Плевен - 160

  • 48 084
  • 678
  •   1
Отговори
# 615
  • Плевен
  • Мнения: 715
Препочъчйте ми козметичка за почистване на лице.
Каприз- Цвети Станкулова 088 7528580
От сигурно 3години годе ежемесечно при нея. Много съм доволна

Къде се намира салонът? Благодаря!

# 616
  • Мнения: 891
Здравейте! Препоръчайте ми добър гинеколог в Плевен за проследяване на бременност, който работи със здравната каса. Ако има мами раждали в Света Марина конкретно, нека споделят.
Препоръчвам д-р Полина Василева с две ръце!

Полина Василева само акушер гинеколог ли е или приема и като гинеколог?

# 617
  • Мнения: 422
Салон joys на Гренадерска. Момичето прави процедури за лице, с приятеля й също правят и различни масажи.

# 618
  • Мнения: 1 125
Налага ми се спешно да посетя очен лекар(с направление) и търся добър лекар. Мнения за доктор Томова от ДКЦ-2 има ли някой?

# 619
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Препочъчйте ми козметичка за почистване на лице.
Каприз- Цвети Станкулова 088 7528580
От сигурно 3години годе ежемесечно при нея. Много съм доволна

Къде се намира салонът? Благодаря!
на улицата на цветята с/у съда. На гърба на еконта
Здравейте! Препоръчайте ми добър гинеколог в Плевен за проследяване на бременност, който работи със здравната каса. Ако има мами раждали в Света Марина конкретно, нека споделят.
Препоръчвам д-р Полина Василева с две ръце!

Полина Василева само акушер гинеколог ли е или приема и като гинеколог?
Аз хода при нея на рутинни гинекологични прегледи

# 620
  • Мнения: 6 608
Момичета, знаете ли къде мога да поръчам бутилка вино с персонализиран етикет?

# 621
  • Мнения: 9 450
Момичета, знаете ли къде мога да поръчам бутилка вино с персонализиран етикет?

В Офис 1 могат да ви направят етикет по ваш избор.

# 622
  • Мнения: 6 608
Момичета, знаете ли къде мога да поръчам бутилка вино с персонализиран етикет?

В Офис 1 могат да ви направят етикет по ваш избор.
Благодаря!

# 623
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 883
Някой с впечатление от Школа Колорит? На месечна такса ли са, на посещение? По колко време са занятията?

# 624
  • Мнения: 207
Преди няколко години ходеше детето. Посещенията бяха веднъж седмично, таксата беше 18лв тогава на посещение. На детето много му харесваше. Госпожа Ананиева е чудесна. Ние останахме доволни.

# 625
  • Мнения: 422
Търся да си сложа хиалурон в устните (малко количество), някой знае ли в Плевен къде има и дали са добри. Моя приятелка е била при Хайдудова и е имала топчета след това.

# 626
  • Мнения: 891
Търся да си сложа хиалурон в устните (малко количество), някой знае ли в Плевен къде има и дали са добри. Моя приятелка е била при Хайдудова и е имала топчета след това.

Мисля че Недушева и Апостолова също слагат, но нямам лични впечатления.

# 627
  • Мнения: 523
Здравейте, дали някой знае как вървят опреснителните шофьорски курсове в Плевен. От друг град съм по принцип, по малък, но ще ми се наложи да карам в плевен. Не съм карала известно време и ми се искаше да взема някой час

# 628
  • Плевен
  • Мнения: 1 616
Здравейте, дали някой знае как вървят опреснителните шофьорски курсове в Плевен. От друг град съм по принцип, по малък, но ще ми се наложи да карам в плевен. Не съм карала известно време и ми се искаше да взема някой час
Преди 2 години когато аз взимах опреснителни курсове,един час беше 25-30 ле.Караш,докато ти или инструктора каже че си готов.Аз карах толкова,колкото и човек,който няма книжка.Не се бях качвала на кола от 15 години обаче.

# 629
  • Мнения: 523
peten а може ли да препоръчате някой

Общи условия

Активация на акаунт