Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.22г.

  • 15 440
  • 884
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19 887
Мъжете Везняци са сръдливи. И леко мачо тип. Лесно сменят фокуса. Поне моите.
Между мъже и жени от една зодия има камари разлики.
Рачета ного обичам, и мъже, и жени. Се пак са ми в асцендента.

Арче, ма как бе. Омразата значи емоция / отношение. Апатията е по-мощно оръдие. Laughing

# 46
  • Мнения: 6 385
Ауууу Joy Везна, Норо Joy Не знам дали е добре или зле…
Същото щях да ти напиша и аз точно. Мъ може пък да е добре.
Скрит текст:
Съветвай се с мен и Арчето, мое пък да помогнем при неразбирателство. Демек да те осветлим относно неговата гледна точка. Щото сме от същата зодия. Уж. Grinning А от гледна точка на зодиите сте ок - Близнаци и Везни са въздушни зодии. Демек требе се разбират. И да, важното е, че не е Скорпи, щото явно с тях ни съ разбираш. Grinning Иначи точно щот тъ знам колко си принципна, та затва те подкачих за двамата Пешовци.


Аз съм с ного котки. Улични убачи. Joy Мъжемразка не съм, ама мразя хората понякога. Демек кат не се съобразяват с околните - тогаз скачам на бой. И кат са тъпи - тогаз бегам далечи. Joy

Бо, завиждам ти за апатията. Доста трудно ми се получава, въпреки че искам понякога. Затва бегането ми върши доста работа. Wink

Последна редакция: вт, 01 фев 2022, 17:56 от ina.ina

# 47
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
монитор, не телевизор
и бг-мамма
за сега съм покрила всички условия за мъжемражество (?!?) без котките
Е то с котките се започва. Не се бутай!

# 48
  • Мнения: 13 082
Аз съм от модерните мъжемразки, имам деца вместо котки и компютър вместо телевизор. Ония мъжемразки съм раздвоена защо по точно са се докарали до там, но подозирам, че причините ни не са едни и същи Joy

# 49
  • Мнения: 6 385
монитор, не телевизор
и бг-мамма
за сега съм покрила всички условия за мъжемражество (?!?) без котките
Е то с котките се започва. Не се бутай!
Мъ как няма се бута, бе! То с бутане става работата. Joy

# 50
  • Мнения: 9 822
Значи минус един телевизор и една котка съм. Отдъхнах си, не съм мъжемразка. Трета котка ще си взема някой ден като има дете, да си има своя и да не пипа моите си котки Joy

# 51
  • Мнения: 18 300
Какъв е? Не казвай рак само Joy
Какво им има на раците?
Мноу сме гадни. Innocent

# 52
  • Мнения: 6 385
Какъв е? Не казвай рак само Joy
Какво им има на раците?
Мноу сме гадни. Innocent
Не сте гадни. Просто сте ми с различно темпо от моето понякога. Аз бързам, Ракът се пука от спокойствие. Ми ... да! Grinning Обаче ви харесвам щот в повечето случаи сте в страхотно настроение. Grinning

# 53
  • Мнения: 18 300
Спокойни?! Flushed Това е много неочакван комплимент!

# 54
  • Мнения: 6 385
Спокойни?! Flushed Това е много неочакван комплимент!
Е, ми ний, Везните сме много либезни. Joy Joy Joy
Усобину, когат харесваме хората. Joy

# 55
  • Мнения: 17 616
Не сте гадни. Просто сте ми с различно темпо от моето понякога. Аз бързам, Ракът се пука от спокойствие. Ми ... да! Grinning Обаче ви харесвам щот в повечето случаи сте в страхотно настроение. Grinning

нарича се мързел а не различно темпо

# 56
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Един френд рак бая голем чистофайник беше. Та фана си гаже в университета и ходеше в тях да чисти, "мръсно му било", е не беше излъскано ама ... Та чисти той в таа кифла три години и тя го заряза, то нормално вместо да я пори той миеше чинии ... та кат го удари на рев, еййй до дипломиранто рива. След туй направи друга глупост и па опява ...

Не вярвам на зодии де Simple Smile

# 57
  • Мнения: 13 082
Аха Joy е за тва не ги понасям. Щото са драма куин. И мръналници.

# 58
  • Мнения: 17 616
не разбирам какво е това порене

# 59
  • София
  • Мнения: 10 584
Почвай да четеш, Холдъне.

Аз освен ено наздраве да кажа, друго няма кво. Вали, вали чудноо! Да тръгнеш, че да не се върнеш, е времето.

Общи условия

Активация на акаунт