Плевен - 160

  • 47 137
  • 667
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 751
Здравейте! Има ли в града стоматолог, който работи с малки пациенти?

# 46
  • Мнения: 6 587
Привет, момичета.
Знаете ли, дали в кабинета на проф.Недкова( да почива в мир😔) сега преглежда племенницата й д- р Недкова или кабинетът е затворен?

# 47
  • Мнения: 518
Здравейте, някой има ли номерът на доктор Наталия Цвик? Моля на лични, забравих да го запиша, а сега имам нужда да и звънна.

# 48
  • Мнения: 5 820
Препоръчайте добър козметик, която освен да почиства лицето, да прави масажи на лицето и различни други освежаващи и подобряващи процедури, да може да оформя вежди.

    Благодаря предварително за помощта.

# 49
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Веднага препоръчвам с две ръце Цвети Станкулова Каприз.

# 50
  • Мнения: 14
Моля препоръчайте ортопед, става дума за болка в тазовата кост.

# 51
  • Мнения: 6
Здравейте момичета ! Налага се да посетя ендокринолог.  Моля за мнения ! Насочила съм се към д-р Генов и д-р Харизанова от Авис Медика.

# 52
  • Мнения: 1 122
Здравейте момичета ! Налага се да посетя ендокринолог.  Моля за мнения ! Насочила съм се към д-р Генов и д-р Харизанова от Авис Медика.
Когато имах нужда, ме насочиха към точно тези два специалиста. Избрах Харизанова, работеше в Авис медика. Сега не знам, ходих миналата година. Доволна съм.

# 53
  • Мнения: 68
Здравейте, бихте ли ми препоръчали клиника или салон, в който пробиват уши и ориентировъчно каква е цената? Искам да си пробия втора дупка на едното ухо.

Последна редакция: нд, 17 апр 2022, 21:41 от Poli__D

# 54
  • Мнения: 189
Здравейте, моля да ми препоръчате добър гастроентеролог, по възможност детски. Без д-р Янев. Благодаря.

# 55
  • Мнения: 161
На нас ни се наложи да се явим с тогава почти двумесечния ми син при доктор Бързашка в частния й кабинет, а после и в кабинета й в Окръжна болница. Много доволни, препоръчвам!

# 56
  • Плевен
  • Мнения: 1 615
Здравейте група.Бихте ли препоръчали фирма за външна топлоизолация на апартамент?Предварително благодаря на отзовалите се.

# 57
  • Мнения: 14
Здравейте момичета. Бихте ли ми препоръчали добър естетичен дерматолог в Плевен , за поставяне на ботокс и филъри, който работи добре и с акъла си. За първи път смятам да правя такава процедура, защото имам нужда , но се притеснявам от свличане на вежди и странични ефекти . Препоръчаха ми доц Соня Вълкова . Някой да има опит с нея? Благодарна съм ако споделите впечатления ако сте правили подобни процедури . Благодаря

# 58
  • Мнения: 126
Здравейте, знаете ли стоматолог който работи днес?

# 59
  • Мнения: 1 276
Някой знае ли актуалната месечна такса на занималня "Подай ръка" / зад Община Плевен/?

Общи условия

Активация на акаунт