00:20 от 𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮

# 22
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Соншонжмон Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 515
Аууу, Янче, много е готЕн. Да го нагушкаш и да му нащипкаш баджаците от мен Heart

# 24
  • Мнения: 6 383
Добрютро, добрютро! Grinning
При нас сняг остана там, където са го чистили и са станали купчини. Сичко друго изсъхна вечи. Мъ си е студ. Но пък засега пече. Grinning
Не видох бебока на Янчето. Мъ верно, че кат минат 2 месеца вече по заприличват на хора. Joy Една позната викаше: мъ, виж му ухото, прозира. Joy

# 25
  • Мнения: 9 822
Янче, размята ли те вече за косата? Аз като видя бебе и връзвам веднага, как скубят тея малки мишкии
Добро утро! Трябва да оправям багаж за четири дена и както винаги ще трябва хем да избера от дрехи като за цяла година, хем да ги събера в раница като за два дена, защото не обичам да мъкна, няма угодия

# 26
  • Мнения: 15 317
Голям бонбон е бабиното злато. И колко е пораснал. Расте бързо като гъбка след дъжд. Дано расте в по спокойни времена и има щастливо и безгрижно детство.

Хаха, Инче, и на племенницата като беше малка ушаците прозираха и с майка и само си правехме майтап с детето. Те малко и стърчаха и ние я вдигахме срещу слънцето да видим колко прозират. Joy Шматки безподобни. Joy

По повод баба Марта си направих "мартенички" на ноктите:


# 27
  • София
  • Мнения: 10 584
Джасте, много си хубава!
аз съм си със синия космик, чисто влюбена съм в него.

Бебетата ми действат зле на крехката психика. Радвам и се за 2 мин отдалече и ми стига.

# 28
  • Мнения: 15 317
Дайсче, тая серия е разкошна. Много сполучлива. И много ти отива синичкото. Heart Eyes
Ох, тук забръска сняг.

# 29
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Buenos dias!
Вчера слънце, днес дъждовно.
Приспах бабиното злато, та сега седнах с кафето.
Норче, вече не ме скубе. Ама като беше малък... ха, си оставила косата пусната, моментално е сграбчена.
Обаче нали вече е голям, почти на 10 месеца... Разбира, като му кажеш "пусни". Simple Smile.
Взел е страха на кучето - хем кучето го обикаля и го пази, хем и то самото  се пази от дечко. Че още не може да си контролира радостта, като го докопа.

Общи условия

Активация на акаунт